שרשור אוכל לקראת מפגש הפורום

רובי א26

New member
בקשר לאוכל אתם ממש לא רוצים שאני יכין אותו

נכון?. ועדיף לכם ואני מתכוון לזה . עים הבוא הביא עוגה שאני יקנה אותה + שתייה

תקשיבו:זה לא הולך,לא כולם מביאים שתייה....

נראה לי שנשאר רעבים פחד..... מה אתם רוצים לרוץ כל רבע שניה לשירותים להשתין? מי שלא יודע לבשל ולאפות או לחילופין אין לו זמן ,שיבקש מאמא, שכנה, חבר,מאהב או פשוט שיקנה, כשרוצים-הכול אפשרי , לא??? מה עם פיצוחים, פירות, חמוצים,פשטידות, פסטות, סלטים, ו גבינות שונות +קרקרים טעימים,לחמים מיוחדים, ויש עוד מיליארד אפשרויות?????? כאילו מה...חסר????? מה קרה לכם? אנחנו לא מביאים את האוכל למטרות מסחריות אלא למטרות של ההנאה הקולקטיבית של כולנו... אז יאללה להוציא את האצבע מהאף וקצת יותר רוח התנדבותית חמודים שלי... אף אחד לא יירד עליכם גם אם זה לא ייצא הכי טעים שבעולם. מבטיחה. אז מחכה לעדכון חדש. אני בכל מקרה כבר מוסיפה לסלט ולעוגה גם פשטידת פטריות בשמנת , כי התעצבנתי עליכם. נסו להבין אותי בחייאתק... זה לטובת כולם.... זהו!!!!! רובי-כפרה, דבר איתי ואנסה לעזור לך עם טרמפ. יהיה בסדר.

יוו ארי בדיוק התכוונתי לכתוב אותו דבר איפה

חדוות היצירה שלכם??? מה זה כולם שתיה או בורקס
??? את השאר ארי כתבה אז לא אחזור....

חני ח

New member
מזזזזזה באים לאכול?../images/Emo3.gif

מיכל ואריאלה יקרות אתכן כנראה אלוהים ברך בגוף מושלם
ישנן בנות ישנן בנות שמתאמצות מאוד אבל מאוד לשמור על גופן ולא להשמין
עכשיו ברצינות מה רע בבנות שאינן יודעות או אוהבות להתאמץ במטבח ??

תרגעו חמודות.... אוכל יהיה וזה לא העיקר...

באמת אני רואה שכולם כתבו שתיה , אין בעיה להביא פצוחים או כל דבר אחר. המתקפה לא במקום אנשים נתנו פה אופציה של שתיה או סכום חד פעמי אני מניחה שאם היינו אומרים תשמעו יותר מידי שתיה אפשר להביא אבטיח, פצוחים , גבינות (רק לא אני קניבלית אמיתית...) לחמים כל אחד התנדב לכך. אז אני מתנדבת להביא במקום השתיה שהצעתי פצוחים. (בסוף נשאר ללא שתיה)

רובי א26

New member
חחחח לא ראיתי את השירשור

טוב תציעו לי מה להביא עים הבוא!!!!. ושיהיה משמין
אה דיר בלאק.

יא מלעונים,מה אתם מכירים אותי מהיום../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif

ואם לי לא יהיה פה ג'יפה למי יהיה???????? יאללה... ס'תמו.... אני דואגת לקיבות שלכם... ולי עוד אין קיבה, ואתם מנוולים שכמותכם עוד נעלבים לי??? ואני חשבתי שאת חני במיוחד מתרגשת במיוחד מלפגוש אותי.... חכי, חכי...תראי מה אעשה לך כשאראה אותך..... חולה עלייך נשמתי.....

רובי א26

New member
סבבה יקירתי לי אין נטייה להשמין ...

שאנשי הדיאטה ישיארו לנו את האוכל אני ואת נסתדר מצויין

נשמתי אני בענין דיבורים,לא באוכל!

אני דואגת לאחרים , שלהם יהיה נעים וטעים בפה....את הגוד טיים בנשמה נעשה לבד... אבל עם האוכל בא התיאבון וזה אומר בכל כוון, הלא כן? משתגעת מגעגועים כבר. חסר לך, אבל חסר לך ,להמציא לי תירוצי תחת מחוצ'קן .... המגפיים השחורים עדיין בהישג יד.... ז-ה-י-ר-ו-תתתתת.....

תהיה לי קצת בעיה להביא עוגה ../images/Emo4.gif

באותו יום אני יוצאת מהבוקר לישיבות, ומשם נוסעת עם כמה מחבריי להנהלת אקים לפגישה עם מנכ"ל משרד הרווחה אחה"צ בירושלים. לאחר הפגישה אין טעם שאחזור לת"א כי כבר יהיה מאוחר אז אני אצטרף לירושלמים ואסע איתם לאשדוד. אין טעם שאקח את העוגה בבוקר וארוץ איתה ממקום למקום, אז אחשוב על משהו אחר להביא או שתתנו לי פטור
. מה אתם אומרים?

למעלה