מזל טוב לבלה!!!!

karoleking

New member
../images/Emo171.gif../images/Emo171.gifמזל טוב לבלה!!!!

לבלה היקרה!! מזל טוב ליום הולדתך!!! שכל חלומותייך יתגשמו!! תהני באילת! מאחלים, משפחת קרמונה.

נועה גו

New member
בלה מזל טוב מותק../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מצאתי שיר ישן שקוראים לו גם "בלה" אז אני מקדישה לך אותו ליום ההולדת. מזל טוב!!!!! נשמע שיר טוב דווקא...http://youtu.be/lH3YOd3OOEw

|../images/Emo212.gif../images/Emo141.gif|../images/Emo65.gifמזל טוב בלה המתוקה

צרור ברכות ליום הולדתך בריאות שפע טוב בכל הרבה הרבה| הופעות של שלומי שבת בקיצור רק הנאה מהחיים מאחלים מירה וחיים שנק

תודה רבה

תודה רבה על הברכות והאיחולים עכשיו הבנתי למה וכמה אני אוהבת אותך תמשיך לשמח אותי בשירים בהופעות ושנחזיר לך בשמחות

מזל טוב בלוש יקירתי

אלפי ברכות לך ליום הולדתך אושר יושר בריאות וכושר חחחחחחחחחחח שתמשיכי להיות אישה מדהימה תמיד מוכנה להושיט עזרה מקסימה ומצחיקה מאחלים לך את כל האושר בעולם עם אפי והבנות שנמשיך להיות חברים טובים ולהפגש בהופעות תמשיכי להעריץ את שלומצה נשיקות ואהבה מעמית ודיאנה בר

../images/Emo140.gifבלה יקרה

צרור ברכות ליום הולדתך. הרבה אושר בריאות טובה ואהבה. וכמובן מוסיקה טובה....מאוד מאוד חשוב! מאחלים מכל הלב משפחת ונטורה

לגל היקרה

תודה רבה על הברכות והאיחולים איזה מזל ששלומי שבת הוא לא רק זמר גדול אלה גם סוג של שדכן אני מודה לו ולבורא עולם שהכניס אתכם אל חיי שנחזיר בשמחות אמן

דיאנוש היקר

כמה חום ואהבה יש בברכה שלך איזה כייף שזכיתי להכיר אותך אני נירגשת ואוהבת

kobi12474

New member
בלה מזל טוב

בלה מזל טוב עד מאה ועשרים כעשרים המון אושר ועושר והמון המון בריאות ונחת מהילדים ומאפי מאחלים משפחת קרש:יעל קובי דניאל ואושר קרש

תודה רבה

אני מודה לך מעומק ליבי ומאחלת לך גם אושר אין סופי ונחת ממשפחתך הנהדרת

למעלה