הרגשתם??

*superstar*

New member
../images/Emo18.gifהרגשתם??../images/Emo18.gif

רעידת אדמה!!! פאק איזה פחד.. כל הבית שלי רעד..

crusher

New member
earthquake../images/Emo70.gif

אני כזה יושב מול המחשב פתאום אני מרגיש שהכיסא מתחיל לזוז כזה והחלונות אצלי דפקו ודברים זזו לי בשולחן..... מפחיד

כןןןןןן, גם אצלינו|אזהרה|

אני סתם יושבת ליד המחשב, בודקת משו.. פתאום אני מרגישה רעידות מוזרות כאלה, חשבתי שזה החתול שלי, מתחת לכסא.. אני מסתכלת למטה, והחתול
שלי בכלל לא שם.. חשבתי שאני הוזה או משו, אולי שכואב לי הראש, אז נשכבתי על המיטה ועדיין הרגשתי את הרעידות.. זה היה נוראי.. רק כשראיתי שגם המנורה שלי זזה- הבנתי שאולי מדובר ברעידת אדמה..
קריפייייייי...

*superstar*

New member
משהו כזה../images/Emo4.gif

ישנתי, הבית התחיל לרעוד בטירוף של החיים, זה העיר אותי כמובן.. פשוט תפסתי את השמיכה שלי ולא יכולתי לזוז.. זה ממש הבהיל אותי. אמא שלי (חחחחחחח) נכנסה להיסטריה.. התפרצה לי לחדר בצרחות
שבזה

Mister Matrix

New member
אין לכם בי"ס? או שאתם פשוט הברזתם?

אני בכל אופן הייתי בבי"ס וממש לא הרגשנו שומדבר,הכל היה רגיל.... יש כיתה אחת שאמרה שהיא הרגישה שהשולחנות זזים אבל בכל אופן רק שעה אחרי שזה קרה הודיעו לנו על זה ופינו אותנו החוצה וזהו :)

ItSnowsDownHere

New member
זהו ... אני לא הרגשתי כלום ....

וכמה מוזר, אנשים שהיו בקומות גבוהות יותר בבי"ס (יש 3 קומות במבנה המקולל ההוא..) דווקא הרגישו והרגישו את זה טוב .... אפילו רעידה קטנה לא הרגשתי ... חח יש כאלה בכיתה שלי שחשבו שמי שישב מאחורה מזיז להם את השולחן ... מסתבר שזה לא בדיוק מה שקרה .... נפלאות הטבע ... ומה שעוד יותר מוזר, שיש איזה ישוב אחד , אלמוג, ליד ים המלח, שיש בו בי"ס ודווקא שם לא קרה כלום
פשוט כלום
(וטוב שלא כמובן ...) העיקר אני בבית ... יהיה עוד קצת זמן להריץ את החומר באזרחות פעם נוספת ...

crusher

New member
אממ

אני לא לומד בימי רביעי ושישי... לא יודע מה לגבי האחרים

shay1986

New member
גם אני היתי בבית ../images/Emo122.gif../images/Emo184.gif

אני היתי עם גב תפוס...ראבק האקוריום שלי כמעט נפל זה נורא מגניב להיות עם גב תפוס ופתאום לזנק כמו פנתר להציל ת'דגים שלי מאובדן!!! גרררר עכשיו הלך לי הגב עוד יותר....

"....האדמה תחתי רועדת.."

חיחיחי זה היה מ פ ח י ד!! הייתי באמצע שידור... ובלעע... נבהלתי כמו שלא נבהלתי בחיים!!! שמתי 2 שירים ברצף.. כי לקח לי זמן להרגע... ושנרגעתי.. שמתי את השיר.. "יש לי חולשה לרקדנים.... האדמה תחתי רועדת.. רוצה אותו רק בשבילי..." חחחח... והקדשתי אותו לכל מי הרגיש.. וסיימתי את השידור באמצע... כי היתה הוראה לצאת ממבנים ולהתרחק מהם.. ואני לא יצאתי אז כעסו עלי... חיחיחי אז נאלצתי לצאת..

למעלה