שלום, אני נוסעת

yaelli10

New member
../images/Emo170.gifשלום, אני נוסעת../images/Emo160.gif

אז זהו... מחר על הבוקר אנחנו עולים על המטוס לניס שבריביירה הצרפתית. אנחנו נוספים לנפוש למשך שבועיים, שם גם נפגש עם סבא וסבתא מהארץ. חוצמזה יש לכם כמה טיפים לנסיעה, לשהייה ובכלל... כדאי לסחוב איתנו את האוניברסיטה ? וצעצעים? אז אם תשאלו לאן נעלמנו.... אז נתראה בעוד שבועיים, אני מאוד אתגעגע ! נשיקות וירטואליות

dafgol

New member
יעלי נסיעה טובה !

תעשו חיים , תהנו מכל רגע . תזהרו מה
, תרקדו לאור
, תחגגו
. תשמרו על עצמכם ועל אלה שלנו ,( כן היא שלנו....
). אני במקומך הייתי לוקחת את האוניברסיטה וכמה צעצועים שמועדפים על האלילה. תצלמו הרבה , תאהבו ותשמחו
צאו בשלום ותחזרו בשלום ותביאו לנו הרבה
ות.....
אנחנו כבר מתגעגעים....

sael

New member
תיהנו ותעשו חיים ../images/Emo11.gif

ונחכה שתחזרי מהר מלאה בחוויות ותמונות. ולדעתי צעצועים בטח שכדאי לקחת, אוניברסיטה לא נראה לי שהייתי סוחבת כי תמיד אפשר לפרוש שמיכה עם כל הצעצועים.

יעל תעשו חיים (איזה כיף לך גם אני ר

וצה) תקחי כמה צעצועים שנוחים לקחת את האוניברסיטה הייתי ממליצה לא לקחת קחי דברים אחרים שאלה אוהבת. תעשי חיים ותחזרי בשלום עם הרבה תמונות
נעימה ותשמרו על עצמכם

talsh

New member
איזה כיף לכם

נשמע כמו חופשה מושלמת. ולשאלתך, קחי איתך צעצועים, אם היא אוהבת את האוניברסיטה אז בטח מומלץ. את מעקרת בקבוקים? קחי כסא לאוטו כדי שתוכלו להסתובב שם, מנשא, עגלה... תבדקי שיש שם לקנות את אותה פורמולה שאלה רגילה אליה ואם אין אז קחי איתך קופסה. במטוס - תנסי לתת לה מים/תה/אוכל בהמראה ובנחיתה למנוע כאב באוזניים, תבקשי את המושב במטוס עם העריסה (Babycot) זה יכול להקל עליכן. קחי איתך אולי קלטת שמרגיעה אותה (בייבי מוצרט?) כל דבר שיכול להקל עליה את השהות.

hilae

New member
אוף איזה בעסה איתך... סתאאאאם

חשבתי שפספסתי משהו.... ושאתם באים לארץ!!!! כבר ראיתי בעיני רוחי את המפגש ההמוני התארגן לקראת בואכם. אז תעשו חיים, ותקחו צעצועים. והמון המון תמונות , להשלים לנו חסך של שבועיים. נשיקות לאלילה וחופשה מופלאה

dafdaf

New member
תעשו חיים יעלי ../images/Emo160.gif../images/Emo140.gif../images/Emo25.gif

איזה כייף - תעשו חיים

עיצות לגבי מה לקחת כבר נתנו. אז נשאר לאחל לכם להנות ביחד בשמש הנההדרת של הריוויירה. אני הייתי לוקחת את האוטו ונוסעת יום אחד לכיוון סאן רמו (שעה וחצי נסיעה) כדי לאכול גם ארוחה איטלקית טובה. כמובן שאפשר לטייל לגראס ולבקר במפעל של הבשמים. בקיצור - לא חסר היכן לבלות. תהנו ותצלמו עבורנו

ברוריהה

New member
תעשו חיים !!!

והמלצה קטנה ... החוף בניס הוא לא חוף של חול אלא של אבנים קטנות. לנו הגדולים זה לא נורא מציק, אבל לקטנטנים זה בטח לא נעים, אז אולי כדאי לחשוב על מזרון או משהו מרופד בשביל אלה .... איזה כיף לכם ! אני כל כך מקנאה !!!

מתרגשת

New member
יעלי גם אנחנו נתגעגע ../images/Emo24.gif

שתהיה
נעימה וכיפית... תארזי רק את מה שנחוץ... אני בטוחה שאם משהו יהיה חסר אפשר יהיה לרכוש שם. איזה כיף לכם... אני כל כך מקנאה...

cookie1

New member
אוי מסכנים שלא תסבלו יותר מדי ../images/Emo6.gif

תעשו חיים, והרבה !!!

שוגי13

New member
משאירות אותנו לבד ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

בגשם
סתאאאאאאאם, אני פשוט מקנאה. נחכה לכן פה, אנחנו לא הולכות לשום מקום
ץ תחזרו מהר, כי אח"כ אנחנו נוסעים

למעלה