בוקר טוב

berr

New member
בוקר ../images/Emo13.gif

אתמול התבלגן לי קצת האוכל (עייפות יתר ועצבנות יתר. ככה זה כשפוגשים את האקס ואז לא ישנים כמעט בלילה). אז אכלתי יותר מידי קורנפלקס. יצאתי להליכה בטיילת עם הכלב - וזה העלה לי את המוראל. והיום יום חדש.

נבט9044

New member
יוממתקים

יש לי היום בעבודה יום שכולו התעסקות עם ממתקים. האגדה של עמי ותמי, בניתת הבית של המכשפה, הכנת מחרוזות קורנפלקס וסוכריות משוקולד מומס. כרגע לא מרגישה את הקושי מקווה שגם כשאדי השוקולד המומס יעלו באפי אצליח לשמור על צלילות,,, יומטוב

berr

New member
אני לא יודעת אם מותר לך

אבל במקומך הייתי לוקחת לעבודה פירות - כי אז הגוף ירגיש שסוכר נכנס (מה גם שהתפרקות סוכר פירות היא איטית יותר משוקולד - ולכן מספיקה לזמן ארוך יותר), וריח השוקולד פחות יגרה.

OA ענת

New member
../images/Emo135.gifבוקר טוב ../images/Emo42.gif

אני יוצאת לטיול עם הגן לאיזו מחלבה...

רוית30

New member
בוקר טוב ../images/Emo39.gifאני מרגישה לא טוב

באתי לעבודה רק לסיים כמה דברים דחופים ואני הולכת הביתה, יש לי חולשה וסחרחורות, הלכתי אתמול לישון בשש וחצי בערב... יש לי תור לרופא היום, מקווה שהכל בסדר, יש לי הרגשה לא טובה. יום נעים לכולם!

גילה 28

New member
אוי ואבוי היום ה 10 לחודש

מזל שנכנסתי אחרת הייתי שוכחת......שכר דירה. איזה באסה. קיצקוץ, גם אתמול היה יום בסדר מבחינת אכילה וגם אתמול אכלתי משהו שנחשב חריגה "בראוניס של לחמי" ( 1 ). חוץ מזה: בוקר 2 פרוסות לחם קל וגבינה אחרכך: גיל ו2 גזרים אחה"צ: ארוחה מלאה ולא דיאטטית - ספגטי עם שניצל רגיל ערב : אבטיח לילה: סלט טונה עם שתי פרוסות לחם קל מרוחות דק בחומוס לא דיאטה ( בגלל הערך הקלורי של ארוחות אחה"צ ), אבל בהחלט אכילה של אדם נורמלי. ושוב עשינו הליכה החבר ואני של שלושת רבעי שעה ליד הבית

למעלה