שרשור אוכל לקראת מפגש הפורום

../images/Emo176.gif שרשור אוכל לקראת מפגש הפורום ../images/Emo175.gif

מפגש הפורום שלנו קרב ובא והגיע הזמן להתחיל להתכונן. בשרשור הקודם לא התרשמתי ממספר גדול של משתתפים. אני מקווה שהפעם תהיה היענות גדולה יותר. אז קדימה- מי מגיע ומה הוא מביא איתו? החלטנו על שולחן חלבי שיכלול מיני פשטידות, פסטות, עוגות, סלטים, בורקסים, שתיה קרה וכל מה שמתחשק לכם. מזכירה- המפגש יתקיים ביום חמישי הבא- ה-21/6 בשעה 20:30 אצל שגיב באשדוד. כתובת מדוייקת תינתן ע"י שגיב בהמשך כולם כולם מוזמנים- ישנים כחדשים, ללא הילדים. מתפקדת ראשונה
מביאה עוגת שוקולד מאפה ידיי להתפאר
אורית

../images/Emo13.gifחושבת שאביא גם מתוק וגם מלוח.....

עיגולי גבינת עיזים אפויים בתנור, ועוד משהו מתוק...שעשוי משוקולד לבן ושוקולד מריר......

תהיו בקשר בינכם בנוגע לטרמפים,במסרים ובטל'

כי הרבה חבר'ה תלויים בעזרה הדדית. לבעלי הרכבים הגדולים, בחייאת... סומכת עליכם.

smo

New member
כמו שנראה כרגע-אני בחוץ

בינתיים אני OFF לים המלח...
עד חמישי..

מיריאל1

New member
מקווה מאוד שאוכל להגיע - אם אגיע

אביא או סלט פסטה מעניין או פשטידת גבינה נשיקות מירי

אני צריכה טרמפ מר"ג-ת"א אחרת אני לא באה

אני לא טובה בבישולים, אז אם אבוא אביא שתיה או כלים חד פעמיים

היי יונת אל תאיימי עלינו,,,,../images/Emo3.gif

תהיי איתי בקשר , אשלח לך טלפון שלי ואל תעשי עלינו פוזות, כמו כן אני כנראה אגיע ,אם ירצה השם ישתבח שמו לעד, אני כמו יונת יודעת רק לאכול ,,,,,,,,,,הההההההההה,,, אז אני כרגיל אביא בורקסים במיני טעמים, טעים ימייייייייי, מאוד התגעגעתי אליכם , מצטערת אך לאחרונה נבצר ממני להגיע למפגשי הורים ובכלל להכנס לפורום , אז תמיד כייף להיות איתכם שוב , באהבה ריקי

amiramku

New member
אני אשמח לבוא, אני אביא את עצמי....

ו... יין או שתייה קלה או חד פעמי.... אם אני אבשל לכם או חו"ח אעגה עוגה, אני אקבל שחרור מוקדם מהמפגש הבא אז.... מה שצריך... להת', עמימקו

ריבקלה

New member
אהלן וסהלן../images/Emo13.gif

גם אנכי ,בעזרת השם,מגיעה,מביאה סלט כרוב,וגם קורסונים ,ובורקסים...... להתראות -בשמחות האלה...... רגינה

רובי א26

New member
אני עדיין ב?

העדכן בהמשך ועים מישהוא מוכן לקחת אותי מתא" סבבה יש מישהוא כזה?

למעלה