help! אנחנו במצוקת מתנות

homeless35

New member
../images/Emo178.gif help! אנחנו במצוקת מתנות

טוב... אז אחרי שזוגי ואני חשבנו וחשבנו ובעיקר שללנו... אנחנו צריכים עזרה! החבר הכי טוב שלי מתחתן בקרוב עם בן זוגו... מכיוון שהזוג אינו זוג צעיר כל האורחים התבקשו במידה והם רוצים להביא משהו, להביא משהו סימלי. help המוח שלנו יבש... יש רעיונות?!?!?!?! תודה מראש

daphts

New member
אוקי - לא רחוק ביותר ממה שאנו ביקשנו

אנו= אני וזוגתי לחיים איך להגיד זאת - לנו היו חיים קודמים שכללו בית ילדים וכו' אז כשעשינו טכס זוגיות בינינו היה לנו הכול, חוץ מזה זה לא כל כך רחוק מלהביא מתנה ליום הולדת למישהו שיש לו הכול (אבא שלי לדוגמה) ובכל זאת תמיד אפשר להפתיע. ראשית חשוב לדעת מה היא המסגרת התקציבית שלך לעינין... מתוך רשימת המתנות המיוחדות שקיבלנו וקיבלתי בחיי... חברה טובה ביותר שלי היא צלמת אירועים (חתונות וכו') לפרנסתה - כל פעם שיש לי איזה אירועה מיוחד היא מתנדבת כמתנה את שרותי הצילום שלה (בהחלט מתנה ראויה ויקרה ביותר ) אבל זה באמת מיוחד. לגבי מתנות האחירות אליהן דיברתי- פעם כשהתחתנתי הביאו לי חברים מתנה בעגלת הקניות של הסופר (הם רנו את כל הפיצפקס האפשריים שצריך בבית- מגב,סמרטוט, דלי, כלי לסבון כלים, משולש לזבל בכיור, פח אשפה למטבח, קולפן, פטיש שניצלים, מסחתת לפרות הדר, מערוך, מתקן לניר טואלט... וכו' (כל מה שצריך לבית ואף אחד לא באמת קונה לך זאת ובל בלי זה ממש בעיתי, בגדול כשעוספים את כל הפיצפקס הללו יחד זה יוצה סכום לא קטן - ובהחלט מתנה שימושית... וכן יש בה המון הומור ומקוריות. רק תחשוב על עגלת סופר ובה עשרות חפצים קטנים בשקיות מקושטים בסרט מתנה. מתנה נוספת מגניבה שקבלתי היתה מעטפה עם כרטיסי הגרלה של מפעל הפייס- לא אחד או שניים אלה המון ובברכה היה כתוב " לא אין מזל כזה למצא זוגיות ולהתחתן כרגע, לכם יש אז אולי יש לכם גם מזל בכרטיסי הגרלה , קצת יותר ממני... שיהיה במזל" - אתאמת רק כרטיסים בודדים הניבו איזה זכיה קטנה ולא מהותית אבל הרעיון היה מגניב- ושוב שופע בהומור. זוגתי לחיים מציאה "זוג דגים באקווריום קטן" חית מחמד שלא צריך להוציא לטיול- מבוגרים לא? ואני חשבתי גם על לוח מודעות לאמבטיה/ שירותים - זה לוח עם תאים בגדלים שונים (מנילון) ובו מקום לתשבצים לסידוקו, לכתבות עיתון מענינות, ולפתקים קטנים , משלבים ללוח זה עטים וטושים מחיקים- יתרונו הגדול של לוח זה היא בכך שהוא הופך לאמצאי תקשורת בין בני הזוג בחדר השרותים. לדעתי נחמד. עם יעלו לי עוד אכתוב.

למעלה