המפגש מחר

• פותח הנושא oren*
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
../images/Emo176.gif המפגש מחר ../images/Emo42.gif

המפגש מחר

התכנסות ב-10:00-10:30 במוזיאון אגד בחולון (למגיעים בתחבורה ציבורית | למגיעים ברכב פרטי). המפגש ימשך כשעתיים, רובו ככולו תחת כיפת השמיים כך שכדאי להביא כובע וקרם לחות. אוכל ושתיה - כל אחד מביא את הדברים שכתב בהודעות המקדימות, כדאי לעבור עליהן שוב ולבדוק אם חסר משהו שאוהבים במיוחד. לא פחות חשוב - מצלמה, פריטי אספנות, תמונות, מפות, מגזינים וכל דבר אחר שתרצו להציג במפגש. נתראה שם

o a k y

New member
אוווף אני לא אוכל להגיע ../images/Emo10.gif(

המפגש מחר

התכנסות ב-10:00-10:30 במוזיאון אגד בחולון (למגיעים בתחבורה ציבורית | למגיעים ברכב פרטי). המפגש ימשך כשעתיים, רובו ככולו תחת כיפת השמיים כך שכדאי להביא כובע וקרם לחות. אוכל ושתיה - כל אחד מביא את הדברים שכתב בהודעות המקדימות, כדאי לעבור עליהן שוב ולבדוק אם חסר משהו שאוהבים במיוחד. לא פחות חשוב - מצלמה, פריטי אספנות, תמונות, מפות, מגזינים וכל דבר אחר שתרצו להציג במפגש. נתראה שם
אוווף אני לא אוכל להגיע
(
חבל. (ד"א.. אורן קיבלת את ההודעה שלי?)

יצחקA

New member
אני מבין שקו 129 מגיע קרוב מאד

המפגש מחר

אני מבין שקו 129 מגיע קרוב מאד
למוזיאון אגד.

יהודה א

New member
לצערי לא אוכל הפעם

המפגש מחר

לצערי לא אוכל הפעם
להגיע עקב התחיבויות קודמות מאחל לכם הרבה הנאה ומקווה לראות תמונות מהמפגש

david80

Member
איפה בת"א עלי לרדת מהרכבת???

המפגש מחר

האם כרטיס ההלוך ושוב ברכבת המשולב בחופשי יומי של דן תקף גם בחולון? האם מגיעים בכלל למוזיאון אוטובוסי דן? אם התשובות לשתי השאלות הנ"ל חיוביות, באיזו תחנה עלי לרדת מהרכבת (השלום? ההגנה?...)?

איליה.

New member
החופשי יומי לא כולל את חולון.

האם כרטיס ההלוך ושוב ברכבת המשולב בחופשי יומי של דן תקף גם בחולון? האם מגיעים בכלל למוזיאון אוטובוסי דן? אם התשובות לשתי השאלות הנ"ל חיוביות, באיזו תחנה עלי לרדת מהרכבת (השלום? ההגנה?...)?
לדעתי אתה צריך לרדת בהגנה ולקחת אוטובוס של אגד מהתחנה המרכזית. המפה שיש לי אומרת שאתה צריך לקחת קו 86, אפשר גם 85 + מרחק הליכה, אבל אני לא יודע מה לוחות הזמנים שלהם. אפשר גם קו 173 מתחנת ת"א מרכז או מרח' ראש פינה ליד התחנה המרכזית. אני מקווה שמישהו שמכיר את הקווים באיזור יוכל לתת לך תשובה יותר מדויקת.

איליה.

New member
אני לא מבין את ההגיון

לדעתי אתה צריך לרדת בהגנה ולקחת אוטובוס של אגד מהתחנה המרכזית. המפה שיש לי אומרת שאתה צריך לקחת קו 86, אפשר גם 85 + מרחק הליכה, אבל אני לא יודע מה לוחות הזמנים שלהם. אפשר גם קו 173 מתחנת ת"א מרכז או מרח' ראש פינה ליד התחנה המרכזית. אני מקווה שמישהו שמכיר את הקווים באיזור יוכל לתת לך תשובה יותר מדויקת.
אני לא מבין את ההגיון
למה באתר של אגד יש הוראות איך להגיע למוזיאון אגד ברכב, אבל אין הוראות איך להגיע באוטובוס.

david80

Member
../images/Emo132.gif שיפסיקו כבר להיות מרובעים

אני לא מבין את ההגיון
למה באתר של אגד יש הוראות איך להגיע למוזיאון אגד ברכב, אבל אין הוראות איך להגיע באוטובוס.
שיפסיקו כבר להיות מרובעים
ושיעשו כרטיסי רכבת-חופשיומי לאותם איזורים ע"פ צרכי הנוסע, במקרה שלי לגבי מחר, אני צריך כמובן כרטיס רכבת-חופשיומי לאיזורים האדומים (ת"א יפו) והכחולים (חולון ובת-ים). ולא רק זה, גיליתי שאין אפילו כרטיס לשני האיזורים הנ"ל בלי הרכבת!!! מתי יעשו כבר 'רפורמה' בשיטת הכירטוס, כמו במדינות מודרניות אחרות בעולם??? בכל מקרה, תודה לך (איליה) על המידע! לילה טוב!

david80

Member
עם היה כבר רכבת לראשל"צ מערב...

ושיעשו כרטיסי רכבת-חופשיומי לאותם איזורים ע"פ צרכי הנוסע, במקרה שלי לגבי מחר, אני צריך כמובן כרטיס רכבת-חופשיומי לאיזורים האדומים (ת"א יפו) והכחולים (חולון ובת-ים). ולא רק זה, גיליתי שאין אפילו כרטיס לשני האיזורים הנ"ל בלי הרכבת!!! מתי יעשו כבר 'רפורמה' בשיטת הכירטוס, כמו במדינות מודרניות אחרות בעולם??? בכל מקרה, תודה לך (איליה) על המידע! לילה טוב!
עם היה כבר רכבת לראשל"צ מערב...
הייתי פוגש מחר כמובן את מלינג, אם אני לא טועה, המוזיאון נמצאת ממש במרחק הליכה מתחנת משה דיין העתידית! ואם היה רשת של שבילי אופניים לאורכה ולרוחבה של איזור השרון וגוש דן, הייתם פוגשים אותי עם האופניים (רק שיסדרו לי מקלחת במקום) או אם 'קטר קיטור' או Katar BoBo היו מאשרים לי באופן חד פעמי למחר לעלות לרכבת עם האופניים!!!

איליה.

New member
בארץ אין כמעט כרטיסי חופשיומי

לדן יש רק חופשיומי באיזור האדום, חופשיומי פ"ת-רה"ע וחופשיומי חולון-בת ים-ראשון. נדמה לי שיש כרטיס חופשיומי בטבריה, זה נכון?

cmr

New member
כרטיס חופשי יומי

לדן יש רק חופשיומי באיזור האדום, חופשיומי פ"ת-רה"ע וחופשיומי חולון-בת ים-ראשון. נדמה לי שיש כרטיס חופשיומי בטבריה, זה נכון?
כרטיס חופשי יומי
כאשר אגד הפעילה את השירות העירוני בטבריה היה כרטיס חופשי יומי בטבריה. כיום פועלת חברת קונקס בשירות העירוני בטבריה כך שאין לי מושג עם קיים גם אצלם כרטיס כזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה