מבצע איסוף בגדי קיץ

../images/Emo176.gif מבצע איסוף בגדי קיץ ../images/Emo175.gif

חניכים וחניכות
חברי וחברות שכב"ג
בוגרים ובוגרות
רכזים ורכזות
אורחים ואורחות ... בימים אלו אנו מקיימים מבצע איסוף בגדי קיץ עבור חניכי כפר הנוער כפר סילבר. כפר סילבר הינו כפר נוער בו חיים כ - 300 בני ובנות נוער בגילאי 12 עד 18 (כיתות ז' - י"ב). מרבית בני הנוער החיים בכפר הינם בני נוער ממשפחות בעלות קשיים כלכליים. מטרת מבצע האיסוף היא לקיים לחניכי הכפר שוק בשקל במהלכו יוכלו בני הנוער לרכוש פריטי לבוש לקיץ במחיר סימלי. כל ההכנסות ממכירות השוק יוקדשו לטובת פעילות חינוכית לחניכי הכפר כך שבסופו של דבר הרווח שלנו כפול - ‏הן בדאגה לרווחת הפרט והן במענה החינוכי אני מבקשים לאסוף: ‏חולצות קצרות, גופיות, מכנסיים קצרים, מכנסי 3/4 ‏, מכנסי 7/8 ‏, מכנסיים ארוכים חצאיות, שמלות, כובעים, סנדלים, נעלי ספורט ומצעים למיטת יחיד. אנא - העבירו אלינו פריטי לבוש והנעלה במצב טוב היעד שהצבנו לעצמנו הוא הכנסה של 5000 ש"ח מהמכירות = 5000 פריטי לבוש אנחנו נגיע לאסוף את התרומות שנאספו בקהילתכם ביום ראשון, 27.5.2007. אני מאוד מקווה שלקחתם לתשומת לבכם את פרוייקט המעורבות החברתית שלנו וכי אתם פועלים לקידום העניין בקהילתכם
שרון

סתם שאלה- לכם שהם באמת ירצו לקנות ממנו בגדים?

זאת אומרת, זה לא כזה לא נעים מבחינתם, פשוט מההכרות השטחית מאוד שלי איתם אני לא בטוחה שהם כ"כ ישתפו פעולה... אבל זה לא אומר שאני לא אתרום בגדים!

lasl

New member
פרויקט איסוף בגדי קיץ במבשרת

אנחנו במבשרת התחלנו להריץ את הפרויקט. לבנתיים קיבלנו אישור מההנהלה עליו וממחר יהיה תלוי פוסטר ענק עם כל הפרטים. רק נשאר לעבור בכיתות ולקוות שתהיה הענות גדולה... שרי מקמ''ץ

ובמרכז העולם (זכרון למי שלא יודע)

גם כאן אנחנו עובדים בקצב לאיסוף הבגדים, גם בקהילה וגם בבית הספר שאותו רתמנו לצורך איסוף הבגדים (בעזרתה של דנה). בנוסף גיליתי שתנועת הנוער "מכבי" עורכת בזאר של מכירת בגדים יד שניה בשבועות, ובמהלך הסטורי של שיתוף פעולה עם תנועות אחרות הם התנדבו לתרום את כל הבגדים שיישארו (וישארו הרבה) גם כן לכפר סילבר.

למעלה