ניצנים 2005ספרו חוויות

i4britney

New member
ניצנים-החלום הגדול...היה מדהים!

אז ככה...אני לא יודע מאיפה בדיוק להתחיל אבל היה פשוט מדהים
. אני ועוד 3 חברים חיכינו משעה 7:00 בשורה הראשונה שאט אט התמלאו מאחורינו עוד ועוד שורות עד שכל הכפר היה מפוצץ ורק בשעה 10:30 התחיל המופע...כמובן ש'מה קשור' פתחו אותו באופן מבדר ומשעשע ולאחר מכן הגיע קובי עוז שדפק הופעה לא קצרה במיוחד ודיי משעממת אבל אז הגיעה המלכה מכולם שירי מימון וראיתי אותה כ"כ מקרוב אפילו שהיא שרה רק 2 שירים-אחד עם טיפקס ואחד 'השקט שנשאר' צילמתי בוידאו וגם בתמונות ברגיל (למרות שיצאו מטושטשות) אבל היה פשוט מעולה,יש לה קול מהסרטים בלייב וזה ממש לא כמו בטלוויזיה לראות אותה במציאות זה אחרת לגמרי היא פשוט עשתה לי את הערב אחרי זה טיפקס חזרו ואז הם השאירו אותנו מזיעים ומצטמקים על הברזלים בשורה הראשונה כאשר מאחורינו מצתופפים ודוחפים עוד אלפי בני-נוער (פקאצות וערסים בעיקר-היה מצחיק איתם,LOL) ואז עלתה שרית חדד שדפקה הופעה בת-זונה לחלוטין! הבחורה יודעת לעשות שמח ברמות...אז ניצנים 2005 ישאר חרוט בזיכרוני לעד היה פשוט פגז!!!

poogy71

New member
ההופעה אתמול

אני חייב לציין ששירי פשוט שיחקה אותה בגדול!!! דבר ראשון, היא נראתה מדהים, יותר טוב מתמיד!!! היא שרה רק שני שירים אבל היא הייתה פשוט מדהימה בהתחלה היא שרה עם טיפקס את "והפעם שיר אהבה" ואז קובי אוז ירד מהבמה והיא שרה את "השקט שנשאר" הביצוע היה פשוט אלוהי!!! (יותר טוב משל האירוויזיון, לטעמי, אם יכול להיות דבר כזה) וכל הקהל שר!!! חבל שהיא הלכה כל כך מהר...קיוויתי שהיא תשיר את "עד שתבין אותי" ואת השיר החדש [שמעתי ברדיו ואהבתי...] בכל מקרה, ההופעה לא הספיקה לי וברגע שהיא תצא לסיבוב הופעות אני בטוח אלך להופעות שירי - שיחקת אותה, המשיכי ככה!

שמחה שנהנתתת...

אני גם רוצה ללכת לאיזשהיא הופעה שם אבל לא מרשים לי .. לא נורא , אני יראה את שירי יום חמישי הזה ... ב"ה ... וגם אני לא יצטרך ליסוע כל כך רחוק ... כי זה יהיה בעיר שלי !(( אשדוד ..))

dabnir15

New member
היה קצר ומדהים:)

השקט שנשאר היה פשוט ביצוע גדול! הכי טוב ששמעתי עד היום.

G A L 17

New member
אני התאכזבתי ...

כאילו כמו שאמרתם השקט שנשאר והפעם שיר אהבה היו מדהימים , לא חוכמה זאת שירי , אבל כאילו זה היה קצר מדי , אני לא הכי אוהב את שרית חדד וטיפקס , אם הייתי יודע ששירי מופיעה רק 2 שירים יכול מאוד להיות שהייתי מוותר

למעלה