שאלה קטנה על שיזוף >>>

nogag7

New member
../images/Emo178.gif שאלה קטנה על שיזוף >>>

היי! לא יצא לי להשתזף בלי חזיה, ואני רוצה (בחצר, לא בים). אז כשמשתזפים טופלס, הפטמה גם משחימה? צריך לשים עליה קרם הגנה (כי זה רגיש כזה)? אהה וחשבתי על משהו, אולי קצת דפוק- יש לי עכשיו הבדל בין הגוף לבין החלק מתחת לחזיה. אם אני אשים רק על החלק הזה קרם שיזוף, ועל החלק השזוף כבר קרם הגנה- זה יצא אחיד? חוחו.. שאלות מביכות

העצה הכי טובה שלי אלייך

פשוט לא להשתזף!!!!! את עכשיו בת 17 ועדיין לא מודעת כנראה לנזקי השמש (שיצוצו בעתיד..אולם ככל שהחשיפה מוגברת כך זה יקדים את זמנו)מדובר בקמטים..כתמים..ואני עוד לא התחלתי לדבר על הסכנות הרפואיות (סרטן העור) מה שאני מאוד מאוד ממליצה לך זה לנסות אלטרנטיבה כמו משחות לשיזוף טיבעי ללא שמש שתמצאי בכל פארם או אפילו שיזוף בהתזה שיוצא מאוד מאוד יפה (מניסיון) חוץ מזה עוד עצה לחודשי הקיץ בעיקר-לא לצאת מהבית ללא מקדמי הגנה גבוהים ולא רק כשהולכים לים. רק בריאות.

nogag7

New member
../images/Emo118.gif תודה, אבל...

תודה רבה לך על העיצה.
אני באמת מעריכה את זה.. ואני יודעת שאת צודקת. לרוב אני מקפידה על קרם הגנה.. בגלל הסכנות ובגלל שאני לא אוהבת להיות ממש שחומה.
אבל השבוע הייתי באילת (כל הימים הקפדתי לשים קרם) ויום אחד תפסתי צבע ממש. אם יש דבר שאני שונאת זה הבדלי גוון בעור, אז אני רוצה לאחד את זה. גם אם זה יעלה לי קצת.. אז השאלה שלי עדיין פתוחה, ואני מחכה לתשובה. תודות

girl111

New member
שמעתי ששיזוף טופלס יכול לגרום

לסרטן השד. לא יודעת כמה זה מבוסס, תבדקי וכן, השיזוף אינו מומלץ ( למרות שאני הולכת לחטוא בקצת
)

girl111

New member
קראתי פעם באיזה מאמר. לא יודעת אם זה נכון

אבל אולי יש בזה משהו? שווה לבדוק

girl111

New member
אגב, גם קראתי עוד כמה דברים מפחידים

שקשורים לקרינה של השמש

tokit

New member
הגעתי, ואני לא אטיף לך מוסר

כשמשתזפים טופלס הכל משחים. וכן, צריך לשים בהתחלה קרם הגנה. לא הבנתי מה ההבדל בין קרם שיזוף לקרם הגנה, אבל לדעתי הפתרון הכי טוב הוא להתחיל בהדרגה ולאט לאט הצבע יתאזן בין הגוף לחזה. חבל לנסות לשזף אזור אחד ולא לשזף אזור אחר, זה סתם ייראה מצחיק וזה גם לא מדע מדויק. אם כבר יש לך סימנים ייקח לך קצת זמן עד שהם ייעלמו, אבל זה יקרה, עליי

nogag7

New member
../images/Emo163.gif יופי!

תודה על התשובה. אז ממה שהבנתי אני צריכה בפעם הראשונה לשים קרם הגנה ואח"כ לא חייב? מה הכוונה ב"להתחיל בהדרגה"? אוקיי.. אני אלא אנסה את השיטה שחשבתי עלייה.. באמת זה יראה מצחיק.
אז אני פשוט אחכה כמו ילדה טובה שהסימנים ייעלמו (וזה על מצפונך, הבטחת).

tokit

New member
על מצפוני..

הכל תלוי בעור שלך ועד כמה מהר הוא משתזף. כשכתבתי בהדרגה התכוונתי לא לשבת כבר בפעם הראשונה 5 שעות בשמש בשעות הצהריים כי פשוט תישרפי. לאט, לאט. כל פעם קצת.. אני הייתי שמה קרם הגנה כל עוד העור לא התרגל ולא רק בפעם הראשונה. כל עוד את רואה שהעור רגיש ומאדים - שימי מקדם הגנה. למען האמת, תמיד צריך לשים קרם הגנה על הגוף, אבל אני אישית לא מקפידה אז אני גם לא יכולה להטיף מוסר.

למעלה