אתמול ביליתי את כל הערב

מאיוש י

New member
../images/Emo182.gifאתמול ביליתי את כל הערב../images/Emo182.gif

בהכנת עוגיות אגוז. אלו עוגיות בצורה של אגוז או של פטריה וממלאים אותם בפרלינה עם המון אגוזים. התוצאה הסופית מזכירה מאוד פררו רושה

מאיוש י

New member
והכנתי גם בקלאווה

אבל בצורה של סיגרים קטנים קטנים. ככה יש פחות קלוריות

מאיוש י

New member
היי. תודה רבה

המתכון גם לא יעזור לך. צריך מכשיר מיוחד להכין את העוגיות הללו. ואכן אני מצטערת, אני מוכרת אותן ולכן עוגיות שאני מתפרנסת מהן אני לא יכולה לתת את המתכון. מצטערת
יש גם עוגיות שלמדתי בקורסים מיוחדים לפוטיפורים וגם את המתכונים שלהם אסור לי לפרסם. את המתכונים שאני יכולה אני רושמת בלי בעיה .אבל יש כאלו שאינני יכולה. מקווה שאתן מבינות

מאיוש התוצרים שלך מדהימים כל פעם מחדש!

אולי תוכלי להמליץ לי על קורס פטיפורים? משהו קצר וממוקד?

מאיוש י

New member
אני עברתי קורס לפני המון שנים

אצל מישהי מבני ברק. אני יודעת שהיא כבר עזבה את הארץ ועברה לארצות הברית. חוץ ממנה יש את עוד אחת בבני ברק שכחתי כרגע את שמה, אני זוכרת שקוראים לה מירי ,אני אנסה להיזכר בשם המשפחה שלה ואומר לך אבל אצלה לא עשיתי קורס.

מירי זורגר? ויש מישהי שהוציאה עכשיו ספר

אבל לא הצלחתי לקלוט את השם שלה, היה ראיון איתה ברדיו קול חי, אם מישהי מכירה אשמח לדעת.

מאיוש י

New member
כן, מירי זורגר.

אני לא שמעתי על מישהי שהוציאה ספר. זו מישהי דתיה? כי אני מכירה את הספר של ליאורה קרן היא מתמחה בהכנת "מנות קטנות" של אוכל .

1winnie

New member
התוצרת שלך מדהימה ../images/Emo45.gif

ואני חייבת להגיד משהו - את לא צריכה להתנצל אני לא רק מבינה אלא אני מאד מסכימה איתך אבל אני גם חושבת שזה לא פייר רק להראות לך תמונות. אין מתכונים, אבל שיהיה כיבוד פה

perach1

New member
מאיוש, האם תוכלי לומר מהו שם המכשיר והיכן

ניתן לרכוש אותו? מחפשת בנרות כבר כמה חודשים ולא מצליחה לאתר בגוגל. תודה!!

מאיוש י

New member
אני לא יודעת איך קוראים למכשיר

אני קיבלתי אותו מההורים שנסעו למרוקו.

perach1

New member
תודה! האם מופיע עליו שם היצרן, ע"מ שיהיה לי

קצה חוט...? המון תודות וכל הכבוד על יצירות הפאר שידייך מפיקות, מדהים!

מאיוש י

New member
תודה רבה../images/Emo140.gif

ולא לא כתוב עליו כלום. אבל אני יודעת שאפשר להשיג את המכשיר גם בארץ. חברות אמרו לי שראו אותו בשווקים שיש בהם ערבים ,כמו שוק עכו, שוק רמלה, תנסי במקומות הללו אולי תמצאי שם.

למעלה