מי אני ומה שמי?

noki222

New member
../images/Emo175.gifמי אני ומה שמי?../images/Emo175.gif

והפעם בפינה שלנו:
וויזית
שם: שאיה
מגורים: באר שבע - - ולפני שנתחיל הודעה קצרה - - אנשים- אם עוד לא הייתם בפינה ואתם רוצים להיות תשלחו לי מסר עם הפרטים הבאים:
שם:

noynav

New member
אניאניאני.

מה שלומך? איך זה לגור בבאר שבע? מה מקור השם שלך? נולדת בארץ? את אוהבת אותי? ואת הקיץ? וארטיקים? ואבטיח? :)

יש ^^

מה שלומך? די טוב :] איך זה לגור בבאר שבע? עיר הפשע והרשע. כייף! מה מקור השם שלך? ע"ש סבתא, מין קונספירציה עולמית נולדת בארץ? יאפ. בבאר שבע את אוהבת אותי? בטח ואת הקיץ? טיפה פחות
וארטיקים?
ואבטיח?

noki222

New member
לילילי לולו../images/Emo98.gif

מה מקור הכינוי שלך? למה בחרת אותו?
בטוח שלא הפלצת אותו?
את רעבה?
כי אני כן. [אוי וי אני כזו שמנה.
]
יש לך צורך בבייביליס עם 5 ראשים מתחלפים?
כי יש לי אחד כזה שאני רוצה למכור
תחביבים מיוחדים?
את אוהבת אותי?
בראש:
באוזן:
בפה:
בלב:
בבית:
בכדור הארץ:
ביקום:
בפורום:
.....
נוו לא יודעת. אין לי רעיונות.
טוב אז, אממממממ
בי? חיחי

../images/Emo2.gif השקעת!

מה מקור הכינוי שלך? למה בחרת אותו? רון וויזלי מהארי פוטר ._.; כשהצטרפתי לתפוז פשוט הייתי פריקית של הספר הזה והייתי בפורום. בטוח שלא הפלצת אותו? נשבעת שלא ^^ את רעבה? לא כי אני כן. [אוי וי אני כזו שמנה.]
כולנו יש לך צורך בבייביליס עם 5 ראשים מתחלפים? לא, אני מתולתלת כי יש לי אחד כזה שאני רוצה למכור
ידעתי שאת לא סתם תתענייני תחביבים מיוחדים? להיות כלבה מרושעת את אוהבת אותי? כמו את כולם
בראש: טרה לה לה אני לא מפנה את המחשב לאח שלי באוזן: The Isly Brothers - Who`s That Lady בפה: שן בינה בצמיחה ): בלב: אנשים שאוהבים בבית: אח כלבה אמא אבא בכדור הארץ: ברוקולי ביקום: ברוקולי
בפורום: המשחטה ..... נוו לא יודעת. אין לי רעיונות. טוב אז, אממממממ בי? חיחי שיעמום?

Fire Puppet

New member
O:

מה זה השם המוזר הזה? P: ולמה את לא נכנסת לאליפלט יותר? ו.. ו... מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? ומתי אני אראה שוב את זיו פנייך היפות?

D:

מה זה השם המוזר הזה? P: הוא במיוחד בשבילך ולמה את לא נכנסת לאליפלט יותר? כי אני לא רואה שאתן כותבות
אתן כותבות? ו.. ו... מי יודע מדוע ולמה לובשת הזברה פיג'מה? כי זה בדרך כלל לא נוח לה במיוחד. וכי היא אלטרנטיבית. ומתי אני אראה שוב את זיו פנייך היפות? בחופש, אני מניחה ^^ עוד חודש אנד I'M FREE!!!

קרציבל

New member
../images/Emo23.gif

שלום ם: מה שלומך? מה פרוש השם שלך?P: מתי ''החלטת'' שאת מיוחדת?Oם מהי הלהקה האהובה עלייך ביותר? את אוהבת בוטנים? ובוטנים קלויים? ובוטנים אמריקאים? נכון שאת שואלת את עצמך 'בוטנים אמריקאים ובוטנים קלויים זה לא אותו הדבר?
'? לא? חבל. נכון שגרבילים שולטים? את מנגנת על כלי נגינה מסויים? אם כן, איזה? וכמה זמן? איבדתי את השלט, אני לא יכולה להעביר ערוץ, מה כדאי לי לעשות? ם: מה את שומעת ברגע זה ממש? להלהלהללהלה

../images/Emo9.gif

מה שלומך? אחלה מה פרוש השם שלך?P: זה חיבור של שירה ואיה. השם האמיתי שמור במערכת, והוא לא פחות מוזר מזה. אבל כעיקרון שאיה כבר די השתלט עליי וכולם קוראים לי ככה, אז זה לא עקרוני מתי ''החלטת'' שאת מיוחדת?Oם אף פעם. אני לא מיוחדת בעליל מהי הלהקה האהובה עלייך ביותר? פרנץ פרדיננד אני חושבת את אוהבת בוטנים? שונאת אותם ובוטנים קלויים? לא ובוטנים אמריקאים? זה לא אותו הדבר? נכון שאת שואלת את עצמך 'בוטנים אמריקאים ובוטנים קלויים זה לא אותו הדבר?'? לא? חבל.
נכון שגרבילים שולטים? בעיקר כשהם בעיגול הזה של האוגרים D: את מנגנת על כלי נגינה מסויים? אם כן, איזה? וכמה זמן? לא, אני נטולת כשרונות מוזיקלים. איבדתי את השלט, אני לא יכולה להעביר ערוץ, מה כדאי לי לעשות? ם: לחפש את השלט. או למצוא סנג'ר שיעביר לך ערוצים. מה את שומעת ברגע זה ממש? הקיור - בנים לא בוכים (איזה עברות)

Sweet Calamity

New member
תהנהנה~ ../images/Emo115.gif

היי:} מה שלומך? להקה אהובה? כלי נגינה אהוב? שם מיוחד לבת? שם מיוחד לבן? שם מיוחד לכלב? חיה אהובה? צבע אהוב? מה את חושבת על ג'פרי סטאר? מה הפינה האהובה עלייך בפורום? איפה את עוד משוטטת בתפוז? הכרת אנשים טובים דרך הנט? הכרת אנשים רעים דרך הנט? סייא=]

הו יה ../images/Emo69.gif

היי:} יו מה שלומך? לא השתנה מאז הפעם האחרונה להקה אהובה? הרבה להקות. אני אוהבת את הביטלס ופרנץ פרדיננד ויוני בלוך ולהקתו וארקטיק מאנקיז ופיקסיז כלי נגינה אהוב? הייתי רוצה לנגן על תופים ובעיקר על פסנתר. שם מיוחד לבת? לא יודעת עד כמה מיוחד אבל יולי זה שם מקסים שם מיוחד לבן? טודרן או קאי. הבן שלי יהיה ילד כאפות. שם מיוחד לכלב? שסקו! חיה אהובה? כלבים או זאבים ^^ צבע אהוב? אדום ושחור מה את חושבת על ג'פרי סטאר? לא חושבת עליו @_@; מה הפינה האהובה עלייך בפורום? המשחטה ושאו זה מגניב איפה את עוד משוטטת בתפוז? פעם הייתי מכורה, והיום זה בעיקר באופנה אלטרנטיבית ובה"פ חברתי 666. וגם שם לא. הכרת אנשים טובים דרך הנט? דורה טאל יעל ודניאל והכרתי עוד הרבה אנשים מגניבים. ממש מלא X_X הכרת אנשים רעים דרך הנט? אני מניחה שההכרות הכי עמוקה שלי עם מישהו מהסוג הזה נגמרה ב "את חמה?" בצ'אטים

נמנמ

מה מקור השם שלך? את בתנועת נוער כלשהי? המזגן/ מאוורר פועל כרגע? את שומעת מוזיקה? אם כן, מה שם השיר? איזו מוזיקה את אוהבת [רצוי לפרט עם שמות של להקות:>]? משקה אהוב: מאכל אהוב: עונה מועדפת: חיה אהובה: יש לך חיית מחמד? מאוהבת? תוכנית אהובה: צבע שיער: צבע עיניים: צבע גרביים: צבע תחתונים: יש לך לק [כרגע]? מה צבע הדלת שלך? והארון? והמקלדת? והעכבר? והפלאפון? והטלפון? יש לך מחשבון על השולחן? אלבום אהוב: להקה אהובה: זמר אהוב: זמרת אהובה: ערוץ אהוב: פורום אהוב: מה את עושה בד"כ על המחשב? יש לך פוסטים? אם כן, כמה ושל מה? מה הדבר האחרון ששתית? ואכלת? מתי התקלחת פעם אחרונה? את מדברת כרגע עם מישהו [טלפון, מסנג'ר, אבאמא..]? יש לך חבר? איך קוראים לאמא שלך? את אוהבת תירס? את מנגנת על משהו [אם כן מה וכמה זמן]? מתי פעם אחרונה גירד לך בפופיק? את עם נעליים כרגע? מה הנעל הכי קרובה אלייך? והבנאדם? והשעון [חוץ מבמחשב]? והגרב? והציור? והספר? והעיפרון? והדיסק? את גמישה? את יודעת להפוך את הלשון? ולעשות פרח עם עלה אחד? ועם שניים? ועם שלושה? מה השם הראשון שעולה לך בראש עכשיו? והשני? אוקיי אסוציאציות- כדור פרפר יתוש מחשבון איש מסך מחשב פלאפון דיסק טלוויזיה מאוורר שעון זמן גרב תחת תירס אגוזים אורז מקרר נר דף תיק מחברת מתמטיקה ספורט פרח רעל קולורבי נעל בית פצע בפה מגרד לי בפופיק ביי

noynav

New member
חחח יו הסוף שלך הרג אותי.

"רעל. קולורבי. נעל בית. פצע בפה. מגרד. לי. בפופיק." חחחח :)

הכותרות המעמיקות ../images/Emo68.gif

מה מקור השם שלך? סבתא את בתנועת נוער כלשהי? הייתי רוצה להוית בנוער העובד והלומד, אבל אני מסתפקת מלראיין אותם ברדיו המזגן/ מאוורר פועל כרגע? ההורים שלי הם פולנים קמצנים ._. לא את שומעת מוזיקה? כן אם כן, מה שם השיר? לאונרד כהן נגמר עכשיו איזו מוזיקה את אוהבת [רצוי לפרט עם שמות של להקות:>]? רוק ופופ. אני באמת אוהבת הכל ואני שומעת מוזיקת פקאצות, אבל חוץ ממזרחית. אני יכולה לרצוח מישהו אם יכריחו אותי לשמוע מזרחית משקה אהוב: מים או מיץ תפוזים מאכל אהוב: תפוחי אדמה בתנור עונה מועדפת: חורף
חיה אהובה: זאב או כלב יש לך חיית מחמד? כלבה מאוהבת? צ'ק תוכנית אהובה: חברים, סופרנוס, האוס, שנות ה-70, המילה האחרונה בגל"צ, סדרות-קומיקסים צבע שיער: חום צבע עיניים: חום צבע גרביים: קיץ ._. ואני גרה בפאקינג באר שבע. אם היו לי גרביים הייתי מתה. צבע תחתונים: חום D: כי זה פשוט מותאם לעיניים ולשיער יש לך לק [כרגע]? יש לי ציפורניים כסוסות מה צבע הדלת שלך? לבנה והארון? גם והמקלדת? הוא עבר הרבה שאני לא בטוחה והעכבר? אפור והפלאפון? כחול והטלפון? אדום יש לך מחשבון של השולחן? כן אלבום אהוב: השינז החדש, או הדיסק של הבילויים להקה אהובה: עניתי על זה הרבה. אני שונאת אתה שאלה הזאת. אני אוסיף שאני גם אוהבת את הבילויים, הםן מגניבים זמר אהוב: שלום חנוך, יוני בלוך, יהלי סובול זמרת אהובה: רונה קיינן אפרת גוש יהודית רביץ אלאניס מוריסט ערוץ אהוב: 3 פורום אהוב: אופנה אלטרנטיבית ^^ מה את עושה בד"כ על המחשב? מדברת עם חברים במסנג'ר, בלוגים ופורום יש לך פוסטים? אם כן, כמה ושל מה? אז ככה: פרוטס באסקטב, רולינג סטונס ודאניל רדקליף מושחט מה הדבר האחרון ששתית? מים ואכלת? חביתה-מלפפון-קוטז' מתי התקלחת פעם אחרונה? לפני כמה דקות D: את מדברת כרגע עם מישהו [טלפון, מסנג'ר, אבאמא..]? דורין וליאור יש לך חבר? לא איך קוראים לאמא שלך? אנדה (ובבקשה להפסיק לעוות את זה ._.;) את אוהבת תירס? כקלחים ברור ^^ את מנגנת על משהו [אם כן מה וכמה זמן]? לא מתי פעם אחרונה גירד לך בפופיק? אף פעם לא גירד לי בפופיק את עם נעליים כרגע? לא מה הנעל הכי קרובה אלייך? כפכפים של אח שלי והבנאדם? אח שלי והשעון [חוץ מבמחשב]? שעון קיר בלי מספרים שאני שונאת והגרב? אין בסביבה והציור? נגמרו השאלות המשמעותיות הא? P: והספר? הטירה הנעה והעיפרון? כדורי על השולחן מחשב והדיסק? צרוב של מישהו את גמישה? גמישות יתר את יודעת להפוך את הלשון? צ'ק ולעשות פרח עם עלה אחד? צ'ק ועם שניים? צ'ק ועם שלושה?צ'ק מה השם הראשון שעולה לך בראש עכשיו? ליאור והשני? דורין אוקיי אסוציאציות- כדור - בריכה פרפר - עש יתוש - מוות מחשבון - מתמטיקה איש - ציור מסך - מחשב מחשב - יניב פלאפון - כסף דיסק - רדיו טלוויזיה - חדר מאוורר - חם שעון - דיגיטלי זמן - שעון חול גרב - קיץ לעמן השם @_____@ תחת - לב (בהשפעת האוס :ס אני לא אשמה) תירס - בים בם אגוזים - מפצח אורז - אבא מקרר - ריק נר - ריח דף - חתך תיק - בצפר מחברת - מתמטיקה מתמטיקה - XD בני גורן ספורט - כייף פרח - חמניה רעל - שלג קולורבי - ברוקולי נעל בית - שלג פצע בפה - אאוצ'~ מגרד - לי בגב לי - אוטיסטית D: בפופיק - את ^^ ביי

גם לי יש שאלות!

איך לא על בגדים... מה הסגנון שלך? מה הבגד שאת הכי אוהבת? הבגד הכי יקר? הכי זול? את מכינה דברים לבד? מה הדבר האחרון שהכנת לבד? אם לא הכנת, מה היית רוצה להכין? גם החברות שלך מתלבשות שונה? זהו. יום טוב!

ולי יש תשובות ^^

מה הסגנון שלך? ללבוש המון שחור D: אף פעם לא תמצאי אותי לובשת פריט שהוא לא שחור. אבל לא, אני לא גותית ._. פשוט אוהבת שחור מה הבגד שאת הכי אוהבת? חצאית סקוטית הבגד הכי יקר? אני חושבת ששמלה ב-250 :X הכי זול? חולצה בשלושים ^^ את מכינה דברים לבד? אני גרועה בזה ._. מה הדבר האחרון שהכנת לבד? ניסיתי להכין חולצת מחוך וזה לא הלך אם לא הכנת, מה היית רוצה להכין? הייתי רוצה חצאית כזו עם טול מלמטה גם החברות שלך מתלבשות שונה? כן ^^

למעלה