איזה יום ולילה עברתי

../images/Emo178.gif איזה יום ולילה עברתי ../images/Emo178.gif

אני והוא
הולכים לישון בשעה 3:00 טלפון מצלצל ובשעות כאלו שהטלפון מצלצל את יודעת שמשהו קרה
הוא ואני מתעוררים מפוחדים חבל"ז בקו השני הגרושה שלו אבא שלה נפטר מדום לב
איזה פחד ככה ביום בהיר נמצא עם חברים ו,,, ריחמתי עליה באותו זמן מיד הוא אמר לה אני ו
כן כן תבואו מהר אני צריכה אתכם. בדרך אלייה טסנו לשם כ 40 דקות נסיעה מהבית שלנו הלב דופק גדי מספר לי איזה איש נפלא הוא היה אתה אף פעם לא יודע כלום עד שאדם לא הולך ,,,, עוד אמר גדי מה כל ילד אוהב בבוקר מה אגיד להם פתאום יראו אותי פה
נכנסנו לבית שלה של האישה האחרת בדרך כלל אנחנו משוחחות שלום שלום ולא מעבר ופתאום חיבקתי אותה אומנם חצי חיבוק ליטוף חצי ליטוף הסיטואציה הביכה אותי והיא היתה חסרת אונים . כאב לי מאוד נתתי לה ביטחון שהכל בסדר שלא תדאג אני עם הילדים מסתדרת מצויין לכו אני אסתדר. הם נסעו לשם לטפל בענינים ואני עם הילדים לשלוח לבי"ס סנגביצ'ים לקבלם הכנתי להם ארוחת צהריים בדרך כלל אין להם צהריים שמבשלים להם אלא כמו הרוב ג'אנק . עכשיו גדי איתי פה ואני אצל האישה האחרת הרגשה מוזרה כאן הוא היה 13 שנים מחייו ראינו תמונות שלהם ביחד ,,, אני שפוכה מעייפות עוד מעט נספר להם את המתרחש נקווה שיהיה בסדר . נחבק ונאהב אותם ,,,,, כמה קשה לאבד אדם קרוב לא מקנאה באישה בילדים,,,,

r a a a m

New member
../images/Emo201.gifמשתתפת בצערכם

כל הכבוד לך!! לא כל אישה הייתה עומדת בסיטואציה כזאת..

../images/Emo127.gif../images/Emo24.gif כל הכבוד לך

קודם כל משתתפת בצערכם אבל אני חייבת לאמר לך כל הכבוד!!!! לתת עזרה וכתף תומכת לאקס של הבעל, יפה מאוד. יישר כוח. במקרים כאלה באמת צריך לשים את כל העבר בצד ולהגיש את העזרה המיידית שאפשר. שלא תדעו עוד צער.

bali

New member
מנהל
../images/Emo201.gif משתתפת בצערכם

וכל הכבוד על כך שהיית מסוגלת לגייס את עצמך ככה לעזרת "האשה האחרת" והילדים של גדי ושלה. זה לא דבר פשוט ובטח שלא מובן מאליו. מקווה שיעבור בכמה שפחות כאב...

ואני גם

מיטה - חלומות של אתמול הם.......... בקבוק - ליקר מתוק דף - ספר רומנטי עץ - החיים קמח - לחם קונדום - לא משתמשת אני בהריון חוט - הורדת שפם גיגית - כביסה ביד פרח - אהבה נקטפת מחשב - העולם כולו טבעת - אני הנוצצת ירח - זוג אוהבים

למעלה