שרשור מכירות והערכות שווי

רוברט14

New member
מכירה

Ralfs Pernajs (16547964) 27 years, passable form, healthy A nasty fellow who is temperamental and infamous. Has weak experience and wretched leadership abilities. Nationality: Latvija Assessed value: 245 000 NIS Wage: 4 980 NIS/week including 20% Bonus Owner: Real Madrid Winers Warnings: 0 Stamina: excellent Goaltending: disastrous Playmaking: disastrous Passing: poor Winger: poor Defending: weak Scoring: passable Set Pieces: wretched Career Goals: 7 Career Hattricks: 0 League goals this season: 2 Cup goals this season: 1 Deadline: 06/12/2004 at 17.20 Asking price: 200 000 NIS -------------------------------------------------------------- Yair Frishman (34386226) 19 years, passable form, healthy A controversial person who is balanced and dishonest. Has disastrous experience and passable leadership abilities. Speciality: Technical Nationality: Israel Assessed value: 100 000 NIS Wage: 3 000 NIS/week Owner: Real Madrid Winers Warnings: 0 Stamina: inadequate Goaltending: disastrous Playmaking: weak Passing: weak Winger: weak Defending: inadequate Scoring: poor Set Pieces: passable Career Goals: 0 Career Hattricks: 0 League goals this season: 0 Cup goals this season: 0 Deadline: 06/12/2004 at 14.24 Asking price: 30 000 NIS

Klinger

New member
כנסו שנייה...

הפתעה !!! שחקנים למכירה ב hazans : יכול להיות ליצן(פאסאבל לידרשיפ) ב 20 אלף בלבד !!! Isidoro Valenzuela (28757942) 18 years, weak form, healthy A popular guy who is balanced and honest. Has disastrous experience and passable leadership abilities. Speciality: Unpredictable Nationality: México Assessed value: 45 000 NIS Wage: 3 360 NIS/week including 20% Bonus Owner: Hazans Warnings: 0 Stamina: weak Goaltending: disastrous Playmaking: poor Passing: poor Winger: poor Defending: inadequate Scoring: weak Set Pieces: poor Transfer list: Central Defender Deadline: 06/10/2004 at 20.52 Asking price: 20 000 NIS ------------------------ ווינגר פאסאבל + סוליד מסירות ב 50 אלף בלבד !!! Jesse Hoek (5806670) 31 years, poor form, healthy A controversial person who is balanced and dishonest. Has poor experience and inadequate leadership abilities. Nationality: Nederland Assessed value: 160 000 NIS Wage: 6 060 NIS/week including 20% Bonus Owner: Hazans Warnings: 2 Stamina: inadequate Goaltending: disastrous Playmaking: poor Passing: solid Winger: passable Defending: poor Scoring: weak Set Pieces: inadequate Transfer list: Winger Deadline: 06/10/2004 at 20.55 Asking price: 50 000 NIS ------------------------ שחקן אחד - 2 סולידים !!! ב 50 אלף בלבד !!! José Omar Rovere (26284474) 28 years, wretched form, healthy A sympathetic guy who is calm and dishonest. Has poor experience and poor leadership abilities. Nationality: Argentina Assessed value: 90 000 NIS Wage: 3 960 NIS/week including 20% Bonus Owner: Hazans Warnings: 0 Stamina: weak Goaltending: wretched Playmaking: wretched Passing: solid Winger: poor Defending: wretched Scoring: poor Set Pieces: solid Transfer list: Set Pieces Deadline: 06/10/2004 at 20.57 Asking price: 50 000 NIS

Klinger

New member
נו באמת ביסטר...

מה אתה מצפה שאני אכתוב עליו פיסקא ??? כתבתי שהוא יכול להיות ליצן בגלל המנהיגות פאסאבל... מה אתה רוצה ? שכל פעם שאני מפרסם שחקן כזה אני אכתוב חיבור על ליצנים ?!?!?!

bister

New member
כן

או שתפסיק לפרסם אותם. הם בקושי מועילים במשהו וכל ניסיון כזה של לקצר ולהגיד הוא ליצן בגלל פאסאבל הוא הטעייה וחמור מזה מוביל לחור בידע של מאמנים שאח"כ בטוחים שגם זה נקרא ליצן ואף אחד לא מבין איך הם עדיין לא יודעים שזה לא ליצן. לא ברור לי בכלל למה לעסוק בסחר של "ליצנים" כאלו... זה לא נראה ממש משתלם...

tomash11

New member
ה"ליצן" עוד מניח את הדעת אבל ...

השני סולידים?...אח שלי...באמת, אמת בפרסום גבר, אמת בפרסום:)

JuveFan

New member
אני אכניס אותו כאן

בכמה אפשר למכור אותו:
Jon Huff (31959589) 21 years, passable form, healthy A sympathetic guy who is balanced and upright. Has disastrous experience and poor leadership abilities. Nationality: Israel Assessed value: 1 450 000 NIS Wage: 10 600 NIS/week Owner: Juve Club Warnings: 0 Stamina: poor Goaltending: passable Playmaking: disastrous Passing: disastrous Winger: disastrous Defending: disastrous Scoring: disastrous Set Pieces: poor Career Goals: 0 Career Hattricks: 0 League goals this season: 0 Cup goals this season: 0​
אם דנן אומר שאפשר למכור אותו ב-200-300 אלף, איך זה שהוא שווה יותר ממליון???

Thierry Henry

New member
מה זה קשור?

יש הבדל בין הווליו לבין המחיר של השחקן. אתה צריך לדעת את זה..אתה כבר מעל עונה בהאטריק... דנן צדק,זה המחיר.

JuveFan

New member
אני כל פעם מסתבך מחדש...

תוכל להסביר לי מה זה אומר פאסבל גבוה/בינוני/נמוך ואיך מזהים את זה? תודה.

Nellyville

New member
כמו שזה נשמע אחי

פסאבל נמוך- שחקן שרק עלה רמה, שזה האימון הראשון שלו כפסאבל פסאבל בינוני- שחקן שכבר 2-3 אימונים על פסאבל פסאבל גבוה- שחקן שקרוב מאוד לעלות רמה לסוליד מזהים את הסוג של השחקן לפי הערך שלו והפורם קצת משפיע בקטע של שוערים אפשר לדעת גם לפי הכלי של השוערים

Nellyville

New member
השוער שלך הוא פסאבל גבוה

נראה לי תוך אימון הוא יהיה סוליד

רוברט14

New member
שווה לקנות אותו?

20 years, passable form, healthy A controversial person who is balanced and dishonest. Has wretched experience and wretched leadership abilities. Speciality: Head Assessed value: 720 000 NIS Stamina: weak Goaltending: disastrous Playmaking: wretched Passing: inadequate Winger: weak Defending: passable Scoring: solid Set Pieces: wretched מוכרים אותו ב- 12,500

tomash11

New member
ובקשר לשוער של Juve fan

יש לו סטמינה פור, זה לא הרבה אבל זה תורם לערך של השחקן ככה שלמרות שגם לי הוא נראה פאסאבל גבוה, יכול להיות שהוא קצת יותר נמוך ממה שאנחנו חושבים בפועל.

יש בשוק כמו בכל שוק היצע וביקוש.

ובין היתר לפי זה נקבעים המחירים.חוץ מזה השוק הישראלי ידוע כשוק זול שקשה לעשות כסף במכירות בו ולכן המחירים נמוכים.אם יש היצע שוערים גדול בשוק יותר מההיצע אז מן הסתם המחירים ירדו.עד כאן שיעור בכלכלה.המשך יום נעים.

למעלה