"
בסוף ((שבוע)) מתרגלים להכללללללללל!"

"../images/Emo175.gifבסוף ((שבוע)) מתרגלים להכללללללללל!"

שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע של אומן אחר:
אומן שעשה לכם את השבוע:
|מאכל שעשה לכם את השבוע:
שתייה שעשתה לכם את השבוע:
היום שעשה לכם את השבוע:
חוויה טובה שעברתם השבוע:
אחת פחות טובה:
מיסרון שעשה לכם את השבוע [SMS יענו]:
שיחת הטלפון שעשתה לכם את השבוע:
סרט\סדרה\כתבה\קליפ ביוטיוב
שעשה לכם את השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
תמונה:

המחצללת

New member
היום יום שישי היום יום שישי מחר שבת מחר שבת..

שבת מנוחה :) חחח (לא באמת מנוחה, אני עובדת על הבוקר..חח) איזה כייף שאני ראשונהה!!
שיר השבוע של נועם: בורח- בלי ספק!!!!!!!!
שיר השבוע של אומן אחר: days of hunger-geva alon
אומן שעשה לכם את השבוע: מר פנחסוב
מאכל שעשה לכם את השבוע: הספגטי והסלט שהחניכים שלי הכינו בערב קרב סכינים חח :)
שתייה שעשתה לכם את השבוע: בירה- גינס
היום שעשה לכם את השבוע: יום שלישי, לא סתם נאמר שהוא פעמיים כי טוב, ההופעה של נועם בברקה!
חוויה טובה שעברתם השבוע: חחח.. חפרתי- שוב- ההופעה של נועם!! , אהה ולצלם ת'סרט עם החניכים, אהה ולנסוע למצפה!
אחת פחות טובה: חפירות בעבודה? חפירות של המדריכה שלי?
מיסרון שעשה לכם את השבוע [SMS יענו]: סמסים מבלוו! 3>
שיחת הטלפון שעשתה לכם את השבוע: "בר החתיך" - ככה הוא קרוי בפלא' שלי..חח
סרט\סדרה\כתבה\קליפ ביוטיוב שעשה לכם את השבוע: ואני שלא קשורה, חח.. שוב ההופעה של נועם.
תוכניות לשבוע הבא: עבודה, סמינר כוונות מחוזי..
תמונה: וכמובן, עם חפרתי על ההופעה, אז תמונה מההופעה :)

../images/Emo163.gifחזרתי, התגעגעתי.../images/Emo23.gif

שיר השבוע של נועם: מקום, שיש לי בתא קולי בפלאפון
שיר השבוע של אומן אחר: וואווווווווווווווו!!!!!!!!111 חחח אין מצב שאני כותבת פה את כל השירים של המחנה.. אבל נגיד ששיר הצפונבורי וזה
פרהפהפהפהפהפהההה.... אומן שעשה לכם את השבוע: שבט להבות נחשב? מאכל שעשה לכם את השבוע: אוכל של בית. תודה לאל. שתייה שעשתה לכם את השבוע: הופההה!! פטל כמובן
היום שעשה לכם את השבוע: אתמול. חוויה טובה שעברתם השבוע: צפונובורי. צפוי משו :) אחת פחות טובה: ממ.. פה ושם.. הכל נגמר, הכל מתחיל... מיסרון שעשה לכם את השבוע [SMS יענו]: 'הילה, אני אוהבת אותך ומתגעגעת, לילה טוב, אמא.' שיחת הטלפון שעשתה לכם את השבוע: וואו. היו המון. תודה לכל מי שתקשר איתי! מדהימים! סרט\סדרה\כתבה\קליפ ביוטיוב שעשה לכם את השבוע: נההה.... תוכניות לשבוע הבא: לראות חברים, להם פערים, להתרגל לבית, קייטנה.. ומי יודע
תמונה: יותר מאוחר. פייסבוק או משו..

אללללללללה שבט להבות!../images/Emo47.gif

כל ההנהגה הסתובבה השבוע עם "שניר המלך שניר המלך" תקוע בראש
כפרות עלינו אני עדיין לא מבינה איך אדיס זכו במורל...

חח כנ"ל אני, זה בסדר..

אה ואיך אפשר לשכוח את 'בוקר טוב לשבט להבות!' חח כפרעליך טאובר, היה כיף לראות אותך

יאללה רישמית התחיל חודש הגיוס שלי

שיר השבוע של נועם: לעולם לא תדעי
חח קטעים עם השיר הזה. ושמתי לב. שיר השבוע של אומן אחר: הרבה דור דניאל,אביתר בנאי אומן שעשה לכם את השבוע:אממממ. דור דנאל. חרשתי על הדיסק שלו, |מאכל שעשה לכם את השבוע: תפוחי אדמה של אבא
שתייה שעשתה לכם את השבוע: נסטי היום שעשה לכם את השבוע: אממ ראשון. חוויה טובה שעברתם השבוע: יום ראשון ברדיו,שלישי בנמל
חחחחחחח, אממ, להחליף פלאפון יותר נכון חברה,שיחות חשובות,גם אתמול בנמל תל אביב עם לירןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ומתן ואממממ.... אולי מחר יהיה גם משהו טוב?? לא לא נראה לי. אחת פחות טובה: אין חומר מקומי
מיסרון שעשה לכם את השבוע [SMS יענו]: ת'אמת שלא יותר מדי. שיחת הטלפון שעשתה לכם את השבוע: כנ"ל. סרט\סדרה\כתבה\קליפ ביוטיוב שעשה לכם את השבוע: פרק הסיום של מסודרים
תוכניות לשבוע הבא: יום שלישי איפשהו לא החלטתי,רביעי הופעה של שלומי שבן המהמם ומצידי ללכת לבד לא מעניין אותי [ספיר בואי!],זימון לתל השומר, להתחיל אולי להתכונן לצבא?????? תמונה:

למעלה