זירוז

../images/Emo178.gifזירוז../images/Emo178.gif

האם מישהי עברה זירוז בעבר? מה אתן ממליצות לעשות אם אגיע למצב זה? ביום רביעי אסגור 42 שבועות ומחר הרופא יספר לי על האופציות שיהיו רלוונטיות אם אגיע ליום רביעי ללא צירים שמובילים ללידה. מנסיונכן, מה תוכלו לספר לי על סוגי הזירוז? מה עדיף? תודה ושבת שלום!!!! ליהי

בלינקה

New member
הנה קובץ שמפרט את השיטות

אם יהיו לך עוד שאלות, את מוזמנת לשאול

היי ליהי

אז מה אני רואה שבוטן לא ממהר לצאת אה?? האמת שהוא צודק בוטן שלי יצאה ומאז רק סובלת המסכנה כאבי בטן וגזים.... לילות ללא שינה כי כואב לה.... סוג של דלקת בעין, צינור דמות צר.... בקיצור קל להם יותר בפנים... כשהוא יהיה מוכן הוא ייצא... למה זירוז?? הוא לא אמור לצאת כשהוא מוכן ובשל....?? יש מצוקה לעובר?? כי אני שמעתי שעוד לא נולד התינוק שלא נולד... אני גם קיבלתי פיטוצין לוריד כי היו לי צירים ללא הפסקה ממש בלי מנוחה בין אחד לשני ופתיחה של 1.5 ומחיקה של 50% והיו לי דימומים מטורפים אז החליטו לזרז שלא תהיה מצוקה לעוברית...

C a t o m

New member
את יכולה לנסות דיקור או רפלקסולוגיה

לי ספציפית הדיקור לא ממש עזר- אבל כל גוף מגיב אחרת... אני ילדתי בשבוע 42 עם פיטוצין (לבקשתי, כי היו צירים נוראיים שלא ממש קידמו את הלידה), כך שמצד אחד לא הרגשתי כלום וישנתי ומצד שני הם גרמו למצוקה לעובר (לא כזה נדיר כי אלו צירים לא טבעיים). שווה לדעתי למצות את כל מה שהרופאה האלטרניטיבית מציעה לפני שהולכים על זרוזים קונוונציונאלים.

אני אפגש מחר עם הרופא..

אבל ביום רביעי מסיימת שבוע 42.הבנתי שלא מחכים יותר, לאחר סוף השבוע הזה..ולכן, אם לא יקרה כלום, תהיה התערבות רפואית, מה לא כך? אולי מחר אעשה שיאצו, אני אנסה לקבוע ונראה מה יהיה.. תודה לכן, מקווה לטוב, למרות הפחד מזירוזים מלאכותיים. (בגלל זה אנסה שיאצו) רון רון- בהצלחה עם אוריין, שתרגיש טוב...

ממליצה מאד על זירוז בשיאצו

התוצאות מהירות מאד. יתכן ותזדקקי לשני טיפולים, אז נסי לקבל אחד מחר או מחרתיים ואחד ביום שלישי.

תודה שרון ושאלתי היא האם

את מכירה מישהו שיכול לעזור לי באיזור קיסריה? גם חדרה, אור עקיבא וכל האיזור יתקבל בברכה..אם לא , אולי אגיע אלייך, לחיפה? אני מפחדת להגיע לחיפה במיוחד שמא יקרה משהו ויצא לי יותר רחוק, כי אני גרה בקיסריה ורוצה ללדת בלניאדו (גם בעלי עובד בתל אביב). אם את מכירה מטפל באיזור או אם את פנויה וחושבת שכדאי להגיע לחיפה לפי דעתך, אשמח לקבל מסר ממך!!!!!! תודה רבה רבה!

../images/Emo41.gifשיאצו../images/Emo41.gif

האם מישהי מכירה מטפל\ת באיזור קיסריה\חדרה\אור עקיבא\פרדס חנה-כרכור בשיאצו???? בבקשה, זה דחוף, ביום רביעי אני אעבור זירוז מלאכותי אם לא אלד עד אז!!! תודה לכן!

marcyg

New member
אפשר לארגן לך טיפול ב"היולי"...

מטפלת מדהימה שיש לה אצלי 100% הצלחה בזירוזים! תתקשרי אלי מחר.

S2Bmom

New member
../images/Emo207.gif שאלה לשרון שיאצו

הי שרון, רציתי לשאול לגבי זירוז בעזרת שיאצו, כבר עשיתי מספר טיפולים בשיאצו ואין ספק שהם גורמים להרגשה נהדרת ומקלים על מכאובים. בטיפול האחרון, היות ואני כבר שבוע 38 , החלטנו לנסות ולהתחיל ללחוץ על הנקודות הידועות כבעלות השפעה מזרזת - בכפות הרגלים. לצערי כבר חלפו מספר ימים ואין שום התקדמות. שאלתי היא, האם דרושים לכך מספר טיפולים
את, כמטפלת בעלת ניסיון עשיר בזירוזים, הם תוכלי להמליץ על נקודות נוספות
ואחת כללית יותר:
הקטנה במצג ראש אמנם אבל עדיין לא מבוססת באגן. יש תרגילים מיוחדים (על הפיזיו או בלי כדור) שיכולים לעזור לה להתבסס באגן ולהתחיל להתברג למטה
תודה רבה מראש,

זירוז ושיאצו

אהלן, ראשית, אני לא מבינה למה להתחיל לזרז אותך. סביר מאד שלא תצליחו במשימה כי העובר עדיין לא מוכן. אני מזרזת אך ורק כשיש סיבה טובה לזירוז, או במילים אחרות כשמאיימים על האישה בפיטוצין או בקיסרי מסיבות שונות (גודל עובר, שבוע מתקדם, רעלת הריון ועוד). איני יודעת מה הסיבה לכך, אבל רוב רובם של הזירוזים עובדים, אולי כי הנשים יודעות שאם זה לא אצלי זה יהיה בבי"ח... ואולי, מה שיותר הגיוני, שאנחנו מושכות את הזמן כ"כ, שהעובר כבר בשל, ושמתף פעולה יפה. בשבוע 38, כשהכל תקין, איני מבצעת זירוז. הזירוז עצמו כולל עבודה על מרידיאני ה- yin ברגליים, פתיחת כתפיים ואגן, הרגעה כללית, שימוש בצירונים ורוקינג תוך כדי צירונים וכן נקודות בכפות הרגליים. כל אישה זקוקה לדגשים אחרים, בהתאם למצבה. הקטנה שלך נשמעת לי פשוט עדיין לא מוכנה. זו אולי גם הסיבה שהיא עדיין לא מבוססת עם הראש למטה. ישיבה על הכדור יכולה להקל, וסבלנות רבה יכולה להיות ממש הפתרון....

S2Bmom

New member
סבלנות יש אבל....

בהערכת משקל משבוע 37 היא כבר שקלה 3300 ואין שום סימנים ללידה (מוניטור ללא צל של ציר) אז חשבתי פשוט להתחיל לעודד אותה בכיוון הנכון. אני לא תחת איומים של זירוז, נהפוכו, הרופא מצידו אמר לי "נתראה עוד 3 שבועות" . אבל כן הייתי רוצה לעשות מה שנקרא "השראת לידה" ומאוד הייתי רוצה לעזור לה להתבסס באגן כדי למנוע מצב של "תקיעת לידה" בגלל עובר שלא ירד. אני יודעת שאם היא לא מוכנה אז גם שיאצו לא יעזור ולכן הוא גם בטח לא יגרום נזק. תודה

הי בוטן- מזהבה סופר מיילדת

יכולה להמליץ על תומכת לידה עם ניסיון רב במיילדות ועוסקת בשיאצו בהמלצה חמה צירי עימה קשר שמה נטע 054-5342373 גרה בפרדס חנה בהצלחה

אפרופו זירוז../images/Emo207.gif

האם זה נכון שכשנותנים זירוז במהלך הלידה, זה מחייב את היולדת לשכב? למה? בגלל המוניטור? האם אי אפשר לנטר עם קצת חופש תנועה? (כלומר במידה שיש רק זירוז, בלי אפידורל)

marcyg

New member
אין שום סיבה רפואית שיולדת תשכב

בזמן זירוז! אפשר ורצוי לנוע במידת האפשר עם הניטור!

בלינקה

New member
זה תלוי מה נותנים

עם פיטוצין (דרך אינפוזיה לוריד) לא חייבים לשכב, ומוגבלים בתנועה רק בגלל העירוי והמוניטור. עם פרוסטגלנדינים (לנרתיק) מוגבלים רק בגלל המוניטור. עם בלון אסור לקום מהמיטה.

nil 1

New member
אני ממש לא ממליצה על הבלון -

לי שמו וזה גרם לצירים נוראיים ולא קידם את הלידה כמעט בכלום.

למעלה