סופשבוע ש-היה

buba300

New member
../images/Emo178.gifסופשבוע ש-היה../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif

הנה חלף לו שבוע חם מאוד, לח, אך מה זה משנה.... כי עם הנסיכה ביליתי חופש שבוע וזה היה מהנה
המון בבריכות, חברים, סרטים, קניות, ומאכלים מנוחה, חיבוקים ונשיקות של אוהבים
הסופשבוע הייתי בתורנות במשרד ל- 4 שעות רומי אותי העסיקה, והצחיקה עד דמעות.
משם נסענו לסבא וסבתא, נסיעה מאוד קצרה אכלנו צהרים, נרדמנו והקטנה השתכשכה באמבטיה שעה המשכנו לארוחת ערב ופינוקים. יום לפני ביקרנו בקניון רננים. התחדשנו בספרים חדשים. ועוד בלילה, מאוחר מאוד, הספקנו לקרוא 2 ספרים. בבוקר התעוררנו די מאוחר ואכלנו ארוחה דשנה רומי רצתה לראות את הקלטת "היפה והחיה". לאחר מכן ארזנו תיק ונסענו לבריכה ל- 4 שעות
ומשם נסענו להורים כי לשם הגיעו הדודים והדודות בין נגיסות של פיצות, לביבות ופשטידה רומי עוד היתה עירנית וכל כך נהנתה. וגם הספקנו לפסוח עד 8 בלילה לגינה. (מצורפות תמונות מהיום). מאחלת לכם שבוע פורה, קריר ומענין. ונשמח מאוד שאותנו תשתפו איפה אכלתם, ביליתם והתרעננתם.

חמודבה

New member
../images/Emo178.gifהיה חםםם

ביום שישי בבוקר הבעל לקח את נועה לבריכה לבד לזמן איכות, אני נשארתי עם ליבי החולה בבית. חזרו בצהריים, אוכל מנוחה ואחרה"צ סבא וסבתא באו אלינו ונשארו לארוחת שישי. בשבת נסענו להורים שלי לארוחת צהריים ואחרה"צ המאוחרות ירדנו לשחק קצת בפארק, חזרנו הביתה, מקלחות, אוכל ולישון. זהו... בעיקר היה הרבה מזגן!!! שבוע מוצלח לכולן

חמודבה

New member
בסדר ../images/Emo57.gif

עוד לילה ללא שינה כנראה בגלל שיניים, אבל את המחלה נראה שעברנו
תודה

mAmA MiSiSiPi

New member
יש שיפור

ואני מקווה שהוא ימשיך כי לשבת הבאה אני חייבת את כולם בריאים כמו שוורים. שישי הוריי נסע עם סבא שלו ליום כייף בפארק מים שאורגן מהעבודה של סבא הוא יצא בשבע בבוקר וחזר {תודה לאל} בחמש אחה"צ שזוף
וצרוד . אני לקחתי את הבנות {פעם ראשונה באוטובוס} לאמא שלי ליום התפנקות אכלנו אוכל טוב דיברנו שיחקנו גפן הצטרפה וליערי וגם התחילה לעשות את צעדיה הראשונים....אני צריה לעשות חיפוש אני בטוחה שיש לי נעלי ספורט איפשהו בבית
שבת חמה ביותר עברה בבית במזגן על 22 מעלות
להתנתק מהמזגן זה כמו לנתק את עצמנו ממכונת הנשמה {אלו מהפרסומת בטלויזיה "פינינו לך דקה לפתוח חלון...." עושים צחוק???}
אחד קטן נראה לי שהבעל נדבק ממני ומפתח איזה משהו לא נחמד בגרון.

mAmA MiSiSiPi

New member
והבנות אוכלות אצל אמא שלי

אילתור שלה{זה מגש אוכל למיטה} כי אין לה כיסאות אוכל.

mAmA MiSiSiPi

New member
לבד

מצאתי הדרכות ברשת לכל מיני דברים ופשוט לקחתי חוט ומחט וניסיתי אח"כ עברתי למכונת תפירה.

mAmA MiSiSiPi

New member
יום הולדת לכל ה3

לא חגגנו לבנות אז אנחנו חוגגים לשלושתם יחד ביום ההולדת של הוריי 30 איש בבית שלי ................אני נושמת עמוק......ונרגעת ומתכננת יופי של יום הולדת.

maracuja

New member
אנחנו לא הרגשנו את החום!!

היינו בבית ספר שדה גולן, מחמישי עד שבת, וכל היום פשוט טילנו במים!! הנסיעה ביום חמישי היתה קשה, הילדים השתעממו כי ישנו רק כ-30 דקות, בתחילת הנסיעה. (מכפר סבא לקצרין זו דרך ארוכה). עצרנו הרבה ולא היה קל, אבל אחרי שהגענו ושמנו את הדברים בחדר נסענו ישר למעיינות עדן. יש שם בריכות רדודות וקרות, תענוג וגן עדן של ממש! נהנינו, התקררנו, התעייפנו, היה ממש כיף. בערב עשינו על האש. נסענו עם עוד זוג חברים, להם 3 בנים, בני 7, בן 4 ובן 4.5 חודשים. להזכירכם, יש לי שני בנים, בן 3 ובן 2. הילדים פשוט התעלפו מעייפות בערב, אנחנו עוד ישבנו קצת בחוץ לדבר, אבל ב-10 כבר ישנו גם, עייפים מאוד. ביום שישי נסענו לנחל שניר. ככככככככיייייייייייייייייףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף. אה! אי אפשר לתאר כמה שהיה כיף. מים קופאים, נהדרים. כולנו נכנסו, השפרצנו, יצאנו, שוב נכנסו. רק לחשוב על זה, אני כבר רוצה לחזור. בערב שוב על האש, רק שהפעם התחלנו מוקדם יותר, כבר בסביבות 5. ב-8 הילדים ישנו ואנחנו, המבוגרים, ישבנו מחוץ לחדרים, שתינו יין מיקב גולן נהדר שקנינו במקום (היינות שאני הכי אוהבת הם מיקב גולן). פשוט תענוג. שבת בבוקר הלכנו לפינת חי שיש ליד הבית ספר שדה, וגם גינת משחקים. קצת שיחקנו ואז ארזנו ושוב נסענו למעיינות עדן. הפעם לא היו שם הרבה אנשים, כי לא היו דתיים, אז הבריכות היו מלאות בדגים וסרטנים. היה ממש כיף להראות אותם לילדים, להסביר להם מה זה, איך חיים, מה עושים. גם להראות שכשנכנסים למים הם (הדגים והסרטנים) בורחים, אז לא צריך לפחד. ישבנו לפיקניק (חיסול של מה שנשאר מהעל האש + פירות וירקות) ואז נסענו הביתה. הילדים ישנו רוב הדרך חזרה, כך שהנסיעה היתה ממש טובה. הפסקה אחת באמצע לגלידה ופיפי והכל היה נהדר. זהו, עכשיו חוזרים למציאות, וחולמים כבר על הנסיעה הבאה.

maracuja

New member
יש מלא תמונות

אבל אני לא אוהבת לעלות תמונות לאינטרנט. ברגע ש"זה שם" זה כבר לא יכול לצאת משם יותר, ואין לדעת לאן ולמי זה יגיע. את יכולה לקרוא לזה סריטה שלי. פעם העלתי, וכבר מזמן החלטתי להפסיק.

למעלה