פרק מספר 8 - 11.7.08

../images/Emo180.gif פרק מספר 8 - 11.7.08 ../images/Emo180.gif

עידו נשאר בבסיס ודנה מאוכזבת, אהבתם מתחילה להשתבש. גם המשבר בין תמי ועמרי בשיאו. תמי עוזבת את הבית ויריב מאשים את עומרי בחולשה ורכרוכיות. במקביל מתפתח הקשר המחודש בין יוני ונועה על רקע האודישנים למלצרים מזמרים.
צפיה מהנה

yoo

New member
הסדרה פשוט מנותקת מהמציאות

כואב לי לדעת שיש אנשים שמציירים את צה"ל, אותי אותך את כולכם כמינימום נאצים. זה פשוט עצוב לי לראות שמאשימים אותי כחייל משוחרר כרוצח שצריך לתת דין וחשבון על מה שהוא עשה למרות שכל מה שעשיתי זה רק הגנה על תושבי המדינה מפני מחבלים ולא יותר מזה. עצוב לי לראות שמראים שקרים כאלו כמו עצירת אמבולנס במחסום, אני לא מכיר את הקצין הכי אטום שישיג כמה שיותר מהר אישור לאמבולנס הזה לעבור (אחרי שהוא נבדק שאין עליו חומרי חבלה, כי היו דברים מעולם) דברים כאלו הם יריקה בפרצוף מפי העם שלי שעליו הגנתי ועדיין מגן במילואים זה מכעיס ומעליב טוב שהעבירו את הסדרה לשעה לא קונבציונלית כי אנשים לא צריכים לראות את השקרים האלו. אני אמשיך לראות את הסדרה כי אני נותן הזדמנויות עד לסיומה אבל מה שקרה בפרק האחרון פשוט פגע בי.

yoo

New member
תיקון

אני לא מכיר את הקצין הכי אטום שישיג=אני לא מכיר את הקצין הכי אטום שלא ימהר וישיג.

רות171

New member
עצימת עינים

yoo. אתה תמשיך לחיות בארץ הדמיונות שלך וערבים ימשיכו למות על יד המחסומים.

yoo

New member
ואת שירתת בצה"ל לאחרונה כלוחמת במחסום נכון?

כי סך הכל מה שעשיתי בצה"ל זה רק להגן עלייך על משפחתך ועל קרובייך. אני מאמין שלא ראית דברים בעינייך אלא רק בעיני המצלמות. דעי לך שמצלמות לא תמיד מראות את האמת. והדוגמא לכך היא הסדרה הזו שהוצגה ביו טיוב בת כמה פרקים. קחי לך מעט מהזמן לראות http://youtube.com/watch?v=9_Fc1D7h25k חוץ מזה? על איזה מפלצות בדיוק את מדברת שאת וחברייך משווים אותם לנאצים? אלו הבנים שלך, ילדים בני 18. והמפקדים שלהם הם גם ילדים קצת גדולים יותר מהם. שום דבר שלא גר ליידך. את מתארת לעצמך מה היה קורה אם לא היו מחסומים? כן אני מבין שזה מקשה על האוכלוסיה הפלשתינאית, אבל מה איתנו הישראלים? האם זו לא מדינתינו? האם אין לנו את הזכות להגן על עצמינו? מדוע חוזקתינו הינה חולשתינו?

LAYLA S

New member
והעובדה שעם הבחור שהתגייס לצה"ל

התגייסו רק אשכנזים (חוץ מאחד שהכריזו עליו בסוף ו"עשה כבוד" ליהודי ערב והאיסלאם, כאשר החליט "במקרה" דווקא כן להתגייס), היא כן מציאותית? שוב ושוב ושוב אותו רעיון - האשכנזים הציונים מנסים להתפייס עם הערבים הפלסטינים... מה עם יהודי ערב והאיסלאם, שכידוע לכל מהווים רוב לעומת האשכנזים? הם מחוץ למשחק....

yoo

New member
הבעייה היא:

שעדיין עושים את ההבדלה הזו של אשכנזים ומזרחים. זו הבעייה היחידה.

LAYLA S

New member
איך לא ידגישו את ההבדל?

הרי רוב היהודים שבנו את הארץ הזאת היו יהודים ערבים מארצות ערב והאיסלאם, שתרבותם ותרבות הערבים הפלסטינים היא אותה תרבות. היחידים שלא מתאימים למקום וכופים את עצמם על כולם הם אותם ציונים אשכנזים, שעד היום לא הצליחו להתחבר ולהבין איפה הם חיים. הסדרות האלו תמיד ימשכו במתכונתן הנוכחית, כי האמת היא שאם ישתמשו בדמויות יהודיות לא אשכנזיות, אז השוני וההקצנה בין הניצים לא יהיו חד משמעיים, והם עוד עלולים להביא את הצופים לתובנה שבסך הכל אין הרבה הבדל בין ה"יהודים" ל"ערבים", וזה הרי לא מה שהם רוצים ליצור...

מיניונט

New member
../images/Emo4.gif אז חבל שאתה לא מכיר

(את הקצין האטום) כי יש מספיק כאלה, ותסתכל על העובדות של אנשים שנהרגו במחסומים.

star2o

New member
צודק בהחלט

אני מסכימה איתך שהסדרה הזאת היא אנטי ישראלית כל הזמן מאשימים אותנו שאנחנו לא מתנהגים בסדר! ומה אם הערבים.. הם מתנהגים בסדר? לפי דעתי כל רכב כולל אמבולנס צריך לעצור במחסום ואסור להאמין לפלשינאים האלה, שהם הפלישתים של פעם! במלחמה כמו במלחמה אין להיות יפי נפש, במיוחד לא מול עם אכזר כזה, שרוצה לקום ולהשמידנו..

דיגית

New member
YY, אתמול גיליתי שפספסתי את הפרק הזה ../images/Emo53.gif

לא ידעתי שהוא כבר ישודר יומיים אחרי הקודם, עם מעבר הימים... תגידו, מה בעצם קרה לאברהים
איך למעשה הוא מת

magy

New member
חשבתי שרק אני פספסתי

אולי מישהו יעשה קצת סדר? מתיי משודרים הפרקים? פעם זה היה בימי רביעי ופתאום דילגתי על פרק כי שודר בשישי...... ללא ידיעתי. אולי מנהלת הפורום יודעת מתי משודרים הפרקים באופן קבע? מתיי השתנה יום השידור?

למעלה