אל תגידו שלא ידעתן

catנוע

New member
../images/Emo18.gif אל תגידו שלא ידעתן

בשל עבודות מים המתוכננות באזור השרון, הודיעה חברת מקורות על הפסקת מים יזומה החל ממחר, יום שלישי, שעה 17:00 ועד 06:00 בבוקר ביום רביעי. הפסקת המים מתוכננת בערים: הוד השרון, רעננה, כפר סבא, הרצליה, וכן במושבים ובקיבוצים הסמוכים לערים אלו. קחו בחשבון שיתכן וההפסקה תהיה ארוכה יותר, וכדאי להערך ולמלא בקבוקי מים, דליים, וכו', בעיקר לאמהות לתינוקות אבל לא רק.

אורora

New member
../images/Emo46.gif נקווה שיהיה חשמל

תודה על המידע אכן לא ידעתי ( או יותר נכון לא זכרתי ). הכי יעיל לדעתי למלא את האמבטיה כמאגר מיים

טלטל11

New member
../images/Emo51.gif איזה עצבים ../images/Emo46.gif

כמאמר השיר: "אין חשמל ואין אפילו מים..."

פשוט לא יאומן

מה בדיוק אמורות לעשות אמהות לילדים שחוזרים מטונפים מהגן?? אני לא מבינה איך מפסיקים מים דווקא בשעות אחר הצהריים והערב, פשוט לא ברור לי הסיפור הזה... מדהים... תודה על ההודעה.

טלטל11

New member
אני פשוט אאסוף אותו מוקדם יותר

נגיע הביתה וישר לאמבטיה... נראה לי שאין ברירה אחרת...

תכננתי למלא אמבטיה במים קרים

ולמלא כמה דליים במים כדי להרתיח בקומקום לחמם את מי האמבטיה... אני בכלל לא יודעת אם אני אוכל לאסוף אותו מוקדם יותר...

טלטל11

New member
אצלינו אין אמבטיה (רק מקלחון)

אז האופצייה הזו לא ישימה עבורי

אתם מוזמנים לבוא אלי

אם אתם צריכים עזרה מחר אחה"צ. זוועה להישאר בלי מים בשעות האלה בחום. תכתבי לי מסר אם את צריכה משהו.

ושאלה - מאיפה המידע?

כי חיפשתי באתר של מקורות ולא מצאתי שום איזכור וגם לא בחדשות, וגם העירייה לא הודיעה... אשמח לשמוע איפה שמעת. תודה!

catנוע

New member
הודיעו בחדשות של שבע בערב

ברדיו. אמא שלי התקשרה להגיד לי. גם אני חיפשתי באינטרנט, ולא מצאתי כלום, וגם בטלויזיה לא אמרו כלום אז התקשרתי למוקד של מקורות והם אישרו. ולגבי העיריה - הנה מה שהם מודיעים באינטרנט. חדשות טובות לרענניות
רק קחו בחשבון שברדיו אמרו שבעירית רעננה אמרו שהסידור שלהם לא מושלם ויהיה לחץ מים מאוד נמוך ויתכן שבקומות גבוהות או באיזורים מסויימים בכל זאת לא יהיו מים.

catנוע

New member
וחוץ מזה, למה להודיע?

מה, לא ברור שאפשר להפסיק את החשמל מתי שרוצים? את המים? מדינת עולם שלישי אנחנו

ובאותו עניין - הפסקות החשמל

רצה הגורל ותפסה אותי שפעת מעצבנת מאוד... בסביבות ארבע הגעתי הביתה שפוכה וסבתא הבטיחה שהיא לוקחת את הנסיך מהגן... הדלקתי את המזגן ונכנסתי למיטה. בחמש נעלם לו החשמל... אני מתעצבנת ומתהפכת במיטה. שומעת רעשים מכיוון חדר המדרגות, צעקות... וצעקות למטה מהבניין הסמוך. ילד בן 11 תקוע אצלנו בבניין במעלית בדרכו לקומה חמישית, ובבניין שלידי אישה מבוגרת מאוד בכסא גלגלית בוכה שהיא לא יכולה להכנס לבניין - לבניין יש שער חשמלי, וכדי להגיע לקומת הכניסה צריך לעלות גרם מדרגות די תלול. חום אימים ושמש בחוץ והאישה לא יכולה לא להכנס לבניין ולא לעלות הביתה... התקשרתי ל-103 והם אמרו שזה ייקח בערך שעה. בינתיים ירדתי למטה ועם עוד שכן פתחנו לגברת את השער החשמלי בכוח (האמת, לדעתי שברנו אותו) כדי שלפחות תוכל לחכות בצל, והבאנו לה מים. בינתיים השכנים אצלי בבניין ניסו לחלץ את הילד ההיסטרי מהמעלית - מסכן. עמדנו מחוץ לדלת המעלית (הוא היה תקוע בין הקומה שלי לקומה שמתחתיי) וניסינו להרגיע אותו. החשמל חזר אחרי 45 דקות... ממש עולם שלישי, זה לא יאומן. אתמול והיום הרמזורים לא עבדו בחצי תל אביב, בכל רמת השרון, בהרצליה ומי יודע איפה עוד.

אורora

New member
תגידי תודה שענו לך

אני התקשרתי ל 103 בצהריים בהפסקת חשמל ( לברר לכמה זמן כי יש לי מאגרי חלב אם קפוא ) ואחרי שעברתי את מסלול היסורים שלבחור איזור חיוג ועיר הותק לי הטלפון , ניסיתי שוב 3 פעמים, התוצאה זהה

קשה להאמין למה שהולך כאן

תראי, חייתי בצפון אמריקה 8 שנים וזה קרה לי פעם אחת - בזמן ההפסקת חשמל הגדולה בקיץ של 2003. היו לי אז חברים במנהטן שהתקשרו לספר שהם ירדו מהדירה שלהם, 56 קומות, רק כדי לגלות שהם שכחו את התיק של התינוקת בבית. למזלי גרתי בקומה שניה, זה היה מאוד לא נעים אז אבל אצלנו החשמל חזר כעבור שלושה ימים ובמנהטן זה לקח יותר משבוע... מה שכן, כמות העזרה שהרשויות הציעו היתה מדהימה. אצלנו עברו ניידות משטרה ברחובות עם מגפונים והכריזו שכל מי שמרגיש שהוא זקוק לעזרה בגלל בעיות החשמל מוזמן לרדת לחניון ושם יארגנו לו עזרה. מכבי האש במנהטן הורידו והעלו אנשים מבניינים עם מעליות של מנקי חלונות, משאיות מקוררות באו ממחוץ לעיר להביא אוכל קר וטרי לסופרים, בעלי חנויות חילקו אוכל ושתיה ברחובות... והיה כל הזמן קשר עם התושבים לגבי מה הולך לקרות. בכל זאת זה היה מוזר ומדהים. אבל תקלה נוראה וודאי שלא משהו יזום. הורג אותי שכאן הדברים האלה יזומים...

אורora

New member
עם כל הכבוד ../images/Emo13.gif

אני מעדיפה יחס מגעיל ןחשמל רציף ( או עם ניתוקים לחצי שעה ) מאשר ניתוק חשמל ל-3 ימים עד שבוע....

Tin Tinn

New member
חייבת להסכים ../images/Emo6.gif

למרות שמרגישה קצת חוצפנית כי אצלי הפסקות החשמל היו כשלא הייתי בבית (ורק השעון המעצבן של המערכת מהבהב לו בשמחה- כיבו אותי, כיבו אותי
) וכשחזרתי הביתה הקפאתי עם המזגן, וקר לי וטוב לי
אבל 3 ימים עד שבוע? איזה מטורף זה

במוקד העירוני טוענים שזה לא ישפיע

על אספקת המים לעיר... יש תקליט שאומר שתהיה הפסקה אבל שהיא לא תשפיע על אספקת המים לעיר... אני מציעה שכל אחד יתקשר למוקד שלו לברר, כי באיזור השרון ישנם מקורות מים פרטיים בנוסף למקורות...

catנוע

New member
תראי מה שכתבתי למעלה

לגבי אלה שגרים בקומות הגבוהות. אצלנו, אין הערכות, ולא יהיו מים

למעלה