חושבת שפה אני אקבל תשובות...

g i r a f f a

New member
כי ילד

בן שנה וחצי שיודע כבר לרדת מהמיטה עלול להסתבך בה... (לפחות במקרה שלנו...)

ש ג ה

New member
כילה זה משהו שכן חושבים עליו....

רק שאמרו לנו שזה חוסם את האוויר ומחניק בפנים???? והאמת שלא חשבתי על ההסתבכות של הקטנה עם הכילה....בעיה

מעולם לא נתקלנו בבעיה

לא עם ילד ולא עם אוויר. בעיני זה הפתרון היחיד שעובד לגמרי בלי כימיקלים, מריחות על העור (גם של דברים טבעיים אני לא מתה על זה) וכו'. אנחנו שמים גם קטלן אבל זה לא יעיל במאה אחוז והרבה מעופפים אחרים נלכדים באור וזה עושה לי רע בלב. אנחנו ישנים עם כילה מגיל 0 של הבכור (שבן 4). עד גיל שנתיים וחצי ישן איתנו במיטה זוגית שמוצמדת למזרון יחיד עם כילה מסביב להכל ותמיד היה בסדר. כשעבר למיטה משלו ישן עם כילה לבד. מקסימום קרא לנו ועזרנו לפתוח, גם ככה תמיד התייצבנו כשהתעורר. הכילות שלנו פשוטות וזולות מאיקאה אבל יש גם מעוצבות מדהימות (באתר של שיח טבע של חגית למשל). יתכן שיותר חם עם כילה אבל לא משמעותית וגם ככה כשחם אנחנו עם מאוורר/מזגן. ארבעתנו מאוווד רגישים לעקיצות יתושים ואחרי המון ניסיונות טבעיים יותר ופחות זה ה-פתרון עבורנו.

ש ג ה

New member
שמחה לשמוע...

גם אני לא אוהבת למרוח על העור חומרים גם אם הם טבעיים לגמרי (גם ציאניד הוא חומר טבעי לחלוטין...) גם אנחנו שמים קטלן והוא לא ממש מספק עבודה.... גם הקטנה שלנו עכשיו בת 1.3 ישנה איתנו במיטה (כרגע נעשים נסיונות להשכיב במיטת מעבר מוגבהת שמוצמדת לשלנו - לא כ"כ מצליח היא תמיד זוחלת חזרה אלינו
- פשוט קשה לישון איתה הרגליים מצד לצד ואיך שהיא קולטת אותי ישר רוצה ציצי וכו' וכו' וחשבתי שלא טוב לה הזמן הזה שהיא ערה בלילה עדיף שינה מלאה....) ואם חושבים על זה בעצם גם אני מתיצבת תמיד כשהיא קוראת לי ולא מחכה... וכשאת אומרת שהכילות שלנו זולות יותר מאיקאה - למה את מתכוונת? איפה אפשר להשיג? תודה תודה

התכוונתי שהכילות שלנו מאיקאה

והן פשוטות וזולות יחסית (כ70-80 ש"ח אאל"ט). יש כילות יפות ומעוצבות יקרות יותר - למשל בשיח טבע.

ש ג ה

New member
../images/Emo163.gifאיך הצלחתי לשנות את המשפט....

בעלי בדק בשיח טבע, נראה לי שנלך על זה... מצד שני איך הכילות של איקאה? המחיר מפתה..

גבינייה

New member
הכילות של איקאה מתאימות למיטת יחיד

אז איך אתם מסתדרים. יש לנו אחת כזאת, ששימשה את המיטת תינוק. כמו שכתבתי המיטה הזו לא בשימוש, לכן הערב תלינו אותה מעל מיטת הילדים (קומותיים) וזה קצת קטן, לא ממש מגיע עד הריצפה. בכל מקרה, אין סיכוי שכילה כזו תכסה מיטה זוגית רגילה, ובטח שלא עם מיזרן ניספח. בדקתי באתר של שיח טבע, המחיר 260 בשביל חתיכת רשת קצת מופרז בעיני.... מעבר לזה - יש להם חנות או רק אתר? כתוב שאספקה תוך 30 יום. זה הרבה.

גבינייה

New member
יש לנו כילה מעל מיטת התינוק שנשארה

מיותמת בחדר אחר...הוא בחיים לא ישן בה אפילו שנת צהריים. אנחנו ישנים ביחד על מיזרון + מיזרון נספח (ללא מיטה). לא נראה לי שקיימת כילה שיכולה לכסות את כל העסק הזה.

כך בדיוק גם אנחנו ישנו

מזרון זוגי מחובר למזרון יחיד על הרצפה והכילה הבסיסית של איקאה היתה נהדרת למשימה. עכשיו קנינו כילה גדולה יותר שם, אבל במקביל עברנו למוד של שני מזרונים כפולים צמודים ואין לי מושג אם הכילה תספיק, טרם ניסינו השנה.

ש ג ה

New member
חושבת שיש...

גם אנחנו באותו הגודל ובשיח טבע יש משהו ענק...

samaria

New member
כילה ../images/Emo45.gif

אנחנו ישנים כולנו תחת כילה גדולה, ולא סינטטית, כך שנעים תחתיה ויש הרבה אוויר. הסתבכות בכילה? לא יודעת, זה לא מטריד במיוחד.. קרה כמה פעמים שהיא ניסתה לצאת מהכילה, הרגל שלה הסתבכה, והיא התיישבה, ספקה כפיים ושאלה אל השמיים: "מספיק! די! למה סגור?". אבל זה היה בעיקר מצחיק..

g i r a f f a

New member
יופי תפוז...

הכוונה היתה לכתוב שבדיוק רציתי לשאול גם את אותה השאלה... (הייתי היום בחנות טבע והיו לו כל מיני הנפצות (כי נגמר בדיוק ה"לוס מוסקיטוס" שרציתי לקנות בהמלצת שתי חברות...) שלא נראו לי...

dusa

New member
רק רגע לא הבנתי משהוי

החברות לא נראו לך?????

g i r a f f a

New member
הפוך גוטה...

בגלל שהחברות נראו אף נראו - לא התפשרתי על ההמלצה שלכן... אהממ... שלהן...

Nia11

New member
אנחנו

ישנים עם מאוורר תקרה, ומורחים 'סטופתוש' של 'עומר הגליל'. כשאני זוכרת למרוח הוא עובד מצוין, וכשאני שוכחת אני מורחת לה אותו אחרי, להרגיע את העקיצות....

אנחנו עם רשתות ומאוורר

ועושים מרדף כל ערב (מישהו פעם אמר לי שזה המקום לצמחונים להתבטא)

ש ג ה

New member
גם אנחנו רשתות כל הזמן

לא יודעת איפה הם מוצאים את הדרך שלהם פנימה...אולי יש לי בית גידול בבית??!

g i r a f f a

New member
לגבי רשתות

גם אצלנו הכל מרושת, ועדיין... בחלונות שהם לא לגמרי חדשים, יש מרווח בין המסילות של הרשתות והחלונות ומשם החולירעות נכנסים... (סליחה, יש בי הרבה חמלה לרב יצורי העולם - יתושים הם לא חלק מהספקטרום אליו אני אמפתטית...
). הבנתי מהאיש שלי שאפשר ורצוי לקנות מעין ספוג שכזה או סקוצ' או אני לא יודעת בדיוק מה שמדביקים על החלונות כדי לחסום את המעבר הזה... (בחלונות חדשים רואים את זה - זה נראה כמו שערות שכאלו על הקצוות החופפים של החלונות...) אז כדאי למי שהחלונות שלו מרושתים לוודא את העניין.

למעלה