שרשור אדמיניסטרציה

עצה ללימודים

יש לי בעיונת ואשמח לקבל עצה מכם : כדי להתקבל ללימודי הנדסה עליי להשלים בגרות במתמ' ואם כבר אז גם פיזיקה כרגע הממוצע שלי עומד על 85.1 והפסיכו הוא 659 עם כמותי 130,אנגלית 120,ומילולי 120. אני ממש רוצה ללמוד הנדסת תוכנה בבן גוריון ,אך יש לי התלבטות נוראית ,הסכם הוא ממש ממש גבוה ,ואני לא יודע מה הסיכויים שלי להגיע אליו ,אבל אני יודע שאם יש איזה שהיא דרך זה לעשות את המכינה בבן גוריון (אוירה לימודית של יום יום-לעומת קורסים של יומייים בשבוע במקום אחר)הבעיה היא כלכלית ,זה עלות מטורפת ,13000 ש"ח,ואני בכלל לא גר בבאר שבע ,אז יש את הקטע של מגורים ומחייה ... מצד שני, אני יכול פשוט לעשות השלמת בגרויות באחד מן המכונים בעיר מגוריי ולסיים עם זה ..(הקורסים הם של יומיים בשבוע) ופשוט להתקבל לאחת המכללות ,כמובן שכרגע אני חושב על אפקה ,ואולי גם סמי שמעון -שעליה אני מברר. ויש אופציה שלישית , לנסות להשאר באונ' ,פשוט לבחור במקצוע אחר ...(תעשיה וניהול למשל ) למי שלא הבין את דבריי ,אני בטוח שבמכינה באונ' ,אוכל להשקיע יותר ,ולהיות באוירה שונה ,מאשר להיות בקורס של יומיים בשבוע ,ובמיוחד שגם את ציוני המכינה אוכל לקבל קודם לבגרות (פיזיקה עושים בקיץ) , ולכן גם אוכל להרשם מוקדם יותר על סכם נמוך יותר ... אשמח לעצות ,תודה

kbelousov

New member
מלגה תמורת לימודי יהדות בטכניון

מישהו שמע על כזה דבר? כדאי? ובאופן כללי איזה קורסים ללימודי יהדות יש בטכניון? מעניינים? כמה שעות בשבוע? תודה

miniapolis

New member
ארכיטקטורה טכניון

שלום לכולם . נרשמתי לארכיטקטורה לאוקטובר 2008 . ציון הסכם שלי הוא 78.4 . יש למישהו מושג מתי מקבלים החלטה . או מישהו שכבר קיבל תשובה . והאם זה שעדיין לא קיבלתי תשובה מוריד מהסיכויים . תודה

100vardit

New member
לפי מה שקראתי אז במכתב,

מקבלים את הכסף כחודש מהיום שבו הם קיבלו חזרה את המסמכים הדרושים , ובמועדים קבועים: ב1 לחודש או ב14...תלוי מתי זה הגיע אליהם.

r0asso

New member
סתם שתדע יש עוד אופציה

הנדסה שנה א בספיר או באילת

C H 4

New member
הכוונה היא לפרויקט תנופה

זה לא רק בטכניון, אני יודעת שאפשר להגיע לזה גם מהאוניברסיטה ולא יודעת לגבי שאר האוניברסיטאות בארץ אנחנו לא בר אילן, תודה.

lirandr

New member
יש עוד אופצייה...

לדחות את העניין בשנה ובינתיים לחסוך.

אחוול

New member
עצה

STEVO32 היה בבעיה דומה כמה שרשורים מעל הוכחי וייעצתי לו מה לעשות אולי מתאים גם לך.

PooKiPsiT

New member
../images/Emo179.gifשרשור אדמיניסטרציה../images/Emo179.gif

שאלות בנושאים אדמיניסטרטיביים כגון: הרשמה, תנאי קבלה, שכר לימוד, ציונים, מלגות, מעונות, תאריכים וכדומה - נא לשרשר לכאן.

בירורים

היי... אני רוצה להתחיל ללמוד בשנה הבאה (אוקטובר 2008), אבל אני לא יודעת שומדבר.. מתי מתחילים מבחני הקבלה למכללות והאוניבסיטאות? למשל, אני רוצה ללכת לכיוון של עיצוב, כנראה בשנקר, למתי אני צריכה להיות מוכנה עם התיק עבודות? אם תוכלו לתת לי פרטים נוספים אודה לכם מאוד, תודה...

100vardit

New member
מלגה של משרד החינוך...

להשנה כבר מאוחר, אבל אם תצטרך לשנה הבאה פשוט תנסה להתעדכן מתי זה קורה. צריך לקנות טופס בכמה שקלים לא זוכרת מאיפה...(נראה לי שקונים בדיונון או באקדמון.) הקריטריונים לאישור הלוואה או מענק הם :מצב כלכלי,מצב משפחתי ואיזור מגורים. במידה ויוחלט שאתה זכאי,האפשרויות הן או מענק בסך 2500 או הלוואה בסך 6000 בתנאים טובים.

למעלה