פינת השבוע

everynormal

New member
../images/Emo182.gifפינת השבוע../images/Emo182.gif

שיר חרוש של אליס השבוע: שיר חרוש לא של אליס השבוע: אלבום ששמעתם השבוע: סרט/סדרת/תוכנית: ספר: אמן: מאכל: ציטוט: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: בילוי השבוע: המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): תמונה: השאלה השבועית - בעד/נגד הפסקת האש שהוכרזה?

בדנתמ

New member
לא ידעתי ששון חושב שליין הוא דג ../images/Emo8.gif

שיר חרוש של אליס השבוע: would don't follow I stay away heaven beside you shame in you שיר חרוש לא של אליס השבוע: alive - pearl jam black - pearl jam והאלבום in step של סטיבי ריי ווהאן, שסוף סוף הגיע לחנות אחרי שהזמנתי
אלבום ששמעתם השבוע: אין סטפ של SRV. איזה גאון בלוז...
סרט/סדרת/תוכנית: חלום אמריקאי, טרו בלאד, הסמויה. ספר: הייתי רוצה לכתוב את אחד מספרי ההמשך של מדריך הטרמפיסט לגלקסיה... אבל אני לא מוצא אותם. יש לנו את הראשון והוא מהוצאה כזאת שבה על כל ספר יש 4 רבעים של תמונות שקשורות בסיפור (דג, מגבת, חללית ועוד משהו) ואם שמים אותם ביחד מקבלים באמצע תמונה שלמה
נראה לי שאני פשוט אלך ואקנה את הבאים בחנות וזהו. כי כנראה שאם לא מצאתי אותם, הם לא נמצאים בבית
דאגלס אדאמס כזה גאון
אמן: סטיבי ריי ווהאן. מאכל: בשר
ציטוט: "" משהו טוב שקרה השבוע: הייתי הערב בהופעה של טריו חשמלית בצוללת בירושלים. ארז נץ, שמוליק בודגוב וחיים רומנו. היה מעולה. הייתי שמח אם ההופעה היתה ארוכה יותר, אבל היה מעולה
משהו רע שקרה השבוע: הפסקת אש חד צדדית. זה רק נותן להם תחושה שהם מנצחים אותנו עם הטרור שלהם. ואני לא מאחל לאף אחד פה שייקלע לסיטואציה בה נמצא גלעד שליט. אני לא יודע מה יותר גרוע... זה שהוא בשבי החמאס, או העובדה שלאף אחד ממנהיגיו, שאמורים להיות נציגיו, לא מזיז מזה. בילוי השבוע: התחשק לי להגיד פאב, אבל החברים יצאו ממש יבשושיים השבוע. אני מקווה ששבוע הבא יהיה יותר פאולנרי
המלצת השבוע [ספר, שיר, דיסק או משהו שנחשפתם אליו לאחרונה ובא לכם להמליץ עליו]: in step של סטיבי ריי ווהאן. תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): להתחיל אולי לעבוד כבר (הגיע הזמן), לעבוד גם על המוזיקה החדשה שלי, שמשלבת בלוז חשמלי ורוק-גראנג'י, בתקווה שיהיו התפתחויות עם השלמת ההרכב, ללכת למעבדת שינה. אתם שמים לב לשעות של ההודעות שלי
למרות שהבעיה היא רק עם השעות ולא עם איכות השינה, לכן אני מרגיש מפגר לעשות בדיקת שינה, ועוד בשעות שאני בכלל לא ארדם בהן
תמונה: אני בתגובה מהירה... אולי אח"כ
השאלה השבועית - בעד/נגד הפסקת האש שהוכרזה? אני בעד שתהיה הפסקת אש, אבל רק כשהמצב יצדיק אחת. כל עוד הרצועה נשלטת בידי חבורה של טרוריסטים שרוצים לראות את כולנו נשרפים ויורים עלינו טילים בכל יום, וכל עוד עדיין לא הראו בחדשות את גלעד שליט מחבק את הוריו אחרי כל הזמן הזה, מבחינתי אין צידוק להפסקת אש וצריך להפוך כל אבן בעזה עד שהוא יחזור. פאקינג שנתיים וחצי! זה כבר עובר כל גבול. נראה את שרי הממשלה שלנו מנסים לחיות יומיים וחצי בתנאים בהם גלעד מוחזק. אני מבטיח לכם שהם יקחו אותו הרבה יותר ברצינות אח"כ, אם הם יעמדו בזה בכלל...

Sanguine Sky

New member
וואו, לקח לי המון זמן להבין את הכותרת שלך.

בהתחלה חשבתי שאתה מדבר על הסרטון האדיר הזה - http://www.youtube.com/watch?v=-gVnjtY3bRk, אבל אז הבנתי שמדובר על התמונה (שהיא אדירה לא פחות
). אה, ו- וואו, ארז נץ. זה מטורף!

למעלה