גם לי יש שאלה פעם אחת

../images/Emo178.gifגם לי יש שאלה פעם אחת../images/Emo35.gif

מהו הדבר באשה (ולנשים, בגבר) שכשאתם רואים אותו זה מיד מעלה לכם את הדופק, מזקיף את הבליטה במכנסים (או לנשים גורם ללחות נעימה בתחתון) ובקיצור מדליק. האם יש איזה ריח מיוחד, או אולי צבע אודם, או איפור, או איבר גוף בולט (או דווקא העובדה שהוא לא בולט), תסרוקת מסויימת, קעקוע, בגד, תחתון ובקיצור כל דבר קטן שעושה לנו המון. כוונתי היא למקרה שבו אנו פוגשים, רואים או חולפים על פני אדם שלא הכרנו קודם
יאללה שתפו.

y007007

New member
עיניים...חיוך...חזה()()../images/Emo178.gif../images/Emo94.gif

infinity fairy

New member
זה יכול להיות המון דברים שונים

לרוב זה מבט ממזרי בעיניים שובל של ריח ישבן שדורש נגיעה עמידה, גובה משהו שמושך את העין אבל לרוב סתם ככה ברחוב זה יהיה המבט או הישבן

שאלה נהדרת

זה משהו שמצריך אצלי גם שיחה קלה. להרגיש את טון הדיבור, החוכמה, החום. אבל ממבט ראשוני אוהבת לראות קווים אלו: כתפיים רחבות גובה טוב גפיים ארוכות פנים מחוייכות על נשים בוודאי יש לומר הרבה יותר....כך מתארת לעצמי....

גם אני אענה

ריח עושה לי המון. אני ממש יכול להתמסטל על עננת הריח המבושם שמדיפות נשים כאלה ואחרות שיוצא לי לפגוש ו/או לחלוף על פניהן. ויש עוד משהו קטן, משהו שלא תמיד רואים אותו אבל זה מעין פטיש שלי - הנקודות החומות והחביבות שקרני השמש מעניקות לחזה הנשי

וואי וואי...

אז אם תראה את שלי..תתעלף
{יש לי המונים} ולשאלתך: ריח בושם טוב מבע העיניים גוף(גובה,ישבן,ידיים) ומראה באופן כללי..גם הלבוש עושה לי את זה.זה יכול להיות גינס וחולצה לבנה מכופתרת,או מכנס שחור אלגנט עם חולצת פולו/מכופתרת עם עניבה.

mavrik123

New member
עיניים, חיוך, גובה, קול

המבט הממזרי בעיניים חיוך שובב גובה וקול סקסי בהחלט עושים לי את זה

הכי מדליק אצל גבר זה

מה שיש לו בין האזניים (BRAINS) ומתחת לצלעות (
) כי ביננו, בנות יקרות, אתן יודעות טוב מאד שיש גם גברים שלא נראים מי יודע מה מעולה מבחינה חיצונית אבל סגנון הדיבור שלהם, הכריזמה, המבט המסויים הזה בעיניים וחריפות המחשבה שלהם בהחלט יכולים לעשות את זה...
<דובדבנית מעלה זכרונות
>

infinity fairy

New member
אבל שנינות וכריזמה לא רואים במבט

ראשון, לא זה מסובב את הראש, זה במבט שני

נכון...בגלל זה לא מאמינה במבט ראשון

מבט ראשון זה משהו שטחי, משהו שלוכד את העין ותו לו. מה שהכי חשוב זה מה שגורם לנו להביט פעם שניה באותו "אובייקט" פעם שלישית רביעית חמישית . . . . .

אבל זו בדיוק השאלה

מה יגרום לך להסתכל עליו פעם שניה ולנסות לבדוק מה יש בו בפנים בתוך הקופסה...?

לדעתי...זה המבט המסויים הזה...

המבט חודר הלב והנשמה, מבט שמעביר צמרמורת בחוט השידרה..מבט כזה יזכה את בעליו למבט שני ארוך ומשמעותי ממני. יש לציין שרק ליחידי סגולה שהתאמנו עליו מספיק מול המראה יש את המבט המסויים הזה

למעלה