פינת השבוע

everynormal

New member
../images/Emo182.gifפינת השבוע../images/Emo182.gif

שיר חרוש של אליס השבוע: שיר חרוש לא של אליס השבוע: אלבום ששמעתם השבוע: סרט/סדרת/תוכנית: ספר: אמן: מאכל: ציטוט: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): תמונה:

dnXIII

New member
נממ...

שיר חרוש של אליס השבוע: nutshell שיר חרוש לא של אליס השבוע: dream on -depeche mode only hope-switchfoot daulity-slipknot tribute-tenacious D fade away-seether bleed for me-saliva וכל שאר השירים בMP שלי ((היה לי טיול שנתי ^^)) אלבום ששמעתם השבוע: שמעתי שירים בודדים... סרט/סדרת/תוכנית: גבעות הפחד ((חתיכת סרט חולני
) ראיתי אותו אתמול שחזרתי מהטיול) ספר: בשורות טובות ((עדיין)) אמן: dir en grey מאכל: אוכל בדואי ((הטיול היה בנגב)וישנו במאהל בדואי והיה מצחיק) ציטוט: "במקום שבו יש התקהלות יש גם אוכל((אני אמרתי אותו
וזה נכון)וחברה שלי הוסיפה או גופה) משהו טוב שקרה השבוע: טיול שנתי : עליתי על העצבים של החובש והתחלנו להכות אחד את השני באמצע מסלול. בגלל שאמא שלי שלחה אותי לבי"ס דתי אז אני לא אמורה לדבר או לגעת בחובש אז דחפתי אותו ואמרתי "וואו תודה שתמכת בי"((מול המורה שלי)) ואז הוא עשה אותו הדבר ...... בקיצור היה מצחיק משהו רע שקרה השבוע: תפוס לי הגוף
תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): לגייס כסף לשיעור גיטרה תמונה:
סתם תמונה שאני אוהבת ((לא הספקתי להעלות תמונות מהטיול))

בדנתמ

New member
../images/Emo182.gif

שיר חרוש של אליס השבוע: rooster , over now. שיר חרוש לא של אליס השבוע: ג'רמי ואלייב של פרל ג'אם, וכל מה שכתבתי באלבומים למטה... אלבום ששמעתם השבוע: couldnt stand the weather / stevie ray vaughan majestic / gamma ray land of the free / gamma ray paradise lost / symphony x horrorscope / chinchilla tghe electric joe satriani / joe satriani speed metal symphony / cacophony ובטח יש עוד...
סרט/סדרת/תוכנית: הסמויה
ספר: הייתי מאוד עצלן
אמן: ג'ייסון בקר. כבר 19 שנים חי עם ALS, יכול לתקשר עם העולם רק דרך תנועות עיניים, ועדיין הוציא לפני כמה חודשים אלבום חדש שהוא הלחין (ומטבע הדברים אנשים אחרים ניגנו). תותח העל השבועי שלי ללא ספק
והנה קליפ חדש יחסית שלו: http://www.youtube.com/watch?v=MkYD-vjkbiE מאכל: פסטה ברוטב פטריות ובצל בשמנת ויין אדום שהכנתי פעמיים
יצא טעים
ציטוט: "" משהו טוב שקרה השבוע: הדברים הרגילים. חי את החיים
משהו רע שקרה השבוע: לא הצלחתי לקום באף בוקר... היום נניח קמתי ב17:15... תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): למצוא עבודה
ומתופף... תמונה:

למעלה