סיכום שבוע

adii1201

New member
../images/Emo181.gifסיכום שבוע

איך עבר עליי השבוע?
סרט השבוע?
ספר השבוע?
שיר השבוע?
תוכנית\סדרת השבוע?
התחדשות השבוע?
ציטוט \ פתגם השבוע?
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?
עצבון \ ביאוס השבוע?
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?
אייקון \ סמיילי השבוע?
איש השבוע?
תמונת השבוע?
השאלה השבועית המתחלפת- מי היה בים כבר?

adii1201

New member
מסכמת../images/Emo3.gif

איך עבר עליי השבוע?וואי פשוט רע
היה מעייף מתסכל מעצבן כל מה שבא לכם בשבוע אחד!!!! היום היחידי שהיה יותר טוב קצת היה אתמול...
סרט השבוע?פחחחח עאלק סרט
למי היה זמן לראות משו?! בקושי את דספרט ראיתי
ספר השבוע?הייתי אומרת שג'ודי פיקו כי לא סיימתי אבל "מדריך כמותי" ו"אימון כמותי" של קידום
שיר השבוע?לילי אלן ואני לא זוכרת איך קוראים לו אבל הוא כל הזמן ברדיו ונדבק לי
תוכנית\סדרת השבוע?דספרט
וגריי
התחדשות השבוע?לא קניתי כלום
ציטוט \ פתגם השבוע?אוי כ"כ מה שלינט אמרה לטום בפרק האחרון של דספרט אבל לא בא לי לספיילר
וגם! אתמול נכנסנו לשיעור כולנו היינו מבואסים ועייפים ואז המדריך שלי נכנס עם חיוך על הפנים כולו מאושר והוא עושה לנו "אה יופי. אני רואה שאתם נראים ממש טוב! אני מניח שעברו עליכם 3 ימים נעימים מאוד, במיוחד בגלל דממת האלחוט שהייתה בנינו. בדר"כ אני מקבל X הודעות..." מישהו מהכיתה שלי: "אז עכשיו קיבלת X מינוס X הודעות"
דבר מיוחד שעשיתי השבוע?סימולציה
ולמדתי
עצבון \ ביאוס השבוע?השיעורים
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע?שנשארו לי שיעורים שאני אשכרה יכולה לסיים!!!!! אה וגם שידיד שלי השיג כרטיסים לעדי אשכנזי ביום חמישי הבא
אייקון \ סמיילי השבוע?
ו-
איש השבוע?המדריך שלי כי כמה שהוא הרס לי את השבוע אתמול הוא היה סופר חמוד ואמא
תמונת השבוע?
השאלה השבועית המתחלפת- מי היה בים כבר?בתקווה אחרי הפסיכו
ים

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifהאו קוד יו בי סו הארטלס

איך עבר עליי השבוע? מעייף מאוד. לא השלמתי שעות שינה אחרי ל"ג בעומר סרט השבוע? אתמול ראיתי מעודדות צמודות
ספר השבוע? לא יודעת שיר השבוע? מיי האמפס
וגם שירת הסטיקר תוכנית\סדרת השבוע? הישרדות 13 שאני רואה בדרך מאודמאוד חוקית. ברור התחדשות השבוע? אין נראלי ציטוט\פתגם השבוע? לא זוכרת. בל"ג בעומר היה מצחיק אבל המוח שלי לא תיפקד דבר מיוחד שעשיתי השבוע? נשארתי ערה כל הלילה, זה חדש לי
עצבון\ביאוס השבוע? שהייתי עייפה. אני עדיין עייפה הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? ל"ג בעומר וזה שלפני יומיים אכלתי מלא עוגות אייקון\סמיילי השבוע? לא יודעת איש השבוע? קריס |ריר| תמונת השבוע? אני חושבת שאין לי תמונות שלו, אז.. השאלה השבועית המתחלפת- מי היה בים כבר? לא אני
אני לא נוסעת לים כמעט אף-פעם אז כאילו..

למעלה