יקרה..

../images/Emo182.gifיקרה..../images/Emo70.gif

לפני 16 שנים יצאתי ממקום קטנצ'יק. מקום שהיה לי כ"כ טוב בו... טיפלו בי נתנו לי דאגו לי שמרו עליי ואף יותר מהיום!! לפעמים אני מעלה בועה ממני ועולה מין זיכרון מתוק של חיוך וההליכה הראשונה שלי...ואף אמא שמרה לי שתי מזכרות יש לי ת'נעל הקטנה שלי ואת הידון ביום היולדתי..ושאני מתסכלת על זה ומזילה דימעה אני לא יודעת איזה מין דימעה זאת אז הינה אני כותבת לכם דמעות יקרות שלי:
:דמעה מילדות,דימעה שמוכרת דמעה של שנים, דמעה שלא מסתימת.אני זוכרת אותך דימעה תמיד נהגת לצאת בכל זמן גם בזמן אמת..היית שם באושר,היית בעצב,היית שם שכואב,היית שם בכל דקה היה קשה לעצור אותך,ולו לרגע שכשהייתי עצובה היית ניתקעת אפילו לשעה זה היה עומד פה תקוע בגרון וכ"כ היה קשה בלעדייך...מה טוב שאת פה?אני יודעת עלייך המון דימעה מגיל אפס עד היום אני יודעת המון.|! הייתכן שאת החברה היחידה שלי,כשרע אז אני באה אלייך ונעלמת לתוך חור ובוכה,או כשטוב לי ומאושרת בלי סיבה לדעת את מתפלקת מהעין והניצוץ כה גדול..! אני מנסה לקשר את הדימעה לילדות כי כשהייתי קטנה הדמעות היו כה מיוחדת אני לא זוכרת רת הדימעה הראדונה אך אמא שלי כה יצירתית היתה ועשתה אלבום אני כותבת אלייך דימעה כי יש לי אותך מהרגע הראשון שיצאת..לפעמים אני כועסת עלייך בלי להבין למה..אבל את כ"כ מיוחדת.זה לפעמים משחרר.לפעמים מנקה,לפעמים מכביד,לפעמים משכר,לפעמים ממכר,לפעמים תלוי,לפעמים מפחיד,ולפעמים מרגש..!! אני מאוד שמחה שיש לך כמה פרצופים דימעה מרה שלי!! אבלאני כאן כרגע מילדות תלויה באותו צורה ואותו פרצוף שלך דימעה..!! פרצוף כואב רחום ואף חשוך... ולדמעות אין פה אבל הדמעות אומרות הכל... דימעה יקרה שלי!! בקרוב הכל יגמר..ובטח פה יגידו שאני סתם ניתקעת עם המילה המיוחדת שלי"דימעה" כי כמו שכולם חושבים אני סתם מישהיא... לי לא אכפת מה יגידו וגם אם לא יכתבו... אבל אני רוצה להגיד לך משהו... את מיוחדת נורא..!!. מ-י-ו-ח-ד-ת-! ולו יכולתי לבקש משאלה שהדמעות יהפכו לאושר ואז....ואאאזז..:את תיהי בשבילי הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים הדימעה..!! אני מקשרת הכל כי זה התחיל מגיל קטן שיצאתי מהבטן של אמא וליווה אותי עד הלום..!!

ה מוזה

New member
../images/Emo182.gif../images/Emo42.gif../images/Emo182.gif

מכתב שזור בקסם לחברה הטובה ביותר זו שאיתך כשאת עצובה ופורצת בשמחה כשאת מאושרת גם כשהיא שותקת ועצורה בגרון היא מחכה בסבלנות שתחבקי אותה והחיבוק שלה הוא החיבוק הכי מופלא הדמעות שלך הן החברות הכי מיוחדות שמרי אותן כאוצר יקר והן יעניקו לך חברות מופלאה כנה ושקופה מאוד חיברו אותי המילים שכתבת לדמעה המיוחדת שלך למשהו שכתבתי כשהדמעות שלי היו זקוקות לחיבוק "ילדה קטנה שאלה "אמא למה הדמעה שקופה?" ענתה לה האם ברוך ובאהבה ילדתי הקטנה הדמעה היא שקופה כדי שבשעת בכי וצרה כשהלב כואב והנשמה מתענה תוכלי לראות את האור דרך הדמעה
כדי שתוכלי לראות מעבר לרגע המשבר דמעה שקופה מאפשרת לקרן אור לחדור ללב שיוכלו בני האדם לראות את דרכם מבעד לרגעי משבר כשהכל נראה קודר ומאיים דרך דמעה שקופה תוכלי לראות יד מושטת של חבר
תוכלי לראות שיש עולם שלם שאותך עוטף ומחבק דמעה שקופה מאפשרת לראות דרכה אהבה של אחר לראות שיש תקווה מעבר לבכי ולכאב לראות את האור שבקצה " ~
~

למעלה