כדאי לקרוא בבלוגיה - 1/5/07

tootsie

New member
אני מאושפזת בשלוותא

מתוך שלוותא לעולם אהיה כלואה במוסד פסיכיאטרי- לקחו לי את החיים לכן קחו אחריות על חייכם!!!! קחו אחריות, ואם לא, אחרים ייקחו לכם את החופש להיות יצירתיים ומיוחדים. לעולם אלחם עם אנשי מקצוע שנותנים חוות דעת אובייקטיבית לכאורה, זה אני נגד המסגרת, נגד האח הגדול, אין מוצא. ברגע שהתאשפזת אתה מסווג לנצח. מיד ברחוב הארבעה ת"א עליכם להתייצב כדי שלא ישללו לכם את רישיון הנהיגה. אנחנו חיים במדינה ללא פרטיות, ללא סודות, ללא סדר. מגיע לנו עונש קולקטיבי. ישראל היא כמו גרמניה עכשיו. אל תתאשפזו !!!! אל תניחו להורים שלכם לקחת לכם את החיים. כשמאשפזים אתכם אתם הופכים למכורים לסמים כימיקלים ואסור לכם לעזוב את התרופות , אתם חייבים לקחת אותם עד סוף ימיכם. זה כמו צבא כאן. ואין לכם זכות להתגונן, רק שזה בכפייה יש עורך דין מטעם המדינה שנותן לכם הגנה. אתם חייבים לישון בחדר עם עוד משוגע ואם הוא נוחר יש לכם בעיה. נכנסים לכאן בריאים ויוצאים מחורפנים!! המסר שלי הוא פשוט : אל תיכנסו למוסד פסיכיאטרי, חפשו תמיכה פרטית, אע"פ שזה יקר.  מצב הגוף שלכם מידרדר פיסית  הזהות שלכם בסכנה  אתם הופכים לפרזיטים אחרי אשפוז, כי אתם רגילים שמטפלים בכם.  אתם מתחמקים מהמציאות ע"י שינה מרובה  אתם מפריזים באכילה או להיפך אוכלים מעט מאוד

נסראללה - מספיק לרקוד על דם!

למרות שלא יודו בכך - רבבות תושבי ביירות לא יכולים לדמיין את תמונת הראי, את הוינוגרד הלבנוני, שיצביע אחת ולתמיד על האשם האמיתי במערכה הזו: חסן נצראללה.כשישראל ספגה חללים, והוכתמה בדם, גם בלבנון מאות שילמו בחייהם. וההמשך - כאן.

למעלה