תודה=]

Miss Pointe

New member
../images/Emo176.gifתודה=]

היי אנשים, מה קורה? אז בטח יש את החדשים יותר או פחות, שלא מאוד מכירים אותי... אז אני עמית, לשעבר amitush26, בת 14 וקצת. ב-4.11.06 ימלאו לי שנתיים בפורום הזה, וזהו בינתיים. קצת קשה להאמין שאני נמצאת פה כבר כמעט שנתיים. שנתיים שעברו מאוד מהר, שקרו בהן הרבה דברים, שהתקדמתי.. לפעמים יותר, לפעמים פחות... שנתיים שבהן צברתי זמן.. ועם הזמן ותק... ועם הותק נסיון... אתם מבינים מה זה שנתיים? שנתיים זו תקופת זמן שבה תינוק יכול להיוולד וללמוד ללכת.. וגם לדבר? ולצחוק? זו תקופת זמן די ארוכה, קשה לי להאמין שכל כך נקשרתי למקום הזה.. לא היה כמעט יום בשנתיים האלה שלא נכנסתי לכאן ובדקתי מה חדש ומה קורה... בשנה וקצת הראשונות שלי פה הייתי מספרת על כל פיפס קטנטן שהיה קורה. כל דבר מרגש יותר או מרגש פחות, פשוט כל דבר שקרה לי בעולם המחול איכשהו היה נכנס לכאן. וכן, היום כבר יש לי פחות כח ואם הייתי כותבת על כל דבר קטן שקורה לי כבר הייתם חוסמים אותי מתפוז בגין הצפה:) אבל אני נכנסת לפה המון ורואה את ההודעות של החדשים יותר והחדשים פחות, ונזכרת בימים שבהם אני הייתי מספרת על החוויות האלה ומשתפת אתכם, ושמחה לראות אנשים אחרים עושים את אותו הדבר
למדתי מכאן המון, אבל המון דברים. הרחבתי את הידע שלי במחול. קיבלתי מוטיבציה להמשיך גם כשהיה קצת קשה. הכרתי אנשים מדהימים, חלקם עדיין פה, חלקם כבר פחות פעילים, אבל את כולם אני זוכרת. אז הגעתי לכאן לפני שנתיים, ילדה בת 12 וקצת, רוקדת ג'אז פעמיים בשבוע, ובטוחה שהיא מינימום פרימה בלרינה בעולם המחול. לא היה לי מושג מה בעצם מצפה לי בהמשך ומה זה דורש, ולמרות שריקוד זה דבר שדורש הרבה מוטיבציה וכח, לא התאכזבתי משום דבר חדש שגיליתי בזמן הזה. נהניתי מכל רגע מכל דבר שעשיתי וגיליתי=] עכשיו כשאני חושבת על זה, באמת כשהגעתי לכאן רקדתי פעמיים בשבוע ג'אז, שעה ורבע כל פעם.. שעתיים וחצי שבועיות.. היום לעומת זאת יש לי אחלה מגמה בבצפר לאומנויות ומקום כבוד שמור בסטודיו אחה"צ.. וזה חתיכת שינוי מאז להיום, ואתם הייתם איתי בכל הזמנים האלה, עוקבים אחר ההתרחשויות, נבחנים איתי ללהקה, ומשם לתיכון- למגמה... ועל כל זאת ועוד אני יכולה להגיד לכם
אני יודעת, אני פחות פעילה כאן היום. אבל קוראת הכל וגם טורחת להגיב מדי פעם. אני נהנית לראות את ההודעות שלכם ואת הפירגון המדהים שיש פה בין האנשים. פשוט היה חשוב לי להגיד את כל זה, שלא תחשבו שאם אני מגיבה היום פחות (הרבה פחות:) מפעם זה אומר שהפורום הזה הוא דבר חולף בשבילי ושאני לא זוכרת כלום ממה שכולם פה עברו איתי- כי אני כן. אני כן שומרת מקום של כבוד ותודה לפורום הזה, בעיקר כשאני חושבת על ההישגים שלי ועל הידע שצברתי בזמן הזה לגבי עולם המחול
אז זהו בעצם. אני כאן כל הזמן, ממשיכה לקרוא וגם מדי פעם להגיב, ותמיד זוכרת אתכם ומודה לכולכם
אני מצרפת לכאן את ההודעה הראשונה שלי פה, ילדה נלהבת שחושבת שהיא מבינה במחול יותר טוב מכל הפורום הזה
שוב מודה לכולכם, גם על השינוי שחל בי בזמן הזה
עמיתוש
[רגילה לכתוב עמיתוש עוד מימי amitush26
]
נ.ב= אתם קולטים שכבר שנתיים אני עם הקטע הזה של בחורף לאמץ |פטריה| ובקיץ לאמץ
? מגניב לי
חחח אני כבר רגילה.. לא יכולה בלי זה

galush2222

New member
עמיתוששששש!!!

איזה חמודה.... כל מה שרשמת באמת ריגש אותי ורואים שזה באמת בא לך מבפנים
ואני כמו כמה בנות פה עברתי איתך את זה גם בסטודיו... גם בבי"ס.... וגם פה בפורום למרות שהצטרפתי הרבה אחרייך... וכן את התקדמת המון בשנים האלה אצל קרן... מקבוצה רגילה שלומדת 2 בשבוע הגעת ללהקה (ולשורות ראשונות
) ורואים שזה באמת מה שאת אוהבת כי את קורעת לעצמך ת'צורה עם הבי"ס וגם סטודיו... (מזוכיסטית!
) חחח... אני מקווה שתמשיכי להשתפר עוד ועוד ו... זהווו אין לי יותר מה להגיד=] אוהבתותך הכי בעולםםםםם=]] גל

Miss Pointe

New member
../images/Emo176.gifגלוש../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

איזה חמודה
איזה מילים יפות
העלית לי חיוך
גם בהתחלה המקום הזה היה "רק שלי".. לא היה פה אף אחד שמכיר אותי וכאלה.. ולאט לאט בנות הצטרפו מהסטודיו וכבר לא יכלתי לכתוב כל מה שעלה לי על הראש גם אם נפגעתי מבנות או שקרה לי משהו בשיעור וכאלה.. זה גם טיפה חסם אותי בהתחלה בכתיבה כי הדברים שכתבתי פה כבר לא היו "סודיים" חח.. ואישיים וכאלה.. אבל אחר כך כבר היה לי פחות אכפת כי כבר נפתחתי ונהייתי חברה טובה של יותר בנות *אהממתהעלייךאהמ*
גלוש אני מתה עלייך!!!
שמחה לראות שאת מעריכה אותי
עמית

galush2222

New member
חחח גמאני אוהבתותךךךךך!!../images/Emo24.gif

ואת העלית לי הרבה חיוכים כי זה מדהים מה שרשמת שם וזה גם נכון שרק בזכות הסטודיו אנחנו נהיינו חברות ולא בזכות 8 שנים יחד באותו בי"ס...ואני שמחה=]

דנה EF

New member
../images/Emo110.gifריגשת אותי..

וגם אצלי, בזכות הפורום הידע שלי במחול גדל מאוד..! תמיד כשקראתי פה כמה שעות כל אחת פה רוקדת זה מאוד מאוד דירבן אותי בשנה שעברה להשקיע בקלאסי כדי להתקבל לסדנא במתנ"ס אצלנו.. ושלא נדבר על הקורס קיץ בבלט הישראלי (ששיפר אותי מן הקצה אל הקצה) שבכלל לא הייתי שומעת עליו בלי הפורום ושלא היה לי האומץ לעשות אותו בלי שהייתי יודעת שחצי מהפורום נרשם..
קיצר.. כל מה שכתבת נכון..
שמחה בשבילך!

עמיתי../images/Emo13.gif

חמודה אחת!! כמה פעמים כבר הזכרת לי את זה??
מזל טוב!!! "ועוד פעם אחת אני שוברת לך ת'אמא"
היה אחד המצחיקים!!!

Miss Pointe

New member
../images/Emo176.gifתודה../images/Emo70.gif../images/Emo25.gif

אתן לעולם לא תזכרו את זה בניסוח שלי נכון?
"עוד שריקה אחת אני מורידה לך ת'אמא!"

miss dance10

New member
../images/Emo85.gifעמית אני אוהבת אותך.....

אין ל משהו אחר להגיד לך, אני פשוט מתה עלייייךךךך

sapirush 100

New member
עמיתווששששששש

אשלווששששששששש איזה חמודה=]] העלית לי חיוך
וואי אני כבר לא זוכרת אם הגעתי לפה בגללך או שהתחלתי לכתוב כאן [מעט אמנם אבל אני ילדה שקוראת ולא כותבת] בגללך
אני כבר לא זוכרת לפני כמה זמן הגעתי לפה.. גמאני במשתמש אחר
אבל אני זוכרת כמעט כל שפיכת לב שלך פה
ואני רוצה לומר לך שהתקדמת בצורה מדהימה!!!! מצחיק לקרוא תהודעה הזו **אני אוהבת ג'אז וכל מה שמהיר** ולחשוב שאת רוקדת עכשיו מודרן וקלאסי מדהיםםםםםםם אז אשלוש. אין לי יותר מה לומר חוץ בהצלחה בהמשך במגמה=]] כן כן במגמה ולא בלימודים ב=מ=ג=מ=ה ועד כיתה י"ב במגמה
ונקווה שהבנת אותי
לאביוווו עמיתוש=]]!!!!!!
ME
נ.ב זוכרת שרבנו של מי הייתה הפטריה קודם
חחחחח הימים של הטפשות

Miss Pointe

New member
../images/Emo176.gifחח..../images/Emo24.gif

תודה מצקושקית!
כיף לקרוא תגובות כאלה

Miss Pointe

New member