איך שהזמן טס כשנהנים..

yarivos

New member
../images/Emo178.gifאיך שהזמן טס כשנהנים..

כש' ! |רגע של רצינות עינעל דינאק|
לא להאמין, אבל חלפה לה שנה מאז שנפלו על פורום שמונה בדואי עם סובארו וחוטיני. שנה שבה למדתי איזה דבר או שניים על איך (לא) למחוק הודעות ואיך (לא) לחסום אנשים, ואיך הודעה תמימה של מישהו יכולה להפוך לחמישים מסרים בתיבה הפרטית. היה מגניב, מצחיק, מסעיר וכהנה וכהנה קלישאות של מורות עם ר' גרונית ותה חם על השולחן. אז בלי לעשות סיכומים מיותרים של סוף שנת עבודה ומצגות ובורקסים וכל הזבל הזה, רגע לפני שאני מקפל את המחשב לתוך ארגז, רק רציתי לומר
. ולהתראות
לא, אני לא נוסע (לרגע שמחתם, הא
), אני רק מחזיר את הצבע הכחול לבקו"ם של הניקים. אני משאיר אותכם בידיהם החסונות של ראל ומיצו, ומיד אחרי ראש השנה אצטרף אליכם לעשות להם צרות.

xfwind

New member
../images/Emo4.gifתחזיר גם את המסגרות השחורות המעפניות

C O L T

New member
אזכרה של האופנוע שבתמונה בשבוע הבא!

ואני מופתע, לא ציפיתי מיריבוס שיתפוס שכל, חשבתי תמיד שהוא יהיה האחרון לעזור את הניהול!

M O R M

New member
המון תודה על ההשקעה והזמן.

עכשיו אני צריך בלגניסט שיצטרף לניהול ואז הכל מושלם (עד שיחסום אותי...
) תודה לך יריבוס על הזמן , על הרצון , על ההשקעה .

Elmer fudd28

New member
../images/Emo201.gif העיפו אותך, אה../images/Emo35.gif

רגע, זה אומר שעכשיו יהיה לך זמן לפנק אותי
(בתמונות פוזה כמו אלו מאותה שבת בצובה)
חסר לך שלא מגיע למצדה
שלא בטעות מצדה תגיע אליך... תודה רבה על הכל. לא הרבה יודעים כמה השקעה/ זיעה/ עצבים/ נכונות/ מחשבה השקעה בשנה הזאת, אז אם כבר פעם בחיים שלך אתה רציני, נגיד כל הכבוד, ושוב תודה
עכשיו עוף עוף הביתה.

מיצו

New member
תודה ליריבוס על הכל!!! ../images/Emo24.gif

במיוחד על התאומות משבוע שעבר, וגם על השלפוחיות מאתמול אינעל דינו! רציתי לכתוב, אולי חמשיר, אולי מקאמה, אולי סונטה קצרה, 10 עמודים, אך עייפותי כי רבה אסתפק בכמה מילים: יריב שלנו, איש גדול, דרכנו הצטלבה בגן השועלים הפכנו יחד לילות לימים. בדבר אחד אני בטוח יותר מהכל רמת הטרולים שהיתה עד בירידה תשוב ותעלה במהרה... וחסר לך שלא תהיה בין המארגנים של המפגש הבא!

סיפורו של טרול שהפך לכחול

הזדהה עם כל הודעה שנמחקה והזיל דמעה לנוכח האימה מעולם לא חשב ולא תהה הייתכן שאני בהנהלה ?? לא ולא אמר בחוזקה ! זו וודאי שגיאה איומה פשט את צבעיו וירד אל הפרדס והחל את חבריו לחפש.... המשך יבוא ? :)

gilbola

New member
../images/Emo47.gif סיפרת להם שקיבלת קידום לפורום

"שמנות וסקסיות"? אחינו, הכי חשוב זה שלא משנה מה תמשיך לעשות אל תפסיק לצלם!! תודה על שנה נפלאה, נתראה במצדה. רק באהבה.

למעלה