פסטיבלים לחג

sadira

New member
../images/Emo53.gif פסטיבלים ב-7 הכוכבים ובארנה?

ידוע למישהו שעות? ומי שהיה כמובן מוזמן לדווח...

meravbr

New member
איזה פסטיבל בשבעת הכוכבים?

בארנה אני מניחה שזה בשעות הערב, כשיותר נעים מבחינת מזגאויר

meravbr

New member
זה הלינק שהבאתי למטה בשרשור ../images/Emo13.gif

אולי נהיה שם היום מאוחר יותר (הגיעה לי חולצה מ-ה-מ-מ-ת שהזמנתי
)

sadira

New member
הפסטיבלים ב-7../images/Emo41.gif הולכים ומדרדרים...

פסטיבל השוקולד היה מדהים, פסטיבל הפטיסרי היה קצת יותר קטן, הפסטיבל הזה...
יש את ין-ינג עם מבחר *מאוד* מצומצם, את דים-סאם כנ"ל עם מבחר *מאוד* מצומצם, עוד משהו סיני+סושי, משהו בוכרי, ואת טנדורי (לשם שינוי עם מבחר משביע רצון). אולי היה עוד משהו ששכחתי, אבל זהו. אפשר לוותר בשקט. (לפסטיבל בארנה לא היה שום זכר, אז אין דיווח)

ברוזונת

New member
בארנה בהחלט לא היה זכר לפסטיבל..

ובפסטיבל בשבעת הכוכבים - כשהגענו הערב היה סגור.. אתמול אכלתי מהסושי שהיה בדוכן של דים סאם והיה חביב - או יותר נכון להגיד חסר טעם.. בעיקר הורגש הבצל ירוק

meravbr

New member
היה ממש פסטיבל לא מעורר תיאבון

הסתפקנו בטייק אווי מארקפה של קפאין ומאפים (איך לא, עם המבצע הפצצתי של דיינרס) למתחם הג'ימבורי החדש ליד שילב...

m a m m y

New member
../images/Emo41.gifתערוכת פסלי החול בחוף הכרמל

ממליצה מאד מי שבסביבה לקפוץ לראות את פסלי החול שהגיע לחיפה (ביוזמת הסופר פארם). הפסלים מיוחדים ומרשימים אד ומעניין לראות מה אפשר לעשות בחול. נעשו על ידי אומנים בעיקר מהולנד בלגיה ואירלנד. הפסלים ממוקמים החוף נירוואנה. ואם באוכל דיברנו, אני בחוף הכי אוהבת את המקום של יוסי, האוכל שם הכי טרי ונקי, ממסעדות החוף. אני אוהבת שם גם את הסלטים ואת הבשרים.

meravbr

New member
ה../images/Emo150.gif היה שם היום עם הבנות

ואמר שממש אי אפשר היה להתקרב והיה ממש חם

maya100

New member
באמת מדהים הפסטיבל הזה../images/Emo70.gif

אמנם לקח לנו שעתיים מהבית ועד לחוף
אבל הפסלים מהממים ממש (וענקיים!!). ממש קשה להאמין שהם עשויים מחול מים בלבד. לא הייתי ממליצה לנסוע במיוחד מהמרכז אבל אם נמצאים באיזור (או מגיעים מוקדם/מאוחר) זו אחלה חוויה וכמובן בחינם.

MadEquation

New member
../images/Emo32.gif חג

היי, סליחה על האוף הממש מוזר, אבל לא מצאתי מקום לקשר אותו, אז ניסיתי כאן
אני רוצה להגיע מחר לארנה, שיטוט חנויות, והתהיה שלי אם החנויות עובדות בחג או לא, יש מושיע? (התקשרתי אפילו לקוקויה לשאול, אבל לא היה משם מזור)

למעלה