מפגש באוגוסט!

tribe spirit

New member
../images/Emo176.gifמפגש באוגוסט!../images/Emo118.gif../images/Emo65.gif

ובכן חביבי. כדי שלא יקרה מצב כמו שקרה ביום רביעי(=משו כמו שישה אנשים וגם זה בלחץ...)ושנראה סופסוף אחד את השני כי באמת שאני כבר ממש ממש מתגעגעת,אני לוקחת על עצמי לארגן את מפגש אוגוסט לבינתיים. ריכוז הנושא וכאלה יו נואו... אז כוווווווווווולכם תתישבו עכשיו עם יומן פתוח,ותגידו לי: א)באיזה תאריכים אתם לא יכולים בכלל. ב)באיזה תאריכים יותר נוח לכם. אני אנסה לרכז הכל,לעשות רשימות והשוואות(איזה נחמדה אני!)ואז נוכל לקבוע תאריך שיתאים לכמה שיותר אנשים מהפורום. אני מתחננת,תשתפו פעולה,כי אחרת זה לא יקרה ואנשים לא יבואו ובלה בלה בלה. אוהבת ומתגעגעת,נדיה

techno girl

New member
../images/Emo105.gifאוקי...............

אני מניחה שאני יכולה פחות או יותר בכל אוגוסט, אבל רגע...... ב 27 או 28 או משו כזה יש לנו חג קן........ ואולי גם יהיה לנו טיול חג קן..... אז כשאני אדע, אני אגיד לכם....... אבל חוצמזה נראה לי שאני פנויה כמעט כל הזמן............

TziMHoNoa

New member
התאריכים שלי-

לויכולה בכלל ב 14-15.8, כמעט בטוח 1-4, 7, 21-27. הכי טוב לי בכל תאריך שתקבעו, כל עוד הוא לא שישי, ולא אחד מאלה למעלה

Tinkerblack

New member
התאריך שיקבע אותו אני ישריין

בינתיים אין תוכניות לאוגוסט

../images/Emo90.gif../images/Emo111.gifאז ככה...

עוד לא הכל ברור אבל בערך זה התאריכים (הכל תלוי בעבודה שלי וזה) שבועיים ראשונים אני לא יכולה כי אני בקייצת בג'סי כוהן (חולון).. ובשבוע שאחרי זה אני בקייצת בראשון.... (_יענו עד ל -20)

vegan girl

New member
../images/Emo168.gif../images/Emo85.gif מד"א

אני עושה מד"א בתחילת אוגוסט ככה שזה בעיה.... אני לא יכולה מתחילת אוגוסט עד ה-8 לאוגוסט ולא יכולה גם ב-23

למעלה