שני הפרקים האחרונים לעונה (79-80)

../images/Emo17.gif שני הפרקים האחרונים לעונה (79-80)

כן , כבר הגענו לסוף.
אז כל מה שיש לכם להגיד , להגיב ואפילו גם לשאול על הפרק הכפול של היום. אתם מוזמנים לכתוב כאן בשרשור..
ואם נתקלתם בספוילר [מה שממש לא נראה לי] נא לשים את האיקון
בתחילת כל נושא. שיהיה לכולם צפייה מהנה

kren2

New member
כבר נגמר....

טוב נראה כבר היום בערב את שני הפרקים האחרונים, בתקווה שיהיו מעניינים.. תהיה עוד עונה או שזהו?

יש דיבורים על עונה שלישית..../images/Emo58.gif

אבל צריך לחכות בסבלנות עד להודעה הרישמית.. ובינתיים את מוזמנת להשאר ולהגיב אח"כ על הפרקים האחרונים לעונה הנוכחית.

לא להיכנס מי שעוד לא ראה את הפרקים..

"רוצה רוצה אבל לא יצא" חחחחחח אחלה סיום
הרג אותי עמי ודיטה חח (רמי וריטה) וממש הצחיק אותי גם שהביאו את גיא זוארץ חחחחח רעיון נחמד וממש ממש צחקתי בסיום עם אופיר וגלי בקיצור, סיימתי את הפרקים עם חיוך גדול
אין לי כח עכשיו לכתוב במפורט מה אני חושבת על הפרק אז זה בנתיים אולי אחר כך נפרט יותר..

nik name

New member
מי שראה רק תגידו

אם היה סוף טוב או מעפן? וזהו! לא לגלות כלום!!!

nik name

New member
כן הבנתי אותך:p ו-../images/Emo58.gif

החילופי זוגות בין גלי ומירי היה גדול!!! חשבתי על זה שיביאו מישהו שקשור לגלי ,אבל לא חשבתי על גיא
היה סוף קורע!!! מקווה לעונה 3

FreshF5

New member
אני לא חשבתי כלל....

ממש הזכיר לי את ההישתכרות של גלי ביום העצמאות.........

nik name

New member
ועוד משהו שידעתי../images/Emo58.gif

מרוב טלנובלות שראיתי אני כבר מנחשת מה יקרה
כשמירב אמרה מה קורה עם המגישים שלי ? תיארתי לעצמי שאלה יהיו גלי ואופיר

FreshF5

New member
אז ככה ../images/Emo18.gif../images/Emo58.gif../images/Emo18.gif

ממה שכן ראיתי (להוציא ההרצות) אהבתי את האצבע המשולשת של המשולש ריקי היא כזו רינה מצליח
תחייה ומלכה, הזוג האולטימטיבי (אהבתי כשליהיא חשבה שתחייה עשתה את זה לראשונה אז תחייה: בערב...
) נמרוד וברק, דפוקיםםם גלי ואופיר, יצאו חמודים, מזכיר לי את פרק יום העצמאות שירה וטרי חמודות, איך רואים את האור על השירה כשהיא מביטה בה ובכלל איזה יפה עם האסוף וכשהיא מחייכת (שמתי לב ששירה וטרי מזכירות אחת את השנייה) מחכה לעונה שלישית!!!

MrHyde1

New member
שאלה על אורך הפרק

האם היה פרק אחד באורך 60 דקות או שמא היו שני פרקים מפוצלים, כל אחד באורך רגיל?

למעלה