הרגשתם??

איזה מגניב זה היה!

אצלנו כל אחד חשב שמישהו מזיז אותו מאחורה או משהו כזה...פרנואידים. אבל אז מישהי צעקה "רעידת אדמה, רעידת אדמה!" חחח וכולם נכנסו להיסטריה. "ראיתי את חיי חולפים מול עיניי"..פחח איזה אנשים סתומים. כן, סוף העולם כמעט והגיע ברעידת אדמה של 4.5. אבל מה עם איזה after shock קטן? אוף

ItSnowsDownHere

New member
Aftershock היה עושה ת'יום...

לא אומר שרעידת האדמה לא באה בזמן , להיפך היא באה בשיעור הכי מרגיז שיש לי באלקטרוניקה (תקבילית - בעעע ...) , אבל ה Aftershock היה שולח אותנו הישר הבייתה במקום שנחכה בחוץ כמו גלמים חסרי-תועלת .... טוב נו .... עד הפעם הבאה

moriai

New member
חחח זה היה באמצע המבחן באזרחות!!!

כלומר,הפינוי. כמעט אף אחת לא סיימה ולכן הוא ייחשב כבוחן! אוי העיתוי העיתוי.....

קשתונה

New member
אני הרגשתי בספריה של בי"ס

ואחרי שעה פינו אותנו החוצה...(כמה חכם נכון?)

מיקה86

New member
חיים טובים יש לכולכם

לא הולכים לבצפר.... בכל מקרה אני הייתי בשיעור מתמטיקה,כתובת משהו להנאתי פתאום השולחן רועד אני מסתכלת על חברה שלי היא מסתכלת עליי,פתאום היא חוטפת לחץ,זזה מהכסא מתחבאת מתחת לשולחן,מינימום נפל הבניין. וזהו ככה עבר עוד יום מהנה בתיכון הראשונים.

Sister of Night

New member
כנ"ל...רק שאני דפוקה....

ישבתי לי בספרייה בשיעור חופשי בכיף של החיים, ואז הכסא שלי התחיל לרעוד כזה. בהתחלה חשבתי שיש לי סחרחורת או משהו, אבל אז קלטתי שלא. אמרתי לעצמי "אין מצב שזה רעידת אדמה....זה לא נראה כאילו מישהו בספרייה סובל מזה גם..." ואז חשבתי שאולי הכסא סתם דפוק ומתנדנד...אז עברתי כזא וזה הפסיק....ורק אחרי שירדתי למטה בהפסקה שאלו אותי "הרגשת?" ואז הבנתי שאני לא מדמיינת...ולהיות 3/4 שעה על דשא של 20 מ' רבוע עם 1600 אנשים זה מצחיק. בחיי...

Stillwater

New member
אדיר, פשוט אדיר!

אתם לא יודעים איזו חוויה זאת לאוהבי גאוגרפיה ואסונות טבע! חבל רק שלא הייתי באזור ים המלח או המדבר בכלל...האפקט שם של האדמה הוא מדהים! איפה זה תפס אותי? בבית ספר כמובן! לא היה לנו שיעור וישבנו 4 בנות בכיתה, על השולחנות והחלונות רעדו, אבל לזה ולבום אנחנו רגילים בגלל שהבית ספר שלי הוא ליד שדה דוב וזה קורה הרבה בגלל המטוסים אבל גם השולחן זז ואני חשבתי שהילדה שישבה על השולחן שהיה צמוד לשלי הזיזה אותי והיא חשבה ככה גם לגבי, והילדה שישבה על שולחן מולנו אמרה "וואי, מה זה השולחן זז, ריעדת אדמה" ואכן זאת הייתה רעידת האדמה. וכל הבית ספר יצא החוצה בהסטריה נוראית (בנות!) ואנשים הסטריים נורא מצחיקים אותי! גם אותנו רק אחרי שעה בערך פינו החוצה ואז שיחררו את הכיתה שלי הביתה.

../images/Emo6.gif

בדיוק אותו הדבר היה פה. הייתי בטוחה שאני מדמיינת, כי אני תמיד מדמיינת דברים חח ואז אמרו לנו שיש שעה חופשית, לצאת מהבי"ס, שלא יפול עלינו. אז כלללללל הבי"ס היה בחוץ, על הדשא. זה היה כל כך מצחיק. וואי רעידות אדמה זה דבר מרענן. שיהיו עוד. אבל לא קטלניות.

*superstar*

New member
אחחח, ולחשוב שפיספסתי את זה../images/Emo6.gif

בטח אריה צרח במיקרופון במשך שעות! גדול

Sister of Night

New member
בצורה מפתיעה דווקא לא

אבל היה מבדר לשמוע את ציפי מסתבכת עם הכריזה וצועקת לכולם "תשתקו!" אחרי כל פעם שהיא אמרה "להפסיק את הלימודים"....

SaMaRa 18

New member
גמני לא הרגשתי..

אחותי שלחה לי הודעה אם הרגשתי את הרעידת אדמה ואני בכלל לא שמתי לב.. מעופפת שכמותי! וכוולם הרגישו !! אוף!! שיהיה

heaven is here

New member
לא הרגשתי ../images/Emo123.gif

ישבתי בשיעור, כמעט אף אחד לא הרגיש בכלל לא הבנתי למה הוציאו אותנו מהבניין...

למעלה