שימו לב- אורכידיאה

הצצים

New member
../images/Emo18.gif שימו לב- אורכידיאה

אני כותבת הפעם עבור אחות של חברה, שהתחתנה לפני שבוע וחצי באורכידיאה. המקום נחמד מאוד לפי מה שהבנתי, ואין לראות בהודעה זו שום השתלחות מכוונת במקום או בבעליו, וכמו כן לא להלחיץ את הבנות המקסימות שבחרו להתחתן בו
לכן, אני רק מתארת מה קרה ביום החתונה: בסביבות השעה ארבע, התקשרו מהמקום לכלה, שהיתה בעיצומה של ההתארגנות, ושאלו אותה אם היא יודעת שהתשלום לא כולל שכר מלצרים. (היא לא ידעה). אז התחיל ויכוח טלפוני, במהלכו הוסבר לה שאם לא תתחייב לשלם- לא יהיו באירוע מלצרים/ברמנים. (שטויות, מי צריך אותם
). הכלה התחייבה לשלם. החתונה עצמה היתה נחמדה מאוד, וכללה מלצרים וברמנים. בסיום החתונה ניגשו אל החתן והכלה הצלם והדיג'יי, שניהם דרך דיל של המקום, ויידעו את החתן והכלה המותשים שהמקום משלם להם רק 50% משכרם, ודרשו מהזוג את היתר. הזוג שלף כמובן את החוזה, ואז התברר שברשימת הדברים שכלולים במחיר, מופיע קו מסתורי, ואילו הכיתוב מתייחס רק לצד אחד של הקו... לאחר ויכוח ממושך עם המקום, הגיעו המשפחות לפשרה לגבי תשלום נוסף. אני שוב מסייגת- המקרה לא קרה לי ולא הייתי בחתונה, אבל אני חושבת שחשוב להיות מודעים לדברים האלה, ולבדוק אותם מול המקום מבעוד מועד, על מנת למנוע הפתעות לא נעימות מסוג זה... תודה צצה

למעלה