מצב
הנושא נעול.
את משתמשת בעט?

הזריקות

מושון משתדל להיות עדין. אני רואה
כל ערב בשעה 21:30 שונאת את הזריקות. מחכה להיות כבר אחרי.
את משתמשת בעט?
אני שואלת , כי אני סבלתי מאוד מהגונל באמפולות. כאב לי מאוד,אני לא יודעת למה בדיוק יש כזה הבדל, אך אצלי ההבדל ברור מאוד.עם העט כמעט לא כואב, ואני אפילו מעיזה כשאין ברירה להזריק לעצמי.בקיצור, אם עדיין לא עברת לעט, זה הזמן. וכמובן, בהצלחה בטיפול.

התבלבל לו המיקום. התגובה לשרונית.

את משתמשת בעט?
אני שואלת , כי אני סבלתי מאוד מהגונל באמפולות. כאב לי מאוד,אני לא יודעת למה בדיוק יש כזה הבדל, אך אצלי ההבדל ברור מאוד.עם העט כמעט לא כואב, ואני אפילו מעיזה כשאין ברירה להזריק לעצמי.בקיצור, אם עדיין לא עברת לעט, זה הזמן. וכמובן, בהצלחה בטיפול.
התבלבל לו המיקום. התגובה לשרונית.

TWEETY =^.^=

New member
זה בגלל שהמחט שלו יותר עדינה

את משתמשת בעט?
זה בגלל שהמחט שלו יותר עדינה
של העט הכוונה

TALIATELA1

New member
שיהיה בהצלחה

עידכונים ממחלקת הלול

סופית יש 2 הפריות, וסופית יש 2 עוברים, וסופית הוחזרו 2 לרחם של אמא
מהיום מתחילים לדגור בתקווה למימוש המסיבתא הכי הכי בעיר
חזרתי הביתה ופגשתי בדרך את האוצר שלי עם המטפלת מטיילים להם ומחפשים חיפושיות, איך שהוא ראה אותי הוא ישרררר רץ ואמר " אמא אני רוצה שיהיה לנו תינוק"
איזה חוש חש יש לפיצפונים האלו... הגענו הביתה, והוא אומר לי " אמא אני רוצה תינוקת בת"
כאילו דאאאא, אז עניתי שגמ'ני רוצה ושאלתי אותו מי מחליט,,,אז הוא ענה,,"אלוהים",,,אוחחחחחח
אני חולה על הפיצפון שלי. ועכשיו התיעצות,,,הבוקר העבירו לי את המזגן מהדירה הישנה לחדשה - לא מצאנו יום טוב יותר
,,,כל הבית שלי מאובק, מקדיחות ושבירת קירות
מה עושים???????? מותר קצת לנקות לאט לאט
אי אפשר להשאיר ככה, אנחנו מדלגים מעל ערמות של טינופת ומעבירים טביעות רגלים מאובקות לכל פינה אפשרית
האבק הגיע לכל ספר בסיפריה ולכל דיסק בתקליטיה,,,אין פינה לא מטונפת
זה יהיה נורא אם אני קצת אנקה???? ראבק לא בא לי, ולא נראה לי, וחבל לי וכואב לי שעד שכבר הגעתי עד הלום, הכל יהרס כי אין מי שינקה
חיפשתי מישהי לאיזה שעתיים ולא מצאתי
מה דעתכם??? ~~~~~~~~~~אפרוח ללא מנוחה~~~~~~~~~~~ הולכת לישון עכשיו עם הגוזל שלי והעוברונים שבבטן ואחרי המבול
שיהיה בהצלחה
מחזיקה אצבעות

מצב
הנושא נעול.
למעלה