שאלון

bp20

New member
../images/Emo18.gifשאלון../images/Emo184.gif

שם: תאריך לידה: מוסד לימודים: מסלול לימודים: יצירת קשר: מסנג'ר: איסיקיו: סקייפ אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות? אתה אוהב להתקלח? איזה שמפו אתה משתמש? ואיזה דאודורנט? איזה צבע המגבת שלך? מה אתה אוכל בבוקר? איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב? למה? כמה סבים ו/או סבתות יש לך? יש לך קרובים בחו"ל? יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? איך קוראים לו/ה? איזה צבע שיער יש לך? ואיזה היית רוצה שיהיה לך? כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? איזה סמיילי אתה הכי אוהב? מתוק או מלוח? קשה לבחור איזה שפה הכי יפה? דתי/חילוני/מסורתי וכו'? טלפון או פנים אל פנים? מה המבחן האחרון שעשית? וכמה קיבלת בו? באיזה צבע הארון בחדר שלך? יש לך חדר לבד? מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? אתה בתנועת נוער? איזה? ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? איזה חברה הפלא' שלך? ואיזה חברה המכשיר? באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? יש לך חיית מחמד? אם כן- איזה? איך קוראים לה? כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? מה הדף בית שלך? אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו?

bp20

New member
עונה

שם: בני תאריך לידה:22/7/87 מוסד לימודים: אוניברסיטת חיפה יתחיל שנה הבאה או בעוד שנתיים לאחר טיול בארצות הברית מסלול לימודים: מתלבט מה להוסיף ליחסים בינלאומיים -מדע המדינה מזרח אסיה או מזרח תיכון... יצירת קשר: מסנג'ר:[email protected] איסיקיו: סקייפbeni_p20 אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות? לענות אתה אוהב להתקלח? כן איזה שמפו אתה משתמש?מה שיש ואיזה דאודורנט?וגם מה שיש איזה צבע המגבת שלך?לבן מה אתה אוכל בבוקר?שותה בעיקר כוס קפה איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב?שלישי למה?ככה כמה סבים ו/או סבתות יש לך?1 יש לך קרובים בחו"ל?לא יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך?לא איך קוראים לו/ה?אין בגיל שלי איזה צבע שיער יש לך?שטני ואיזה היית רוצה שיהיה לך?שחור כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? חחח לא איזה סמיילי אתה הכי אוהב??? מתוק או מלוח? מלוח איזה שפה הכי יפה? אנגלית דתי/חילוני/מסורתי וכו'? מסורתי טלפון או פנים אל פנים?טלפון מה המבחן האחרון שעשית? סיימתי יב לפני שנה בגרות בספרות:p וכמה קיבלת בו?65 באיזה צבע הארון בחדר שלך?חום יש לך חדר לבד?כן מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות?היום עכשיו חזרתי אתה בתנועת נוער?מההה לא איזה? ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך?מסלקום איזה חברה הפלא' שלך?סלקום ואיזה חברה המכשיר?נוקיה באיזה צבע הסדין של המיטה שלך?כחול יש לך חיית מחמד?כן אם כן- איזה?כלב איך קוראים לה?צ'ולי כשהיית קטן קראת ג'ינג'י?כן מה הדף בית שלך?ווינט אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? כן

a e q u i t a s

New member
יה יה יה

שם: דויד תאריך לידה: 6.2.84 מסלול לימודים: יחב"ל כאילו דההה
חחח, באוניבריסטה הפתוחה. יצירת קשר: מסגנ'ר - [email protected] אני אוהב להתקלח ? ברור שכן, אבל באמבטיה ורק עם הברווזון הגומי הצהוב. איזה שמפו? וואלה, נשבע לך כל פעם שאני בסופר, אני קונה שמפו אחר, מה שבא ראשון ליד. דאודורנט : גי'לט סיריוז, קלייר ג'ל איזה צבע מגבת? כרגע היא בצבע ורוד [מה שהיה בארון נו]. מה אני אוכל בבוקר? חייב לאכול קורנפלקס בבוקר, מי שמכיר אותי יודע שאני מסוגל לאכול אפילו יותר מזה :) איזה יום בשבוע אני הכי אוהב ? יום ראשון הכי שולתתתת!!!1@$#$~!! כמה סבים\סבתות - יש לי רק סבתא אחת :) אוף...זה כבר יותר מידי ארוך, אני אשלים פעם אחרת

FIFI1981

New member
הנה אני בא

תאריך לידה: 2.10.1981 מוסד לימודים: אונ' חיפה מסלול לימודים: מדע המדינה חד-חוגי יצירת קשר: לא משתמש בשלושתם מסנג'ר: איסיקיו: סקייפ אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות? לקרוא, ברור. אתה אוהב להתקלח? לפרקים איזה שמפו אתה משתמש? הוואי ואיזה דאודורנט? TECTOR איזה צבע המגבת שלך? ירוקה מה אתה אוכל בבוקר? בורקסים איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב? שישי למה? התשחץ בעיתון כמה סבים ו/או סבתות יש לך? 2 יש לך קרובים בחו"ל? כן יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? לא איך קוראים לו/ה? איזה צבע שיער יש לך? שחור ואיזה היית רוצה שיהיה לך? מסתפק במה שיש כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לא ממש... איזה סמיילי אתה הכי אוהב? זה שמחייך מתוק או מלוח? מתוק איזה שפה הכי יפה? לא שמעתי את כולן. נלך על ספרדית דתי/חילוני/מסורתי וכו'? אפיקורס מושלם טלפון או פנים אל פנים? פנים מול פנים מה המבחן האחרון שעשית? המערכת הפוליטית הישראלית וכמה קיבלת בו? 92 באיזה צבע הארון בחדר שלך? חום יש לך חדר לבד? יש לי בית לבד מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? לפני שלושה ימים אתה בתנועת נוער? כפי שמעיד תאריך הלידה שלי אני כבר מזמן לא משתייך לקטגוריית "נוער". אבל אני כל הזמן בתנועה.. איזה? ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? מבזק חדשות איזה חברה הפלא' שלך? פלאפון, לצערי ואיזה חברה המכשיר? סמסונג באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? אפור יש לך חיית מחמד? לא!!! אם כן- איזה? איך קוראים לה? כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? את כל הסדרה מה הדף בית שלך? וואלה! אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? לא. אני רואה "הסנדק"

lironk25

New member
עכשיו אני (כי הוא הלך)

תאריך לידה: 11.07.1980 מוסד לימודים: אונ' חיפה מסלול לימודים: מדע המדינה תואר שני :פוליטיקה השוואתית יצירת קשר: מסנג'ר:[email protected] איסיקיו:457002285 סקייפ אתה יותר אוהב לענות על השאלון או לקרוא תשובות? לקרוא, ברור. אתה אוהב להתקלח? fi איזה שמפו אתה משתמש? ד"ר פישר ואיזה דאודורנט? ד"ר פישר איזה צבע המגבת שלך? אדום כמו הפועל מה אתה אוכל בבוקר? קפה וסיגריה איזה יום בשבוע אתה הכי אוהב? ראשון למה? כדורגל כמה סבים ו/או סבתות יש לך? 1 יש לך קרובים בחו"ל? כן יש לך בנדוד/בת-דודה בגיל שלך? לא איך קוראים לו/ה?בני איזה צבע שיער יש לך? תלוי במוזה,בדרך כלל חום ואיזה היית רוצה שיהיה לך? סגול אבל בגלל הגיל זה יראה מוזר... כשהיית קטן פחדת ממפלצת בארון? לא ממש... איזה סמיילי אתה הכי אוהב? זה שמחייך מתוק או מלוח? מלוח איזה שפה הכי יפה? אנגלית דתי/חילוני/מסורתי וכו'? אפיקורס מושלם טלפון או פנים אל פנים? פנים מול פנים מה המבחן האחרון שעשית? מבחנים פסיכולוגים וכמה קיבלת בו? 88 באיזה צבע הארון בחדר שלך? חום יש לך חדר לבד? כן מתי בפעם האחרונה הלכת לקניות? לפני שלושה ימים אתה בתנועת נוער? לא אבל הייתי בנוער העובד והלומד ממי ההודעה האחרונה שבפלא' שלך? מבזק חדשות איזה חברה הפלא' שלך? אורנג ואיזה חברה המכשיר? נוקיה :) באיזה צבע הסדין של המיטה שלך? אפור יש לך חיית מחמד? לא!!! אם כן- איזה? איך קוראים לה? כשהיית קטן קראת ג'ינג'י? את כל הסדרה מה הדף בית שלך? וואלה! אתה מדבר עם מישהו און-ליין עכשיו? לא. אני רואה "הסנדק"

למעלה