הקורבן

Ipecac0

New member
** חוץ מסיסטם

כן, מודה באשמה. עשיתי העתק הדבק מהקומונה שלי

Sweet berries

New member
../images/Emo181.gif ../images/Emo11.gif הקורבן ../images/Emo11.gif

זה אמור להיות כל יום ראשון, אבל אתמול לא הייתי בבית לכן -מצטערת.
אז הקורבן השני שלנו היא
פאוורסטית אפלה עם שרשראות מגניבות שמסתבר שהיא גיקית לגמרי, רקדנית בלט מוכשרת, והצטרפה אלינו לא מזמן והיא כמובן ורד [The Young Amyrlin] היקירה.
אתם מוזמנים לשאול את ורד כל מה שעולה לכם לראש, כאוות נפשכם. לא לרחם. ועכשיו, ורד יקירה, לשאלות הקובועות: שם: גיל: איזור מגורים: שיר אהוב של סיסטם: זמר\זמרת\להקה אהובה חוץ מסיסם: תמונה של עצמך: בהצלחה

Evil Pig

New member
ורדדדדדדדדדדדדדדדדד

את יודעת שאני ממש אוהב אותך? איך זה להיות בת 16? נכון שזה בול כמו להיות בת 15 רק שנה מעל?? מה היית נותנת בשביל שמלחמה תיגמר? אם יש טילים על הרצליה אז תבואי אלי< אחרי הכל שנינו ניהיה בטווח אז זה לא משנה.. > ? נכון שארנה זה חרא של קניון כי כל נשימה עולה בו כסף?? נכון שבא לך לדחוף את נסראללה למים של המרינה עם כל השמן והדלק של הספינות וכל הגועל נפש של היאכטות?? נכון שרואים שאני עייף כי אני מדבר שטויות? נכון שאת גם אוהבת אותי? תנחשי כמה אני אוהב אותך? מתי עושים ילדים? ומתי עושים עוד פעם סקס וירטואלי? זהו סיימתי לעת עתה.. לילה טוב!

דורוניייי../images/Emo99.gif../images/Emo24.gif

את יודעת שאני ממש אוהב אותך? וגם אני אוהבת אותך
איך זה להיות בת 16? לא אוהבת;; נכון שזה בול כמו להיות בת 15 רק שנה מעל?? לא
מה היית נותנת בשביל שמלחמה תיגמר? הרבה): נמאס כבר>< אם יש טילים על הרצליה אז תבואי אלי< אחרי הכל שנינו ניהיה בטווח אז זה לא משנה.. > ? כמובן:] נכון שארנה זה חרא של קניון כי כל נשימה עולה בו כסף?? אהא:/ לא מוצאים בו כלום>< ומתי היית בארנה לעזאזל?! נכון שבא לך לדחוף את נסראללה למים של המרינה עם כל השמן והדלק של הספינות וכל הגועל נפש של היאכטות?? XDהאמת שאני מעדיפה שהוא ימות מטיל עם מלא חומר נפץ ורסיסים על הראש, נראה לי הולם יותר. נכון שרואים שאני עייף כי אני מדבר שטויות? XD קצת
נכון שאת גם אוהבת אותי? מתעליך
|שאר~מושיזם| תנחשי כמה אני אוהב אותך? לא יודעת
מתי עושים ילדים? ברגע זה:] |ילדים| P: ומתי עושים עוד פעם סקס וירטואלי? למה וירטואלי אבל
לילה טוב!:]

../images/Emo108.gif להלהללה

כמה שאלות מוזרות P: המממ..
את אוהבת חתולים?!
וכלבים?!
מה עם עטלפים?! אוהבת?!
מנגנת על משהו?!
נכון שדורון כוסון אש מגיל שש?!
אוהבת אבטיח?!
שומעת נירוונה?!
בכמה מפגשי סיסטם היית?!
נהנת?!

אלין../images/Emo24.gif

את אוהבת חתולים?! נופ וכלבים?! נופ, אני ממש לא חובבת בעלי חיים, רק דגים
מה עם עטלפים?! אוהבת?! האמת שאוהבת אותם יותר מהחיות שלמעלה XD מנגנת על משהו?! יאפ, אורגן מכיתה א'
נכון שדורון כוסון אש מגיל שש?! אהא
אוהבת אבטיח?! מעדיפה מלון PP: שומעת נירוונה?! נופ, לא אוהבת בכמה מפגשי סיסטם היית?! חצי XD הייתי נספחת באחד ואח"כ הצטרפתי, למרות שקראתי בפורום כבר מלא זמן
נהנת?! במפגש? כן, וגם בשאלון, תודה

ashkeloni

New member
ורד!!!

הזמן קצר פה, אז פשוט אשאל כמה שאלות קצרות... 1. מנשמע?
2. יודעת שאני מת עליך? 3. אוהבת אותי?
4. יודעת שאני רוצה לבוא עוד פעם לספורטק לנדנדות המגניבות האלה? *_* 5. נדבר :$

ניית'ן../images/Emo24.gif

1. מנשמע? מצוין:]] 2. יודעת שאני מת עליך? לאלא, אני מתעליך
3. אוהבת אותי? המוןהמוןהמוןהמון ועוד המוני "המון" כאלה
4. יודעת שאני רוצה לבוא עוד פעם לספורטק לנדנדות המגניבות האלה? *_* מוזמן תמיד, היה ממש כיף:] 5. נדבר :$ בכיף

lizardking1990

New member
השאלות שלי!

-מה הפרי האהוב עליך? -מה החיה האהובה עליך? -מה הצבע האהוב עליך? -מה דעתך על גויאבות? -מה דעתך על שסקים? -מה דעתך על חסות? -נכון שאת מצטערת שאת הסכמת להשתתף בקורבן? XD אולי אשאל עוד דברים אח"כ P= ~זאק~

Chen Shesek

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo181.gif../images/Emo7.gif

אני רציתי לשאול איזה פרי את הכי אוהבת ומה דעתך על שסקים וגויאבות |בע|

זאק../images/Emo24.gif

-מה הפרי האהוב עליך? הו... אני חושבת שענבים -מה החיה האהובה עליך? דגים כמובן
-מה הצבע האהוב עליך? סגול -מה דעתך על גויאבות? האמת שאני לא בדיוק יודעת מה זה... XD -מה דעתך על שסקים? לא אוהבת
-מה דעתך על חסות? כשהן בתוך הלחמניה שלי הן אחלה
-נכון שאת מצטערת שאת הסכמת להשתתף בקורבן? קצתXD סתם, זה כיף:]

Chen Shesek

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo181.gifטוב, השאלות שלי

נכון ששסק זה סגיד? *-* נכון שגויאבות זה גועל נפש? פסיפלורות זה הטעם שלך? וקוקוס? נכון חבל שתפוזים לא גודלים בקיץ? מנגו זה גם פרי שולט? ומה עם אפרסק? :S את מסוגלת לנגוס באפרסמון?
אמ, זהו..... שאלתי רק את מה שמעניין אותי- פירות.
חן:)

חן../images/Emo24.gif

נכון ששסק זה סגיד? *-* לא אוהבת
נכון שגויאבות זה גועל נפש? לא יודעת מה זה XD פסיפלורות זה הטעם שלך? ממ האמת שטעמתי פסיפלורה בתוך גלידה והיה לא רע... וקוקוס? עוגיות קוקוס? זה נחמד אבל מזיק נורא לשיניים שלי D: נכון חבל שתפוזים לא גודלים בקיץ? כן
, אני אוהבת מאוד. מנגו זה גם פרי שולט? הו כן, הוא מעולה
ומה עם אפרסק? :S לא אוהבת ): את מסוגלת לנגוס באפרסמון? הו, רגערגערגע... מה ההבדל בין אפרסק לאפרסמון?? o_O חחחח איזה שאלות חמודות
אין הרבה אנשים שמתעניינים בהרגלי האכילה שלי XD

Chen Shesek

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo181.gif../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif

החלטתי ש*אם* אני אגיע למפגש אני אביא מלאמלא שסקים ואחלק לכולם. D:

היי ורד ../images/Emo141.gif

אני ליטל
ושאלותי הן: מה שלומך היום? מה עשית עד עכשיו? הם קרה משהו ספיציפי שגרם לך לחייך? האם קרה משהו ספיציפי שעיצבן אותך? תארי את מה שאת רואה משמאלך- ומימינך- עכשיו תעצמי עיניים ותסתובבי ואז תפתחי אותן- מה את רואה? (כאב ראש) מה את שומעת? איפה היית רוצה להיות כרגע? עם מי את רוצה להיות כרגע? מהו הדבר הראשון שאת עושה בבוקר? והאחרון שאת עושה בלילה? על מה את חושבת? מה את לובשת? (לא, סתם
) יום טוב
.

שלום ליטל../images/Emo24.gif

את מפורום הימ גם, נכון? :] מה שלומך היום? מצוין:] מה עשית עד עכשיו? היום? אמ רק קמתי והכנתי לי אוכל:] האם קרה משהו ספיציפי שגרם לך לחייך? חחחחח כן, קהל של 800 איש שבהה בי XD האם קרה משהו ספיציפי שעיצבן אותך? כן, אבא לקח את כל התיק לבית שלו בטעות, והמשקפיים שלי שם ואני לא רואה כלום
תארי את מה שאת רואה משמאלך- על השולחן יש מחשבון ורמקול חמדמד:] ומימינך- טלפון. עכשיו תעצמי עיניים ותסתובבי ואז תפתחי אותן- מה את רואה? (כאב ראש) את הצג מטושטש XD מה את שומעת? ברגע זה Muse - Endlessly. באופן כללי אני אוהבת פאוור-פרוג'-גות' וקצת בלאק מטאל, וסיסטם כמובן:] איפה היית רוצה להיות כרגע? בת"א ): עם מי את רוצה להיות כרגע? פורוםפאוור ): מהו הדבר הראשון שאת עושה בבוקר? נדהמת שהמערכת שלי פועלת בכזה ווליום חזק XD והאחרון שאת עושה בלילה? מכוונת את המערכת שתנגן בבוקר :] על מה את חושבת? על כמה שכואב לי הצוואר>< מה את לובשת? (לא, סתם) XD בוקסר תכלת וגופיה כחולה. יום נעים גם לך

pluplup

New member
ורד../images/Emo11.gif

מה את חושבת על...(כל הזכויות שמורות לחן
)
מוזיקת רגאיי?
אבטיחים?? |תן|מוזיקת פאוור מטאל?(סתם מסקרן אותי לדעת עד כמה את אוהבת את זה...)
מוזיקה בכללי? מלונים?
הפורום הזה?
קיץ?
חורף?
|חייזרים?
מלאכים?
גיטרות?
חתולים?
סושי?
שוקולד?
יתושים?
מדוזות?
חיילים?
ארץ ישראל?
דיסקים?
טלוויזיה?
טלפונים?
מטוסים?
פלאפונים?
פרחים?
ספרים?
רוחות רפאים?
דבורים?
דגים?
חזירים?
ינשופים?
כלבים?
פילים?
פרפרים?
צפרדעים?
שבלולים?
תוכים?
תמנונים?
גלידות?
פיצות?
פלפלים חריפים מאוד?
קפה?
שוקו?
תותים? איך היה?

אע../images/Emo122.gif

מה את חושבת על...(כל הזכויות שמורות לחן) מוזיקת רגאיי? live and let live?
לא אוהבת אבטיחים?? מעדיפה מלון P: מוזיקת פאוור מטאל?(סתם מסקרן אותי לדעת עד כמה את אוהבת את זה...) מתעלזה
זאת מוזיקה מעולה מוזיקה בכללי? דבר חיוני לחיים מלונים? הו
הפורום הזה? פורום נהדר
קיץ? כןןן, יש דברים טובים בקיץ:] חורף? סתם קר>< חייזרים? בואו כבר לכדוה"א:]] מלאכים? ושדים? סתםXD מלאכים זה אחלה וזה יצור ממש חזק ב-Heroes 5..
גיטרות? הן כלי סבבה:] חתולים? לא אוהבת סושי? מגעיל>< שוקולד? חח מתעלזה
יתושים? עלוקות מדוזות? יצור מרושע
חיילים? גאה בהם:] ארץ ישראל? מקום יפה, חבל שיש בו כל כך הרבה מיעוטים שרוצים אותו לעצמם:/ דיסקים? דבר חיוני מאוד, כדאי שיבוא בהמונים:] טלוויזיה? לא רואה כמעט, חוץ מהאוס
טלפונים? בזק הכי טוב אבל אני לא מהדברניםP: מטוסים? נחמדים, אח שלי מת עליהם פלאפונים? די שימושיים פרחים? אוהבת
(F) ספרים? פנטזיה זה מעולה, מומלץ בחום רוחות רפאים? קספר? דבורים? פיכ >< דגים? אעהאהעאעהא
חזירים? הידעתם שחזיר זה סמל למזל אצל הגרמנים? P: ינשופים? ננשוף
כלבים? לא אוהבת :) פילים? אני פהיייייייייייל :]] וגם מאיו פהייייייייל :] ואביה היא חתווווווווול :) פרפרים? צבעוניים וחביבים. רק שיעזבו את התקרה של החדר שלי >< צפרדעים? חיה משועממת שבלולים? חיה עוד יותר משועממת XD תוכים? הם מצחיקים. תמנונים? הם כמו מרבה רגליים בים... והם חסרי חוליות כמו הפלאפון של ליאון כפרעליו XD גלידות? משמין >< סתם, אין לי בעיה לאכול פיצות? אוכלת 3 פעמים בשבוע בערך XD פלפלים חריפים מאוד? >< קפה? מר >< שוקו? שותה כל הזמן
תותים? לא כזה אוהבת... בתור מיץ זה טוב איך היה? וואו, ארוך>< מדיי><

למעלה