סיכום שבועי!

MiSS PoZA1

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? בסדר משהו טוב שקרה השבוע: חתונה של חברה שלי משהו רע שקרה השבוע: סתם התעצבנתי על משהו..זה יעבור דבר מוזר שקרה השבוע: שחברה שלי נשואה
השבוע מ-1 עד 10: 6 יום השבוע: שלישי סלבס השבוע: קנדלה שיר השבוע: שיר פתיחה של קטנטנות סרט השבוע: לא ראיתי.. ספר השבוע: גם לא הסדרת/ תוכנית השבוע: אשת הברזל, אח הגדול... מבחני השבוע: לא... בילוי השבוע: לבלות עם חברה שלי ביום חתונה שלה זה נחשב כן?
תוכניות לשבוע הבא: חדר כושר, לבדוק עם חברה שלי מה קורה אם יוצאות או לא.. מסר לאומה: גשם זה ברכה! ציטוט השבוע: "בקרוב אצלך!"
חברה שלי זרקה עלי ברכות...
תמונת השבוע: חן!! תקלטי את תמרה! סנטיאגו
איך הוא עזב????

חניניתה

New member
איזה בובי היא!!!!!!

אני זוכרת את הכלב!! איזה חמוד הוא היה!!! הביאו אותו למילי שהיא היתה עיוורת לא? סנטיאגו ממש חמוד שם.. אני לא יודעת למה הא עצבן אותי כל כך. יכול להיות שעכשיו אני אראה אני אשנה את הדעה שלי עליו.. בכל זאת עברו המון שנים.. קצת גדלתי מאז..חחח שבוע אחרי שבוע את נאמנה לשיר פתיחה של קטנטנות.. כל פעם שאני רואה את הקליפ יש לי חיוך ענקי על הפרצוף!! כמו ילדה קטנה בחנות ממתקים!! אפילו אחיינים שלי ממש אוהבים את השיר. (אחיינית שלי בת שנה, ואחיין שלי בן 3). כשאחותי רואה קטנטנות אז הוא אומר לה זה הסדרה עם הילדות. חחח הוא כל הזמן שואל ואתה שאלות, למה הן עשו... למה הן צועקות.. למה הן רבות.. חינוך מגיל צעיר!

dandosh126

New member
סיכמון ../images/Emo13.gif ../images/Emo203.gif

איך עבר השבוע?מהר ! משהו טוב שקרה השבוע: זכיתי בזוג כרטיסים למופע
משהו רע שקרה השבוע: הלך לי חרא במבחן במתמטיקה -אני נכשלת דבר מוזר שקרה השבוע: לא משו שזכור לי השבוע מ-1 עד 10: 7 יום השבוע: אתמול בערב עשינו לילה לבן בתנועת נוער והיה מצחיק
סלבס השבוע: bruno mars
שיר השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=PZBMrRdpu_M today my life begins סרט השבוע: משפחת סימפסון חחח אני צוחקת בו כל פעם מחדש
ספר השבוע:הארי פוטר 4 הסדרת/ תוכנית השבוע: GLEE מבחני השבוע: מתמטיקה ואנגלית
בילוי השבוע: היום הולכת לבורגוס
תוכניות לשבוע הבא:לעבור אותו בשלום מסר לאומה: אני גרועה בדברים האלה |נבוך| ציטוט השבוע: כנ"ל תמונת השבוע: ופה אני סתם עצלנית

חניניתה

New member
שבוע טוב חברות!!

איך עבר השבוע?
מהר, כל השבוע היתי עם אחיינים שלי משהו טוב שקרה השבוע:
עברתי ממתחילים לבינוני בסלסה!! יש קבוצות לימוד, אז עכשיו אני כבר לא במתחילים- עברתי את כל השיעורים שהיתי צריכה לעבור אז התקדמתי לרמה מתקדמת יותר! משהו רע שקרה השבוע:|סדגש|
היה קר, והיה לי התקף אלרגיה!!!! והרעידת אדמה אתמול ביפן דבר מוזר שקרה השבוע:
לא היה משהו מיוחד השבוע מ-1 עד 10:
8 יום השבוע:
אמממ נראה לי שישי סלבס השבוע:
טליה, דיאגו טורס, מרסלה מורלו, גלוריה סטפן (זמרים לטינים) שיר השבוע:
ES LA MUSICA יש סלסה מקפיץ!! ממש מומלץ!! גם שבוע שעבר הוא היה שיר השבוע שלי, השבוע הוא גם הפך להיות הרינגטון שלי בפלאפון. הוא מתחיל איטי יחסית ואחר כך הוא ממש סלסה קיצבית סרט השבוע:
לא ראיתי ספר השבוע:
לא קראתי הסדרת/ תוכנית השבוע:
צ'יקי, הירושה, מבחני השבוע:
אין בילוי השבוע:
עוד מעט אני הולכת ליומולדת לאמא, עם כל המשפחה תוכניות לשבוע הבא:
הגמר של היפה והחנון!!!! מסר לאומה:
הצביעו נלה ואור או ליטל ואלכס (אני עדיין לא החלטתי את מי מהזוגות אני מעדיפה.. ציטוט השבוע:
תמונת השבוע

22שחחר22

New member
מסכמת שבוע../images/Emo9.gif

איך עבר השבוע?בסדר כזה
משהו טוב שקרה השבוע:הייתי בסרט ויאיפי
והיה מלאאאאאאאאאאא אוכל והיו כורסאות כאלו נוחות
והתלחנו בכיתה לעשות הגמד והענק
משהו רע שקרה השבוע:בזבזתי את הסופש שבוע ללמידה למבחן בהסטוריהה
דבר מוזר שקרה השבוע: קיבלתי אחרונה מתנה מהגמד שליייייייי
חשבתי שהוא שכח אותייי
השבוע מ-1 עד 10: 8
יום השבוע: חמישי - שישי
סלבס השבוע:
שיר השבוע: beautiful monster
סרט השבוע: לזרום עם זה..והפעם - ויאיפיייי
ספר השבוע:
הסדרת/ תוכנית השבוע:האח הגדול , הפיגמות, השרדות
מבחני השבוע: לימודי ארץ ישראל וכימיה
בילוי השבוע: בסרט ויאיפי! ועם המשפחה בקניוןן
נעלי סירה חדשות
תוכניות לשבוע הבא: פווווווווווווווורים!
מסר לאומה: עדין אין לי למה להתחפש...צריך לחשוב דחוווווווף!
ציטוט השבוע:ילד אחד שלומד רפואה(דיביל אמיתי) רצה להמליץ על המגמה ואז הוא ביקש מהמורה לדבר...והיא אמרה לו יש לך שתי דקות אבל זה ירד מהציון שלך...חחחחחח
תמונת השבוע:
מהממת
שלא באה לארץ!

חניניתה

New member
איך אהבתי שהינו משחקים הגמד והענק!!

תמיד לפני פורים משחקים את זה..חח אפילו בצבא עשינו כמה פעמים.

22שחחר22

New member
חחחחחח כן זה ממש כייייייייייף../images/Emo6.gif

כולם כזה אומרים : אני עכשיו יוצא החוצה ואני לא חוזר...יש לכם זמן לשים לי הפתעה
חחחחח וזה ממש כיף לקבל דברים טעימים

מעיין178

New member
חחחח עשיתם בצבא?../images/Emo3.gif../images/Emo105.gif

איזה כיף ! אני הבאתי ולא הביאו לי
וחוץ מי זה הענק שלי איך שהוא מצא את זה הוא צעק זה ממעין!מעיין נכון זה ממך? נראה לי הוא ראה אותי קונה חחחח
בעיה שלו

חניניתה

New member
כן עשינו בצבא..

זה קצת יצא לא משהו כי אנחנו עושות משמרות.. אז לא כל יום כל הבנות היו בבסיס.. אבל לא נורא זה הצליח. הגמדה שלי היתה הקצינה, אז לא היה לה נעים להביא לי מתנות כל יום.. אז היא בקושי הביאה לי.

למעלה