חושבת שפה אני אקבל תשובות...

אף פעם זה לא עובד עד הסוף

לפחות אצלנו. גרים בבית מרושת לגמרי, כולל דלתות, והכל די חדש (בית כבן 5 שנים לערך) ועדיין יש יתושים.

ש ג ה

New member
לגבי מאוורר

לא קר מידי בלילה בשביל זה? הקטנה לא אוהבת להתכסות בכלל (זה אפילו מעיר אותה אם אני מנסה בכל זאת)

את המאוורר אני מפנה הצידה

לא ישיר עליו. אתמול בלילה הוא לבש בגד דק, ארוך (אוברול שלם, ללא כפות רגלים), וכיסיתי אותו עם שמיכת פיקה, שלשם שינוי גם נשארה עליו...

כרמל333

New member
שמן אתרי סיטרונלה-במבער

או לטפטף טיפה על הסדין (בכיוון הרגליים ולא קרוב לפנים), ניתן לקנות אותו בסופר פארם, 2-3 טיפות במבער והיתושים לא ייתקרבו, אני מדליקה בבית ובחדרים והקץ לעקיצות........... אפשר להוסיף לשמן נשא ולמרוח על העור, כמו שמן שקדים או זרעי ענבים.....

יאמה

New member
רק מאוורר עוזר אצלנו.

אם קר אז מתכסים. לגבי התינוק שמעדיף בלי שמיכה- לבוש ארוך וגרביים. ניסינו כבר את הפרח של סנו ועדיין נעקצנו.

ובכן, יש שיטה נוספת ../images/Emo150.gif

ציד יתושים
השיטה פשוטה, מספר פעמים ביום, לרוב בשעות הערב המוקדמות ולפני השינה, לוקחים מגבת (רצוי משומשת
) גדולה יחסית אך לא מהענקיות, כזאת שיהיה לכם/ן (קרוב לודאי שה"ם" מיותרת מאחר ונראה שאני היחיד פה ללא שחלות
) נוח לזרוק בעוצמה לעבר התקרה. עכשיו מרימים מבט 90 מעלות כלפי מעלה ומתחילים "לצוד" עם העיניים את היתושות שבד"כ נחות להן בשלווה על תקרת החדר. ברגע שרואים יתושה, מטיחים בה בעצמה את המגבת! כל פגיעה עצמתית מספיק ברדיוס של 30 ס"מ מסביב ליתושה תביא להחזרת ציוד של ברת המינן. נכון, ההתחלה קשה, לוקח זמן עד שמצליחים לפגוע ובאמת להרוג אבל מבטיחני לכן שעם הזמן הטכניקה משתכללת וברוב המקרים ניתן להכריז בשמחה STRIKE! יתרון נוסף הוא שגם אם לא פגעתן היתושה תתחיל לרחף בחלל החדר ואם עוקבים אחריה טוב טוב ניתן לחסלה במחיאת כף עוצמתית. גם כאן לוקח זמן לשכלל את הטכניקה ע"מ להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים אבל לאחר כמה ימים כבר מגיעים למצב של 80%-70 פגיעה. חסרונות: לא ניתן לביצוע בזמן השינה מרעיש קצת ועל כן יש לבצע כאשר הבייביז' שלנו בחדר אחר, מנסיון, ה"בומים" על התקרה מבהילים אותם. **אזהרה, לא לבעלות לב חלש***לעיתים, עם מריחת היתושה על התקרה ישפריץ ממנה קצת דם וימרח גם הוא על התקרה (קרוב לודאי של אחד מאיתנו) ולכן יש לקחת סולם וסמרטוט לח כל מס' ימים ולנקות את השאריות... יתרונות: 0 עלות, חינם לגמרי, המגבת גם ככה הולכת לכביסה (זוכרים שכתבתי מגבת משומשת?) אקולוגי לחלוטין, ללא שחרור רעלים וחומרים כימיים אחרים. משפר קשר עין-יד וקורדינציה כללית. משפר ומחדד את הראיה. מרזה, מחטב ובונה מאסת שריר (חצי שעה של מעבר מחדר לחדר וזריקת מגבות על התקרה תוך כדי ביצוע קפיצות לוליינית באוויר וסינון קללות (כשמחטיאים...)בטוח שורפת כמה מאות קלוריות) אפילו הפלפלית היקרה שלי כבר מראה אחוזי קטילה גבוהים,
היא הצטרפה אלי לציד לפני מס' ימים לאחר שראתה 3!!! יתושות על הלחי של ירדן
בהרבה מקרים ניתן לחסוך את העבודה הקשה ולסנג'ר את החצי לעשות את כל האמור לעיל. טיפ - רצוי לא לבצע עם מגבת לבנה/בהירה ניתן לביצוע גם עם חולצה ארוכה/מכנסי טרנינג אבל העוצמה של המגבת היא הטובה ביותר.

ש ג ה

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifוואי הרגת אותי מצחוק על הבוקר

מישמים מישמים את השיטה (למרות שמגבת עוד לא ניסינו) לא יודעת אבל ניראה שהשחורות הקטנות האלה מקבלות שכל מקיץ לקיץ, מין מוטציה חכמה של יתוש (מפחיד אה?!) מגיע הערב כמו שאתה אומר ואוטומט המבט עובר למייצג עליון, לפעמים מוצאים ומדביקים (למרות שאין עדין 100% הדבקה) אם פיספסנו המוטציה הזאת נעלמת... אין לא ניתן למצוא וחיפשתי...(אני מתחילה לעלות לאט לאט על מקומות המחבוא שלהן...בתוך הארון, מעל הארון, בקצה של הארון- איפה שלא רואים, על הוילון, בתוך החריצים שיש בכל הבית...) ואז מגיע הלילה לכאורה הבית "נקי" מיתושות...אבל אז פתאום מנחת מסוקים, גיחות מכל עבר ואז עם פנס (שלא להעיר את הילדה, אם היא עוד לא התעוררה כמובן) מחפשים נקודות שחורות על הקירות ואם נתמזל המזל הם מחכות שם בשקט ואז אתה מנסה עם היד לפחצץ אותם (שלא יהיה רעש) ואופס פיספסת והקללות מתחילות להסתנן מבין השיניים (שוב כדי לא להעיר את הילדה) ואז אתה חושב טוב שתתעורר לא נורא העיקר שלא תהיה קורבן למוטציות...ואז מתחיל ריקוד הבגדים המעופפים שלא תמיד עובד ומתוך 6 מפלצות תמיד יש מפלצת אחת חכמה יותר מהשאר (וזאת אחת הסיבות למה אתה משבח את המין - הכי חכמות שורדות ומעבירות את ה-DNA שלהן הלאה...) וזהו ככה זה עד הבוקר מחפשים על הקירות עם פנס כמו גנבים בחושך....הם במחבוא שלהם עד שמכבים את הפנס ושוב יוצאות לגיחה (הטובים לטיס) בחושך ומשגעות אותנו...

שושונלה

New member
אולי פשוט תשאירו את הפנס דולק... ? ../images/Emo13.gif

אצלנו לצערי הן לא מפחדות מאור - יש לנו מנורה דלוקה כל הלילה, מופנית לקיר, כדי שאוכל לראות כשאני מחברת אותו לינוק. קניתי בשילב מכשיר ששמים בתקע שעושה רעש של זכר היתוש, שאמור להבריח את הנקבה - אבל הוא עדיין נעקץ. אולי היה נעקץ יותר בלי זה? לא יודעת... עדיין לא הבנתי את ענין המבער - משאירים אותו דולק בלילה?? ורד

dusa

New member
ולסיום הצייד....

את השלל אפשר וגם רצויי לתת לדגים באקווריום!!!!!
הופך את זה לאפילו עוד יותר אקולוגי

שאלה בנושא דומה- ג'וקים

מישהי יכולה להמליץ לי על מדביר טוב? למישהי יש ניסיון עם הדברה ירוקה? אני מעדיפה את זה כי יש לי חתולים + ילדה +אני בהיריון,

הדברה אקולוגית

מאוד מרוצה - ריססנו שנה שעברה, וגם השנה כשיש ג'וק - אנחנו מוצאים אותו על הגב - מחפש את עצמו... "הדברות איכות" - 052-4704611 052-6050100 בהצלחה

חמוד אתה! איזה כיף לצחוק...

עם רשימה ארוכה כ"כ של יתרונות, יש סיכוי שאשתכנע להפסיק לטרוח בתפירת כילות...

למעלה