ענייני שבועות - מכנס בצבע לבן לבן 2.5...

../images/Emo171.gif ענייני שבועות - מכנס בצבע לבן לבן 2.5...

לכבוד חג השבועות הקרב ובא ביקשו להביא את הילדים בבגדים לבנים ועם זר על ראשם.. עם הזר אני אסתדר וכמובן גם עם חולצה לבנה.. אבל מכנס לבן זה כבר סיפור אחר! חיפשתי כבר בשילב/פוקס/גולף ובאף אחד מהם לא היה מכנס לבן לבנים.. מצאתי אחד מהמם בילדותי אבל לאור המחיר המופקע (129 ש"ח) החלטתי לוותר.. מישהי יודעת איפה אני יכולה להשיג מכנס לבן פשוט ולא יקר? אפילו מכנס קצר.. מקסימום אני סתם אשים ג'ינס כמובן אבל התחשק לי להלביש אותו כולו בלבן.. תודה מראש

תודה.. אני מהרצליה..

מחר אעשה סיבוב בחנויות בעיר. פינוקט וסריגמיש אין קרוב אלי למיטב ידיעתי אבל אנסה לברר.. מקפיצה לעוד הצעות..

שhira

New member
פינוקט יש ברמה,ש ברחוב הראשי ויש בהרצליה

חנות שנקראת חנהלה של בגדי מעצבים עודפים בשער העיר. ממש דברים יפים ולא יקרים אולי שם יתמזל מזלך

בדקת פיג'מות?

יש לנו כמה סטים של פיג'מות (חולצה + מכנסיים קצרים) שהם הדפסים ממש קטנים צבעוניים על רקע לבן. חבל להשקיע הרבה כסף בשביל יום אחד בגן. יש חנות בשער העיר, לא זוכרת איך קוראים לה, של בגדים זולים והיו להם גם פיג'מות כאלה כשהייתי שם. לא זוכרת בדיוק כמה זה עולה. משהו כמו 20-30 שקל. אם תתנו לו חולצה לבנה לא מהסט זה לא יראה כמו פיג'מה.

פלגיה

New member
לגן? מכנסיים לבנים? ../images/Emo2.gif

אם מאוד בא לך תקני משהו זול ופושטי שלא יכאב הלב לזרוק אותו אחרי הביקור בגן.

אילתית 2

New member
דווקא אצלנו

מספר פעמים הילדונת הלכה לגן בלבן..אומנם חזרה מלוכלכת כצפוי...אבל הכל ירד בכביסה ממש לא היה צריך לזרוק

אילתית 2

New member
שלחי אותה אליי!!!!! אבל עם רוני!

למרות שלא שרשרת אליי....אין לי בעיה היא לבשה ולובשת הרבה פעמים לבן לגן והכל יורד כמו השבוע פעמיים צריך לבוא בלבן לגן היום הלכו בלבן...כי הולכים לבקר בבית כנסת וביום שישי..לבוא שוב בלבן חגיגות שבועות והכל יורד בכביסה

י מ י ן

New member
הוניגמן outlet

קניתי לפני חודש אמנם, אבל היו כמה וכמה. בהוניגמן אאוטלט בחונים קונים ראשל"צ. מכנסיים כמעט לבנות יפייפיות וחתיכיות. עלו 60 שקלים. מה שבטוח שהמכנס יחזור "לא לבן"...

עם בנות כל כך קל ../images/Emo10.gif ועם בנים זה סיוט

וזה ידוע וברור שבשבועות צריכים בגדים לבנים ופשוטים אז למה כל החברות לא מייצרות????????

יותר מזה../images/Emo46.gif

חודש לפני יום העצמאות חיפשתי לעמית חולצה לבנה חלק-אין! בשום מקום אין חולצה לבנה חלקה ופשוטה! בערב יום העצמאות עברתי בקניון ליד פוקס ומה אני רואה?שולחן ענק ועליו חולצות לבנות חלקות עם שלט מאיר עיניים:"חולצות ליום העצמאות"-ראבק,עכשיו אתם נזכרים?כבר שלחתי אותו הבוקר לגן עם חולצה לבנה עם דוגמא קטנה שמצאתי במקרה,לא חבל? מעצבן...

Ani15

New member
מכנס לג'ודו - קונים בחנויות ספורט

מן הסתם אין בגודל שלו אבל זה רך ונוח ואפשר לקפל אם ארוך מדי. וכמובן במקומות שמוכרים שרוואלים לילדים.

למעלה