שנה עם תומי. +סירטון שהכנתי.

niritne

New member
../images/Emo171.gif שנה עם תומי. +סירטון שהכנתי.

....20.8.09 = יום די מזעזע (לידה לא משהו..), אחריו 4 חודשי גזים מפרכים (והאמת גם קצת כעס על כמה אושיות פורום שהטיפו נגד הזמן הרב שהילדה אצל אימי..) כל הזמן הזה ראיתי שהיא מקסימההה, אבל הגידול היה לא להיט. (כאמור סבל גזים חמור, כמו להיות בבית עם ילד חולה, כמה חודשים). בחודש החמישי כבר היסתברה ילדה טובת מזג ובריאות, ילדה שמחה- בעצמה ובעולם, מקסימה ברמות. ואני גאה כ"כ להיות אמא שלה, יש לי הרבה סיפוק והמון רגעי קסם. ילדה שלי, את חלומית ברמות שבכלל לא חלמתי!! שרק תיהיה בריאה, ושתיבני לך אישיות שמחה גם בהמשך. מצרפת סירטון, הכנתי בעצמי, מוזמנות מאד ליצפות: http://www.flix.co.il/tapuz/user/nirit אה! וחייבת מילה טובה לעליה הרוסית (;

../images/Emo49.gif ענקי לתומי ../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

נירית - היא מהממת
מאחלת לשתיכן רוב ריאות ואושר, הגשמת משאלות הלב, ים של שמחה והרבה אהבה

niritne

New member
תודה! כן, טפו, מהממת :)

ואני רואה שילדינו כמעט באותו גיל.

Koru

New member
מקסים מקסים מקסים!!! מזל טוב!

היא מהממת ואני לא מאמינה שאנחנו במרחק 2 מ' ואני בעיקר זוכרת אותה עוד לא יושבת... הבובון ואני צפינו בסרטו עכשיו ופתאום הוא אמר "אומי" ו "אירית", הייתי בשוק. אין מה לדבר על כך שכמובן הוא זיהה את "אפו" וישר אמר "שלי" ו"טיול"
הסרטון מקסים (הוא כבר מתנגן פעם שלישית לדרישת הבובון), ותומי מהממת, והמון מזל טוב לכן

niritne

New member
קורו, תודה, איזה כייף לשמוע

יוצאים לקיבוץ. נתראה שם אז בכלל כייף. תגידי לבונבון שגם אפו מגיע.

Koru

New member
הבובון מאד שמח לשמוע

ומייד אמר שהוא חבר שלו, ושלך ושל "אומי"

מזל טוב ../images/Emo77.gif

נירית, אל תכעסי עלי, באמת שהכל נכתב מכוונה טובה, אולי היה קצת בוטה ומתוך צורך "להעיר אותך" קצת, אבל עדיין מכוונה טובה. חוץ מזה, היא גדלה ויפתה מאוד. תמשיכו ליהנות יחד

היא מהממת!

והסרטון מקסים. (זה תרמוס בתמונה האחרונה או שראיתי מהרהורי לבי? אם כן - טאץ' נחמד
)

אד י

New member
מקסימה ../images/Emo99.gif

היא מתוקה ביותר, והסרטון ממש מקסים. מזל טוב ליום ההולדת הראשון !! לא יאמן שכבר עברה שנה
מאחלת לכן עוד הרבה שנים נפלאות כאלו ! תבלו בצפון.

niritne

New member
תודה לכן! אשכרה צפיתן!!

ומייקילולי, המשך הריון תקין ונעים, עם תוצאה מהממת ואהובה.

תאילוטי

New member
../images/Emo236.gif מהממת !!! מדהימה !!! איזו מתוקה !!!

מזל טוב !!! יום הולדת שמח !!! יש לך בובה אמיתית בבית ! המצגת פשוט מרגשת עד דמעות !!! מדהים !!!

פרח333

New member
מזל טוב, היא מקסימה והסרט מדהים ומלא אהבה

אכן ח"ח לעלייה הרוסית

niritne

New member
רבות מזדהות עם ההוקרה לעליה הרוסית :)

ואכן ילדינו להתרשמותי יפים מהממוצע ברחוב.

למעלה