הודעה חשובה

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo18.gifהודעה חשובה../images/Emo18.gif

אני רוצה שכולם יקראו את זה ויפנימו: עשינו בשבוע שבועיים האחרונים מאמצים לשפר את הפורום, להכניס בו חוקים ברורים ולאכוף אותםולהגיע למצה שנשמור את החוקים כי אכפת לנו מהפורום
אבל בימים האחרונים המשמעת מתרופפת
: יותר מדי הודעות לא משורשרות וקללות. אני אומר שוב, בתקווה שזהו תהיה פעם אחרונה: הודעות לא משורשרות יימחקו! (כמובן שלא מייד, אבל אם המקרה יחזור פעממים שלוש ההודעות יתחילו להמחק ומשתמשים יחסמו) קללות הופיעו כאן יותר מדי פעמים בימים האחרונים- מי שמקלל יורחק מהפורום! למי שמעוניין, החוקים כתובים בהודעת המנהל.

dannyshadow

New member
לצערי.. לא שמים על החוקים

אבל ארתה אחלה
באמת אנשים חבל שלא משרשרים... אתם רוצים 5 מנהלים שיהיו כמו שוטרים כמו שהיה בעוניה השניה בפורום פרויקט וואי? זה יכול לקרות. אבל למה? העיקר שתהנו, אבל גם קצת כבוד לכללים ולמנהל

Aviad1987

New member
../images/Emo45.gif מחזק אותך ו...

למי שלא הבין הוא התכוון שההודעות ימחקו ישר ואחרי כמה פעמים שזה יקרה המשתמש יחסם. ואין אפס בעניין הזה.. אני מכיר את בן

גמאני גמאני גמאני

גמאני מצטרפת להודעה של בן !!
בינתיים אני פה בבית...חולהה ..
תחזרו הבייתה מבצפר ושרשרו לי הודעות... Love u all!! בהיי.. דנדושית

הינני כאן

אני מצודדת.. חח
אני פה בינתיים..ובין לבין לומדת קצת למבחן...תשאירו הודעות אם בא לכם,או שפשוט תראו אותי בצ'ט... אה,וטנק'ס על הדאגה !!

LuLiLoPiLaTo1

New member
תרגישי טוב!! גאדד אני קופאת../images/Emo186.gif

איזה קור בחוץץץץ חזרתי כמו ממקפיא אני צריכה להפשיר

מורוש פרטוקיתתת

מורוששששש הכל נדיררררררר גם אני התגעגעתי יפה שלייייי חחחח מה עם הכובע של שריקי?! הכל טוב איתו?!

LuLiLoPiLaTo1

New member
נ"ש../images/Emo26.gif

אני היחידה ששמתי לב שכל מיני סוטים נכנסים לפעמים לצ'אט של הפורום כי הם חושבים ש"ראש גדול" זה משהו אחר?

ממש לא!

גמאני שמתי לב לזה..וכבר התרעתי באחד הפעמים שהייתי בצ'ט..למה אין בצ'ט עצמו איזה מישהו שמוחק את כל הסוטים הלא קשורים האלה ?! תכלס Get a life!! זה ממש מעצבן אותי בצ'ט..

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח זהו אתמול היו תפוז חדרים אז נראה

לי שהם ניטרלו כמה אבל אנשים כאלה דוחיםם

>>>

חחח דן דן בריגה .. בלי להיתגרות חחח תזהרי להגיד שזה לא יפה :( מובן חח??סתם סתם... וואי איזה קור פה באשקלון רצחחח

>>><<<>>><<<>>>

מורושששששששששששששיתתתתתתתתתתת חחחח לא מתגרהה הכובעע נחמד בהחלטטטט..... בעעעעע...חחח סתאםםםם בכלל לא ראיתי אותוו.... ורצינייי קרררר פההה מזההההה אני מרגישה בתוך מקפיאאא

>>>>ת

חחח אני בקושי מרגישה את עצמי ... מרוב קור ובא לי לצאתת...ומחר אני יראה לך תכובע (אני יקנה לך כזה ליומולדת חח) וחוץ מזה מה ככה? מה עם כולם ??

maay14

New member
אני חדשה...שאלה!

מזה הודעה משורשרת...?? או מה שזה לא יהיה...אני יודעת אני סתומה..אבל פשוט אני חדשה ולא כ"כ מכירה... אוהבת מעיין

jessie8

New member
לא נראה לי שעברתי על הכללים

אבל מעכשיו אני אתחיל לשים לב

למעלה