greenaway

New member
ספרים רבותי ספרים-ברלין

ה ויש כאן מישהו מברלין אני מגיע לברלין ואני מחפש חניות יד שנייה לספרי עיצוב גרפי, איור ואומנות האם אתם יכולים להמליץ לי על כמה חניות כאלה, כי לקנות בחניות הרגילות ספרי עיצוב ביחס האירו לשקל היום זה טירוף תודה שוב פעם ניר והם יש בחניות רגילות הנחות של 50 אחוז כמו שיש בארץ בסטימצקי על ספרי עיצוב ואומנות

iririr22

New member
מספר שאלות לי... ../images/Emo13.gif

עוד כחודשיים אני נוסעת להולנד, לעבוד. יש לי אזרחות הולנדית ורציתי לדעת (אם מישהו יודע) אילו זכויות יש לי? איך העיניינים מתנהלים בהולנד? (דמי הבטלה וכאלו) תודה מראש לכל העונים

yoniav1

New member
ויזת סטודנט לאנגליה

כיצד ניתן להוציא ויזת סטודנט לאנגליה????????? אם משהו יודע please!!

שאלה בקשר להולנד ונורווגיה

שלום לכולם אני דיי חדש פה ולא יודע עם הגעתי לפורום הנכון אבל בכל אופן שווה לנסות להשאיר פה הודעה ואולי אחד מכם יוכל לעזור לי. אני בחור בן 20+ ובחיי טיילתי הרבה באיזור המזרח הרחוק לפני פחות מחודש הגעתי לארץ וקיבלתי איזה פלאש קטן מהמדינה והגעתי להחלטה שאני רוצה לצאת שוב לאיזה מסע קטנטן ומשם אני כבר אחליט הלאה מה לעשותוכאן התחילה הבעיה שלי.חיפשתי וחיפשתי יעד באיזור אירופה מקום נחמד ויפה והגעתי לכמה מדינות עד שחבר של אחי הגיע וזרק כמה מילים על נורווגיה אני בכלל שחשבתי על הכיוון של הולנד בדקתי גם על נורווגיה באינטרנט וראיתי פחות או יותר מה הולך שם זה פחות או יותר תקציר על הבעיה שלי. עכשיו מה שאני שקלתי לעשות זה להגיע להולנד או נורווגיה להשכיר דירה ולחפש עבודה לא משנה לי במה העיקר לעבוד עד שאני אמצא את עצמי השאלה שנשאלת היא מה הסיכויים שאני אמצא עבודה כי אין לי דרכון אירופאי או משהו כזה יש לי דרכון ישראלי רגיל (אלא אם כן אני אתחתן עם אירופאית
) ואם למישהו יש מושג איך אפשר להשכיר דירה כי אין לי מושג איך זה עובד באירופה במזרח למשל לא היה לי כל כך הרבה בעיה אבל באירופה אני לא יודע איך זה עובד מכיוון שאני מגיע בתור תייר ועוד משהו שאני רוצה לציין זה שאין לי אף אחד במדינות האלו לא בנורווגיה ולא בהולנד אני מתכנן להגיע בכוחות עצמי ולבד ולנסות להסתדר לבד אם מישהו יוכל לענות לי על השאלות זה יעזור לי מאוד כי אני דיי תקוע עם זה ואני כבר על סף השתגעות עד שחשבתי כבר לחזור בחזרה למזרח בכל אופן אם מישהו יוכל לעזור לי זה יהיה פיצוץ ולכל מי שלא יכול לעזור לי גם תודה לפחות הוא בדק את ההודעה ביי לכולם ושוב תודה על העזרה נ.ב השאלות שלי הם בקשר ל2 המדינות גם הולנד וגם נורווגיה

well

Well - if you are going to work, you don't need (H)un-employment benefits... But in any case - you are entitled for these benefits after 6 sequencing months of working. The benefits differ as follows: If you have more than 4 years working history in the Netherlands, you get benefits of 70% of your last salary for maximal period of a year. If you don't have working history of 4 years in the Nrhterlands, you will get benefits of 70% of the minimum wages (which is around €1300)for a maximal period of 6 months. In the period of receiving benefits, you have to prove that you've tried to find a job and have applied for at lease 1 job ad per week and you also need to explain exactly why you didn't get each and every job. (they DO check this information with the companies you've applied to!). If you fail to comply with the requirements - the benefits are stopping. If after the approved period of un-employments benefits, you are still un-employed, you can stop receiving benefits, or you can apply for social security support (SAÁD, in Hebrew...) and this is around 60% of the minimum wages or less) and while receiivng this benefit - you MUST take ANY JOB you receive from the employment agency, otherwise, the benefit stops. And it does not matter which nationality you have for any of these matters...​

ronnl

New member
עבודה בלי אישורים היא לא חוקית כאן

(לפחות בהולנד לא יודע על נורווגיה
)להשכיר דירה גם לא פשוט ובכלל, בשביל עבודה צריך גם את השפה ההולנדית וגם את זה אין לך.... אז פשוט שכח מזה לפחות כרגע!סע לחופש ,קודם תכיר תראה תטייל תעשה הכרה עם שתי המדינות האלה, אגב גאוגרפית מה הקשר בכלל ?
בכל אופן

chti

New member
הפעם קלעת בול!

והתאפקתי ממש שלא לשים תפוז צוחק.

yoniav1

New member
ויזת סטודנט לאנגליה

מה הדרך הפשוטה ביותר להוציא ויזת סטודנט?והאם יש משהו שמסדר את זה תמורת סכום כסף?

berlinale

New member
הולכים לקונסוליה הבריטית

לא צריך מישהו ש"יסדר" לך את זה - אתה צריך להביא את מכתב הקבלה מן האוניברסיטה ומזמינים אותך לראיון. זה הכול.

למעלה