גולשים יקרים - נא לקרוא

hagay v

New member
רפואה משפטית

הייתי מעוניין לדעת מה הבסיס המשפטי המתיר לאדם המוסמך לכך (ע"י מי?) - לבצע בדיקות פולשניות לגופת אדם מת (כדוגמת מדידת טמפרטורה בפי הטבעת), ללא הסכמת המשפחה או ללא צו שופט? אם אכן קיים בסיס משפטי המתיר בדיקה פולשנית זו ללא צורך בבקשת הסכמה מהמשפחה או משופט המורה על כך, האם התר זה קיים רק לרופא משפטי(פתלוג)או גם לכל אדם אחר שהוסמך לכך (כגון שוטר מז"פ או איש זק"א) וע"י מי הוא יכול להיות מוסמך לכך?

adigr

New member
תביעות קטנות

תבעתי חברה בבית המשפט לתביעות קטנות יחד עם אחותי וחברתי. אבל אני לא אוכל להופיע למשפט כי אני נמצאת בחו"ל. האם אני חייבת להיות בבית המשפט?

mary18

New member
לטבוע או לא????

אתמול הזמנתי סלט וטוסטים מאיזה פצריה עם חבר שלי. לא אכלתי את הסלט והשארתי להיום . (כי שבעתי ולא התחשק לי לאכול יותר) אכלתי היום את הסלט עם חברה שלי פתאום היא מוציא מהפה שלה חתיכה ענקית של זכוכית. אמא שלה התקשרה אליהם והתלוננה הם חזרו אליי.. ושאלו כמה שאלות וכפצוי אמרו לי שישלחו לי סלט בחינםאני נפגעתי מהפיצו הזה ואמרתי שזה לא מספק אותי וזה טיפשי לשלוח לי סלט נוסף וזה געתי בי אז אמרתי לו אני יטבע אותך . נתקתי. השאלה אם באמת שווה לי לטבוע אותם!? =/ אם זה שווה את המאמץ

inbal121

New member
צו עיכוב יציאה ומזונות

שלום , מהם התנאים הדרושים להוציא לאדם צו עיכוב יציאה מהארץ ? אשמח לדעת פרטים על חיוב לתשלום מזונות על ידי סבים , קראתי את החוק היבש (סעיף 4 ) , אך ברצוני לדעת על תקדימים , על ערבויות סבים וכו' תודה

inbal121

New member
אופס, פורום לא נכון

רק כעת אני רואה שמדובר בסדרת טלויזיה, תהנו ותתחדשו

יש מיש

New member
מה דעתכם?

הקמת ועדה ציבורית בלי שופטים בדימוס ובלי עורכי דין 1. שתבחן את כל כינוסי הדירות של אנוסים שהושפלו וגורשו מבתיהם בגין חוב מפוברק בכינוסי נכסים מטעם המדינה בידי קלגסיה. 2. בין אלה: כונסי הנכסים שסרחו, ספסרים מטעם, המתחזים לקונה התמים, פקידי הבנקים למשכנתאות שנתנו ידם במעל, שמאים מטעם שתוגמלו ורשמי ההוצאה לפועל, כן לצערנו גם כאלה יש, יש מהם די והותר שנתנו עינם בשוחד. 3. מאז קום המדינה- [משחלפו הימים בהם "איש עוד לא נזרק בגלל משכנתא לרחובות". 4. בממצאים אשר יתגלו ובהם היו פגמים, ייענשו כל השותפים לקונספירציה ויוחזר רכוש האומללים שנטה יומם בקומבינה להעשיר שפלים מהבזויים שבאדם. 5. נודע לי כי כונס הנכסים עו"ד שלום כהן שפעל מטעם טפחות בהריסת משפחתי. התעשר מקניית דירות שבהם פעל ככונס נכסים. תחת אשר ינהג בם כשליח ביהמ"ש. 6. כמו כן לא לשכוח, זה אותו בנק טפחות שצובע עצמו בצבעים חדשים מדי זמן, והיום הוא "עושק בכסף של אנשים". 7. ואני מנחש שעוד מאות רבות של כונסי נכסים אשר ידם אוחזת בשרץ ופניהם מראים צדק מזויף חוקי. משה חזן 26.11.07 http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=reeem

אזרחים תתעוררו נכתב ע"י בלש מהשטח חובה לקרוא

אזרחים יקרים תתעוררו...נכתב על ידי בלש מהשטח...חובה לקרוא ולהפיץ... מספיק עם הכותרות של "עבריינים במדים" , "המחתרת נחשפת" וכו' וכדאי לכל אדם שרוצה לחיות בכבוד ובביטחון במדינה הזו שישאל את השאלה המתבקשת והיא למה? , למה? ושוב למה ? , איך שוטרים במדינת ישראל מגיעים למצב שהם צריכים לנקוט צעד מעין זה ? אז התשובה לכך היא ארוכה ומורכבת ולכן אזרחים יקרים...אנסה להמחיש לכם על קצה המזלג את ההתרחשות בשטח. אזרחים יקרים...זה נכון שרובכם מנותקים לחלוטין מהעולם הפלילי ומושגיו , אבל רצוי שתתחילו להבין ולהפנים שזה פשוט עניין של זמן עד שזה ייגע בכל אחד ואחת, בנושא תאונות הדרכים כבר נוכחנו לדעת שאין אדם במדינה זו שלא נפגע או לא מכיר משהו קרוב לו שנפגע מנגע זה. בקצב בו הפשיעה גואה בחסות בתי משפט עקרים ומספר עורכי דין תאווי בצע שהתנהלותם על גבול הפלילי וחלקם אף פליליים ובמקביל משטרה חסרת כוח אדם ואמצעים מוגבלים , השילוב הזה הוא חולי שהתפרץ ופוגע בביטחונו של כל אזרח , זכרו כי אף אחד לא מוגן. היום זה רק החלון ששברו לך ברכב והרדיו דיסק שנגנב , לא נורא קצת טרטור ומסדרים נזק על סך 500 ₪ - נסבל ?! , נסבל !!! , מחר זה הילדים שלכם בבית הספר שנפגעים קשות על ידי אלימות חסרת רסן מצד ילדים אחרים שימשיכו להגיע לביית הספר ולהשליט שררה בעוד שילדכם מפחד מסרב לחזור ללימודים- נסבל ?! , מחר זו הסבתא שלכם שתחזור עם הביטוח הלאומי שלה בעוד עבריין שחשק בכספה לא יבחל בשום אמצעי להשיגו גם אם יצטרך לגרור אותה על הכביש ולבעוט בראשה עד אובדן הכרה , אבל גלו רחמים נסו לשקם את אותו עבריין יש לו סך הכל 40 עבירות רכוש קודמות, במקרה הטוב הוא יישב שנתיים בכלא וישוחרר , נסבל ?! , מחר זו הילדה שלכם שחזרה מהחוג ונאנסה באכזריות על ידי פדופיל מופרע ולגביה חייה תמו , ולגביו ינסו לשקמו הוא יישב בכלא במקרה הטוב 5 שנים ישוחרר ויחפש את הקורבן הבא(יש שופט שמאמין כי זה לא צפוי??) , נסבל?! ,מחר זה ביתכם שייפרץ ולפרטיותכם יחדרו ואותה כספת שהכילה פריטים בעלי ערך סנטימנטאלי תיגנב על ידי חבורה של עושקים שלא עבדו יום בחייהם לגביכם אפילו אין ערך כספי לנזק שבלב , לגביהם פשוט ישמרו על זכות השתיקה , ישכרו עורכי דין שכבר ידאגו לעשות צחוק מכבוד ביית המשפט ולשחרר את לקוחותיהם אבל עם עוד קצת מזומנים בכיסם וכל זאת תאוות בצע שלא בוחלת בשום אמצעי להשאיר את האזרח חשוף לפשיעה ובאמתלה של שמירה על כבוד האדם וזכויות הפרט והכל במימון האזרח הפשוט , נסבל ?! , מחר על דלת העסק שבניתם בעמל של שנים ידפקו מספר בחורים שמכירים את דרך האלימות בלבד ויודיעו לכם שהם השותפים החדשים שלכם ושהם מקווים שאתם מבינים אותם, זה לא מתאים לכם? , תספגו רימונים , מטענים ואולי אף תשלמו בחייכם והם ימשיכו להתעשר, נסבל ?! רבותיי...אף דוגמה מהקומץ שהועלו כאן לא דמיונית וזה רק על קצה המזלג הכל לקוח מאירועים שאנו כאנשי שטח נתקלים בשגרה היומית, בחלק זה כבר פגע וזה רק הולך ומחמיר , אל תהיו אדישים...תתעוררו !!! עליכם להבין שהמשטרה עושה כמיטב יכולתה בכוח האדם ובאמצעים שעומדים לרשותה...אך האם לא נמאס לכם מהתירוצים , מה שאתם רוצים זו משטרה חזקה ואיכות חיים, יקומו יפי הנפש ויאמרו "מדינת משטרה " אך אל להם לחשוב שהם מחוסנים ולא פגיעים גם אחרי שהם סוגרים את השער החשמלי ונחבאים " בטירותיהם" נאיבים , אטומים ומנותקים מהשטח. עבריינים רצידיביסטים שמגיעים לבתי המשפט שמים לצחוק וללעג את בתי המשפט ביודעין כי הפשע מבחינתם משתלם , כואב לומר זאת אבל ילד בן 13 שמביט בבחור צעיר משכונתו שגדל בדיוק באותם תנאים שהוא גדל וכעבור זמן קצר החל להסתובב ב- B.M.W חדשה ועבר להתגורר במגדלי יוקרה וכו' רואה בו מודל לחיקוי ורואה בעולם הפשע מפלט ראוי , משהו מסוגל לשכנע אותו אחרת ?? אם כך היכן ההרתעה ?, עד מתי העבריינים ילעגו לענישה הקלה ? עד מתי ההפקרות הזאת ? אזרחים יקרים...נכון שהאישומים לכאורה נגד אותם שוטרים חמורים , ובנוסף גם כך קשה לנו לאנשי השטח שהפיקוד הבכיר בחר לשפוט אותם טרם התנהל משפטם , וקשה עוד יותר שקבוצה של אנשים עבי כרס שחלקם כנראה אף פעם לא רץ אחר פורץ או ראה מנת סם או נלחם בפשיעה בדרך כלשהי , בחר לנהוג כך ולהפקיר את שוטריו. לכן הבקשה שלי ממכם שלא תמהרו לשפוט אותם וזכרו כי לא מדובר פה בשוטרים שסרחו גנבו, שדדו , סחרו בסמים או יצרו קשרים פסולים עם עבריינים אלא מדובר בקבוצה של שוטרים איכותיים ששנים רבות שרתו בנאמנות ובמקצועיות במשטרת ישראל , ואני מדגיש בכאב ובצער כאשר הועמדו עם הגב לקיר ללא כל גיבוי מערכתי בחרו בצעד זה. אזרחים יקרים...זכרו שאלה חברים שלנו ואנו אוהבים אותם מאד נכבד אותם , נתמוך בהם ונגן עליהם בכל עת , כי דרכינו וערכינו הם לא להפקיר חברים . בידיכם כאזרחים יש את הכוח לדרוש משטרה חזקה ורפורמה בענישה שתגביל שופטים לעונשי מינימום על מנת שבתי המשפט ירחיקו עבריינים רצידיביסטים מהחברה ויפסיקו ולנסות לשקמם על חשבון החברה שמדי יום משלמת ותשלם מחיר גבוה. בכאב רב ובתקווה לשינוי הבלש האלמוני

אמת ויציב בלש יקר

ברור שאנו נמצאים בקריסת מערכות מוסרית ומשפטית . אכן התייחסותם הכסת"חית של בכירי המשטרה מבזה אותם ואת המשטרה כולה ושומטת את הקרקע מתחת רגלי כל שוטר. מה לעשות שהכל פוליטי היום. בתי המשפט ללא ספק זקוקים לזעזוע רציני. כל נבחרי הציבור והשופטים מאובטחים ומוגנים וכל תלונה שלהם מטיסה גדוד שוטרים לא חשוב עד כמה פעוטה. אלה לא אנחנו האזרחים שמנותקים. אלה הבכירים שמנותקים ממה שקורה. מצד שני מספיק כבר להגיד שמשטרת ישראל עושה כל ומתייחסת בחומרה ושטויות כאלה. לא פעם נתקלתי בשוטרים מתבטלים בשעות העבודה עד כדי בזיון. (ומספיק לראות 3 ניידות משטרה באותה צומת כשהשוטרים עומדים ומפטפטים, ונתקלתי בדברים חמורים הרבה הרבה יותר) ברור שאין מה לפנות למשטרה היום. ואל תגידו כח אדם. (למרות שאין ספק שזה נכון) שימו את המפתחות. אמרו אין לנו אפשרות לאכוף את החוק ותתפטרו!! די לבלבל לנו את המח בקלישאות. אל תספרו לנו שאתם עושים הכל. מדוע אף אחד לא מתפטר היום? כולם מבלבלים את המח מתוך התנשאות ואומרים 'אם נתפטר יהיה יותר טוב? מי שיבוא אחרינו יצליח?' לא יודע. אבל אם זה מה שצריך אז תעשו. מחזק את ידיך ואני לא אתפלא אם העבריינים הפלילו את השוטרים האלה. האמצעים העומדים לרשותם עולים עשרות מונים על אילה שבידי השוטרים היחידים שמפחדים מהמשטרה הם אזרחים שומרי חוק. העבריינים מצפצפים. תתפטרו התפטרות המונית. ויפה שעה אחת קודם. הכסת"ח רק מחמיר את המצב.

בוקר טוב

אני לא הבלש ההוא זה רק מכתב שקיבלתי למייל מחבר אמיתי הכל..!! תודה על העידוד מחד.. אבל להתפטר לא הייתי אומר כי עדיין זה פרנסה וזה תנאים טובים וכו' זה לא העניין לא נכנס לכאן עכשיו.. אם המשטרה רוצה באמת לעבוד אז היא יכולה והיא עושה את זה יופי.. דוגמא לכך בפח"ע אם כל המחבלים ההתראות ביום א' שעבר בירושלים ועוד.. המון המון הצלחות שלא מתפרסמים כלל בתקשורת... הבעיה היא שאין באמת מספיק כ"א ולכן יוצא שבאמת לפעמים שוטרים מזלזלים בעבודתם מתוך יאוש ומחוסר הערכה כי מימלא חושבים אף אחד לא יעריך מה שהם עושים ומשקיעים תפיסות וכו'.. אין שום תגמולים תמריצים במשטרה וכו'... ואני לא מכליל את כולם את כל היחידות בארץ מרחבים ומחוזות.. מחוז ירושלים למשל אני יכול לשבח שיש משטרת ישראל ויש מחוז ירושלים.. מחוז שבאמת עובד קשה ובאימון ובשיתוף הדוק מאוד אם האזרחים ואין פה שנאה כלפי שוטרים כמו בכל מקום בארץ וכו'... לא נאריך בכך עכשיו כי זה לא הנושא והעניין... נקווה שיהיה טוב בעזרת ד'...... ביי בינתיים בהצלחה יום טוב וסופ"ש נחמד..!!

אם כבר אז כבר זה עוד סיפור אמיתי לחלוטין משוט

כואב.. תראו מזה שוטר שמדבר מהלב !!! "אמיתי לחלוטין" לא יאומן. בתור שוטר לשעבר, שהחל דרכו עם שכר של 3900 ש"ח, עברתי 7 חודשים של לינה מחוץ לבית במהלך קורסים והכשרות (ללא תיגמול מיוחד) והועסקתי במהלך הקורס בהפעלות ותיגבורים בכל מקום שנדרשתי מתוך תחושת שליחות, וסיפוק אישי בידיעה כי אני מבצע משימות חשובות, למרות שהתגמול הכספי אינו גבוה. לאחר סיום הקורס הוצבתי ביחידת סיור למשך מס' שנים - עבדתי משמרות ימים כלילות, לפעמים 17 שעות ביום ללא תוספות שכר (הידעתם ? המושג שעות נוספות אינו קיים.). רדפתי אחרי גנבים אשר ניגחו אותי במהירות גבוהה לתוך מעקה בטיחות במהלך המרדף, נפצעתי במהלך המרדף ובסופו של דבר אף הבאנו למעצר הגנבים. פיצוי כלשהו על פציעתי לא קיבלתי ולא ביקשתי, הדבר היחידי שקיבלתי הינו פרצוף חמוץ ממפקדי בשל ימי ההיעדרות הרבים בזמן ההחלמה. אמרתם כסף ? לאחר כמעט 5 שנות שירות במשטרה קודמתי לדרגה אשר מאפשרת לי לקבל תוספת גמול השתלמות, למדתי 400 שעות במשך חצי שנה בקורסי ערב וימים מרוכזים על חשבוני בכדי לגרוף תוספת 1200 ש"ח במשכורת. קידום מהיר אמרתם ? כשהצעתי מועמדותי ליציאה לקורס קצינים נאלצתי להמתין שנה, שנה נוספת ביליתי בין ועדות (תחנה, מרחב, מחוז), מבחן "כשרים חשיבתיים" (שהקשר בינו לבין המציאות בכלל וקורס קצינים בפרט הינו מקרי לחלוטין), וגיבוש. לא עברתי כי לא באתי מיחידה נחשבת מספיק, ומדוע יוקרת היחידה נחשבת אתם שואלים ? מאחר ואין מספיק הקצאות לקצינים, מעדיפים להקצות את מה שיש ליחידות מחוזיות (הונאה, ימ"ר וכו'). קידום דרגות מטורף אמרתם ? חבריי שסיימו קורס קצינים לפני הרבה שנים נתקעו בדרגת "פקד" (מקביל לסרן צה"לי) בשל קיצוץ תקנים (כסף כסף כסף...), בניגוד לצה"ל - במשטרה אין תוכנית או הסכם "אופק" - כאשר אתה מסיים את תפקידך הנוכחי, תפקידך הבא יקבע ע"פ הקשרים וההיכרות שלך ולא ע"פ כישורייך בשל ריבוי מתמודדים (במשטרת ישראל ישנם 800 רפ"קים אשר אינם בעלי תקן רפ"ק בשל קיצוצי שכר, יותר מ 1000 קצינים בדרגת פקד לא יתקדמו עד שלא ימצאו תקנים מתאימים לרפ"קים). השוואת שכר ותנאים בין צה"ל למשטרה ? היכן ראיתם קצין צה"ל בדרגת רב סרן נוסע בתחבורה ציבורית ? אין צורך להוסיף . חברים הסתכלו לצדדים - משטרת ישראל היא משטרה ענייה, לא חסרים שוטרים אשר עובדים כבר שנים ללא ימי "פגרה (מנוחה) כי הם עובדים בשכר בשעות \ לא שעות בשביל להוסיף 1000-1500 ש"ח למשכורת. בסופו של דבר השוטרים עושים את עבודתם נאמנה לרוב, אם לא היו שופטים את השוטרים על כל עבירת תנועה שעשו במהלך מרדף חוקי לחלוטין אחר גנבי רכב בכדי לספק את האזרח שהתלונן - אני מבטיח לכם שהיו הרבה יותר מרדפים והרבה רכבים היו מוחזרים לבעליהם. אם היו מספקים כלים מתאימים לעבודה ולחימה בפשיעה, הפשיעה הייתה יורדת. (ניסיתם לעקוב אחרי עבריין הנוהג בג'יפ ב.מ.וו כאשר אתם ברכב שעבר 375 אלף ק"מ ?). טיפול באירועים וסיוע לאזרחים היה איכותי יותר אם כמות השוטרים תעלה, לדוגמא : ניידת סיור שקיבלה 3 משימות לטיפול במקביל בשל חוסר ניידת צריכה להספיק להגיע לכל אירוע תוך 15 דקות. מה היא האיכות המתקבלת ?. אגב - במידה ולא מגיעים תוך 15 דקות - נשפטים דין משמעתי. אז לא פלא שהשוטרים שלנו שחוקים וכואבים, לא פלא שהאזרחים כועסים ושונאים את המשטרה. אבל תבינו - הדרישה להגדלת המשטרה ושיפור האיכות תלוי באזרח, שיזעק למשטרה חזקה ומתוקצבת יותר. וזה היה קצת על קצה המזלג...לידיעתכם,כיום עברתי לצד השני של המתרס בלית ברירה והפכתי להיות למאבטח הראשי של אחד מראשי הכנופייה הירושלמית בעד סכום סמלי של 11000 (שחור) לחודש לא כולל נסיעות.... .

fedex1

New member
מקרה שקרה

שלום רב, יש לי בעיה, והיא: לפני כחודש תבעה אותי חברת בזק. סכום התביעה הכולל הוא 2000 ש"ח, כאשר רק במועד הדיון פתאום הוציא התובע מסמכים אשר העידו על מה תובעים אותי. מרגע היוודע התביעה, ניסיתי ויצרתי קשר עם משרד התובע, וביקשתי לדעת על מה החוב. הם הטעו אותי (כנראה במכוון) ואמרו שזה על מודם שכנראה לא החזרתי. ביום הדיון מסתבר שהחוב הוא בכלל על דמי שימוש של חודשיים... לו הייתי יודע מהי סיבת התביעה האמיתית, סביר להניח שהייתי משלם מיד ולא היינו מגיעים בכלל לבית המשפט. אני מרגיש כעס רב על כך שמשרד עורכי דין שאמור להיות מכובד, עושה תרגילים מסריחים על מנת להרוויח את לחמו. לכתב התביעה היה מצורף דף "תמצית חשבון" ובו אין שום רמז באשר למהות החוב. לכן הלכתי למשפט מידיעה שאני צודק ושלא צפויות לי הפתעות. האם אני יכול לתבוע אותם בבית משפט לתביעות קטנות? מהם סיכויי הצלחתי? איני מערער על החלטת השופט, אני תובע על השיטה הפסולה בעיני של אותו משרד... תודה רבה חברים!

rbo15

New member
תיק הוצל"פ שהנושים כבר אינם קיימים מה דינו ?

1-בתיק הוצל"פ מסוים הנושה: חברה שבעצמה הייתה בפירוק ובפשיטת רגל, כונס הנכסים של החברה הגיש נגדי תביעה וזכה,התחילו נגדי בהליכי הוצל"פ בשנת 1988 לאחר מספר שנים החברה פורקה סופית,וחולקו כספים לנושה . למעשה החברה חדלה מלהתקיים לפני מספר שנים חודשו נגדי(וכנגד הערבים)הליכי הוצל"פ באותו התיק,כאשר השינוי היחידי היה שמו של העו"ד (עו"ד העוסק בהוצל"פ באזור המרכז) עו"ד זה גבה מהערבים עשרות אלפי שקלים 2- בתיק הוצל"פ אחר(משנת 1987) נגנז התיק בשנת 1993,כאשר לפתע לפני שנה חודשו ההליכים,ולמרבה הפליאה שוב מככב שם אותו עו"ד מהתיק הקודם,מבדיקה שעשיתי מסתבר שהנושה נפטר(והתיק נשלף מהגניזה,לפי דברי המוקד בהוצל"פ) שאלותיי הם: 1-האם כאשר הנושה חדל מלהתקיים(פירוק חברה/או פטירת הנושה(שאין לו יורש עיזבון) רשאי בא כוחו(בהנחה שהוא בא כוחו החוקי) להמשיך בהליכים ? 3- האם יתכן שאותו עו"ד מקבל שיתוף פעולה ממישהו במערכת ההוצל"פ שמדווח לו על תיקים הנמצאים בגניזה(ללא מתעניינים ו/או בעלי דין) 4-האבסורד:גם אם ברצוני לפנות בתביעות או בקשות שונות לנושים,אין לי כתובת מאחר וחדלו להתקיים,למי עלי לפנות ? 5-מה ההליכים שעלי לנקוט ? 6- האם כדאי להגיש תלונות במשטרה בחשד למרמה? בתודה מראש

mishmishb

New member
ייצוג לא נאות ומרושל על ידי עורך דין

שלום רב, אני עומדת בפני משפט שבו אני תובעת בגין פגיעה שנפגעתי עורך הדין שמייצג אותי מפגין התרשלות לאורך כל הדרך כעת לפני המשפט כשאני מבקשת לדעת מי העדים שמביאה הסנגוריה מולי ביום המשפט בעוד זמן קצר הוא טוען שאיננו יודע כי הסנגוריה לא העבירה לו את השמות כשאני מקשה האם אין זה מתפקידו לברר הוא ענה לי "אז מה את רוצה שאעשה" בעבר ניסיתי לעבור ייצוג אולם התברר שזמן רב מדי עבר בין הגשת התיק למועד המשפט ועורך דין אחר לא היה מוכן לקחת עליו את התיק. מה עלי לעשות על מנת שייצג אותי בצורה הנאותה? מכתב אזהרה שהעברתי לו שנה שעברה ובו התרעתי בו שעליו להיות מעודכן בחומר החקירה ולעדכן אותי בהתפתחותה לא עזר מסתבר.

יעוץ משפטי

אני בעלת עסק לשטיפת מכוניות ,מהשעה 00:80 ועד 00:71 השטיפה עובדת בשרות מלא(עם עובדים)..מהשעה 00:71 ועד 00:80 למחרת עובדת השטיפה בשרות עצמי,כך שללקוח יש אפשרות בחירה בין השרות המלא(יקר יותר) לבין השירות העצמי שהוא כמובן זול יותר(כמו בתחנת דלק שהדלק בשרות עצמי יותר זול). המקרה: נהג מונית ששטף את מוניתו בשירות עצמי וגרם נזק לגגון המונית עקב כניסה לא תואמת את ההוראות שמופיעות בברור בכניסה למכונת השטיפה. נהג המונית תובע בבית דין לתביעות קטנות את הנזק כולל יום עבודה. במקביל נגרם נזק גדול למכונת השטיפה . נא יעצו לי איך לנהוג....(לא מצאתי מקרה משפטי דומה ברשת האינטרנט). תודה מראש צביה

למעלה