זירוז

michal@gal

Active member
מנהל
עניין אישי של תגובת הגוף

אצלי הבלון היה מאד יעיל כדי להתחיל את הלידה.

אחרי שעברתי את כולםםםםםםםםם

מבחינת רפואית לכי תתחילי עם שיאצו או דיקור. בזמן ההריון הטיפולים האלה היו חבל"ז והקלו עלי, כבר עשיתי תיכנונים לטיפולים לקראת לידה אבל את יודעת איך זה נגמר אצלי. עברתי בגדולה סטריפינג...כואב אבל יצר צירים. בשני עברתי גם סטריפינג - יצא לי רק הפקק לא יצר צירים, אז בחו"ל הנוהל פקיעת מי שפיר, פקעו תוך 3-4 שעות היה בחוץ
בשלישי...הגעתי עם ירידת מים, לא היו לי מספיק צירים טובים אז ניסו בלון......נאדה גורנישטי נשארתי עד 1.5 לא זז מילמטר. אז עברתי לפיטוצין..........בעיני מכולם הכי זוועה, צירים שהם כמו תותחים כאבי תופת, ואם אין פתיחה של 3 אפשר לחלום לקרוא לאלוהים שירד ויעלה 10 פעם אין אפידורל....אז תוך כדי הכינו אותי לאפידורל, שמו לי אותו, החזירו פיטוצין, החומר לא עבד טוב הגעתי ל4...עד שבאו לשים עוד אפידורל ילדתי מ4 את דניאל...פסיכית ברמה(רק מראה לך כמה כאב לי חחחחחחחחח) זה הסדר שלי טבעי סטריפינג בלון פקיעת מים ? הנה בשלישי לא הזיז כלום....(בשני כבר היו לי צירים סדירים זה ההבדל) פיטוצין כמוצא אחרון .... יש עוד זירור שלא התנסתי ?

עידכון../images/Emo4.gif

היום הייתי אצל הרופא, צוואר הרחם גבוה, אין פתיחה ..ממש כלום וכאב רצח. ביום שלישי או רביעי (מתי שנחליט) נלך לעשות זירוז, אם שום דבר לא יקרה... מכיוון שעדיין אין פתיחה האופציה היחידה (לעת עתה, אם המצב ישאר כמו שהוא) היא כדורים לנרתיק להבשלת צוואר הרחם (אמאלההההההה) אבל אנסה להיות אופטימית עד יום רביעי ואולי אדחוף עוד טיפול עד אז..נראה. רק הבדיקה היום גרמה לי להבין עד כמה אני מפוחדת מהלידה עצמה!! זה כאב, פשוט הפסקתי לנשום (מה קורה כשראש של תינוק עובר בתעלה???? טוב, נראה שאסיים את מלאי האפידורל בבית החולים
)... מקווה לטוב, לי ולכולכן שבוע טוב!!! מה שכן (
), אהיה בידיים מלאות עד סוף השבוע, כמה מרגש!!!

אהה כן גם כדורים עברתי

עם הגדולה 16 שעות צירים נאדה......ואז יומים אחרי עשו לי סטריפינג... תחזרי אליו תגידי לו שיעשה לך, כואב כואב אבל שווה ניסוי חחחחחחח וואלה עשיתי את כל הזירוזים חחחחחחחחח

לא יכול לעשות לי

סטריפינג מכיוון שצוואר הרחם סגור ומסוגר ולכן אינו יכול לעזור אפילו קצת..זה מה שהוא אמר היום!

מה באמת לא ידעתי

שצריך צוואר רחם פתוח קצת בשביל זה
אז תתחילי עם הכדורים...אצלי יצרו צירים סדירים אבל הצוואר רחם לא זז לשום מקום מ2 אצבעות...אם תהיה פתיחה אז תבקשי סטריפינג במקביל, תשמעי אני בעד כל מה שאפשר פיטוצין אחרון, נשבעת לך מכולם היה הכי זוועה. ובדיקות וגינליות...זה לא נחמד בלידה השלישית היה הכי כואב
איזה מנחמת אני
ולצאת הוא יצא קחי הכל ברוח טובה

אולי תנסי משהו טבעי?

כמו הליכות ושמן קיק? שמעתי שאחרי כמה ישיבות בשירותים פתאום מרגישים שנורא רוצים לקחת מונית לחדר לידה!

למעלה