סקר 30 השנה

../images/Emo87.gif תשוקת הנצים- PART 3

חואן גוסס ועומד למות. נורמה מתה לפני שלוש שנים. חואן דוד ופילאר מגדלים ילד- ארמנדו. רות ואנטוניו כבר הורים גאים לשלוש ילדים. אוסקר וחימנה בני שישים פלוס אבל רוח הקומדיה עדיין בהם. ילדיהם מבית היתומים עובדים ומתחתנים בקצב מסחרר. ארמנדו פוגש בבתה של רות- לוסיאנה. לוסיאנה וארמנדו מתאהביםפ. חואן מת. אניבל חוטף התקף לב ומת. נו באמת. כמה אפשר למרוח את זה?

Mastoolit

New member
אפשר! עד אינסוף!../images/Emo3.gif../images/Emo109.gif

כי אחד נולד ושניים מתים, 2 נולדים 4 מקבלים התקף לב.
אויי רק מלתאר את חימנה ואוסקר בני שישים חחחח
אבל רוח הקומדיה זה בהחלט משהו שמאפיין אותם מאוד
אחלה של שם בחרו אלה. ארמנדו
עכשיו תעשה PART -20 עשרים שנה לפני מה שאנחנו רואים היום
[גביראלה עומדת ללדת את נורמה, חואן נולד באותו יום
, דינורה נולדת עם אקדח ביד
]

ortalav

New member
חחחחחחחחח

נכון חימנה ואוסקר בני 60 נראים בדיוק אותו דבר כי חימנה לא תרשה שהיא ובעלה יהיו עם קמטים אז מיד היא פנתה לד"ר קליין לשיפוץ כללי חחחחחחחחחחחח

Senior Baron

New member
מישהו שומר עלי

סנטיאגו
לאחר שנישא וחי באושר עם אליסיה. כל הירושה שלו התחלקה בין ברברה ומריאנה [כלומר טטאינה] והיריבות רק גברה ביניהן. באותה תקופה, טטיאנה ניהלה בהצלחה כ7 משתלות וחיה לצד בעלה גיז'ו שהתפרנס כמאמן טניס לילדים, להם היו 3 ילדים: גבריאלה, גיז'רמו חואן וסנטיאגו. ברברה סיימה לימודים והפכה לפסיכולוגית וחיה עם ניקולס שהפך למנהל אבטחה בחברת תקשורת מצליחה, להם לא נולדו ילדים. ג'ינו ופסקולי נישאו וחיו באושר, האימא מתה ולא הספיקה לגלות את הסוד של בנה. מיה גדלה והפכה לדוגמנית מצליחה. קרולינה התחתנה והתגרשה 4 פעמים [אלחנדרו היה הבעל הראשון], כעת קרולינה יוצאת בנו של פוסקו שצעיר ממנה בהרבה. אלחנדרו פשט רגל וחי בצניעות בדירה קטנה בלב העיר ומתפרנס מ... עבודות במרכול. פנצ'ו גדל ומחזר אחרי מיה. לאורה וטנגו נישאו וחיים באושר... לאורה הפכה למנהלת פיננסית ב''דרך החלב'' וטנגו למנהל האבטחה של החברה. אגירההה ופאס נישאו וחיים באושר ונהנים מנכדיהם... ילדיה של מילגרוס ושל טטאינה. נולד לפאס בן מחואן מנואל והוא זה שמנהל את ''דרך החלב'' ואת ''לצ'יסימה'' שנקנתה ע'''י משפחת אצ'בל אוריאן

chiquitito15

New member
אלחנדרו במרכול../images/Emo6.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

איזה יפה
אהבתי חחחחחחחחחחח

Senior Baron

New member
חחחח גרסיאס

גם שלך נורא יפה
פשוט אני לא מכיר את כולם אז לא הגבתי

Senior Baron

New member
../images/Emo9.gif

אני מעולם לא צפיתי בבובה פראית אז חצי מהדמויות לא מוכרות לי

זידהלה4

New member
ל"אם חורגת" אי אפשר...

לעשות אחרי 30 שנה... שמה זה הולך רק בונטהההההההה אניוססססס

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo184.gif

זה גם נכון.... אבל זאת לא הסיבה היחידה.... מה שקורה זה שכבר עברו שם 30 שנה! הונטה אניוס + 10 שנים בפרק אקסטרה...... וונטה+10=30 שנה.... טלויסה חסכה לנו לענות על הסקר

Senior Baron

New member
חחחחחחח

יפה יפה אבל עדיין אפשר להמשיך.... רק דמיון צריך אי נאדה מאס

אהההההההההההההההה../images/Emo184.gif

אז למה לא ראית אם חורגת???. מתו כבר 11 אנשים!! ולפי הונטה אניוס, אתה רואה שעבר זמן רציני!!!

ד"א ברונו קרידו../images/Emo184.gif

אם באם חורגת עסקינן, נשארו 3 פרקים (
) אז ב3 השרשורים של הפרקים אני מניחה ספיישל ויש הרבה דברים להעלות, אז אני יכולה לפתוח תשרשור ב17:00?

Senior Baron

New member
בגלל השעה../images/Emo10.gif

נורא רציתי לראות אבל היה לי לא נוח עם השעה

למעלה