לקראת פרק 12 - הפרק האחרון

Shiri from the block

Active member
אהבתי את הסיכום!!../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif גם אני לא הבנתי מה הקטע שלה?? "עוד יותר מוזרה - סוקי מבטלת כל הזמנה שהיתה אי פעם לערפדים, ודקה אח"כ ביל מגיע : "אני צריך לדבר איתך" והיא אומרת- "כנס" - מה נסגר? תהיי החלטית!!! תעמדי על שלך!!" ואהבתי מה שכתבת על גודריק../images/Emo6.gif וטרה-../images/Emo45.gif אוף שתעוף כבר../images/Emo122.gif

MoonFairy

New member
../images/Emo18.gif: חפירה חפירתיתי מפורום אחר../images/Emo58.gif

אווץ'.... מרוב כ"כ הרבה סכינים בגב אחד לשני הפרק הזה, כבר לי כאב
אז אני רוצה להבין משהו: ביל היה בצד של סוקי, ואז בגד בה, ואז הוא אמר שהוא העמיד פנים שהוא בגד בה כדי להציל אותה. ועשה זאת שוב. ואז אחרי שהוא שיתף פעולה עם אריק הוא בגד בו, כדי להגן על סוקי, ואז מסתבר שהוא זה שמלכתחילה יזם את הפגיעה בסוקי כדי להכיר אותה והמלכה בכלל שלחה אותו אליה כדי שיביא לה אותו, ואחרייייי כוווול זההה...... הוא נלחם עם המלכה בשביל סוקי? מישהו מוכן להסביר לי באיזה צד הוא נמצא?? ואריק - באיזה צד הוא? הוא סתם משחק אותה יפה הנפש שאכפת לו מסוקי או שבאמת זה משנה לו?... סאם - WTF?!? מה קרה לדמות שלו??? אני ממש לא אוהבת את התפנית הזו שלו. לאפייט רואה דברים זה די הזוי
וחסוס הזה... לא מספיק ערפדים, אנשי זאב, אנשי פנתר, משני צורה, פיות, אז גם מכשפות?? חחח טרה..... במשפט אחד: good riddance.
אלסיד
אני ממש רוצה שיהיה משהו איתו ועם סוקי חחח
הוייט וג'סיקה - יותר מדי מושימושי אבל הם כאלה חמודים
אני מאוד מבינה את ההתנהגות של סוקי בפרק הזה. כאילו, כמה טלטלות האמון שלך יכול לעבור ותעבור על זה בשתיקה? לא ממש ברור לי לאן היא הלכה עם קלודין. אולי לעולם הפסטורלי הזה עם הבריכה?
בכול מקרה, אם קלודין יכלה פשוט לקחת אותה ולגאול אותה מייסוריה בכזו קלות, למה לא עשתה את זה עד עכשיו וחיכתה 3 עונות שסוקי תסבול ותאבד כ"כ הרבה שיקר לה?
הקרב בין המלכה לביל -
!!!! וואו.... פשוט וואו. הרג אותי מצחוק! מה זה פה, מטריקס?? מה זה?? עוד משהו שביל הצחיק אותי, כשהוא ואריק עמדו מעל המלך ויצקו עליו מלט, כשביל דיבר הוא נשמע ממש כאילו הוא מדקלם קטע קריאה במסיבת סיום או משהו כזה
או שזו רק אני?....
היו כ"כ הרבה ציטוטים מצחיקים הפרק, הלוואי ויכלתי לזכור את כולם חחח אבל מה שעולה על כולם זה כמובן אריק (
) אומר לביל ואלסיד:
"When you two finish eye fucking each other, follow me!" LOL הוווו אריק..... אני פשוט אוהבת אותו.

kidis

New member
הדבר הטוב היחידי הוא

שטרה נסעה ונקווה שרחוק, היא והסקוטצ' שעל ראשה.

nk29

New member
זה לא סקוצ' - זה חתול דרוס!

אני מבקש!.. ולפי איך ששמרו עליה בכל שלוש העונות האלו - ימצאו דרך להחזיר אותה - למרות שאני לא זוכר שהיא נמצאת בספרים...

nk29

New member
אני באמת צריך לעבור עליהם שוב בחופשת סימסטר..

משום מה הייתי בטוח שהעלילה שלה מסתיימת איפשהו בעונות הראשונות... סבבה.. טעות שלי..

West Doll

New member
היא מופיעה בספרים אבל היא ממש לא

דמות חזקה ודומיננטית כמו שעשו אותה בסדרה.

West Doll

New member
אוף, איבדתי אותם לגמרי../images/Emo58.gif

תכלס, ריחמתי על סוקי. הרגו אותה הפרק עם כל מה שהיא עברה וזה...אבל לאן היא הלכה?
והיא הרגה אותי מצחוק כשהיא שכפכה את הבוייפרנד של ראסל לטוחן זבל הזה והיא צחקה בצחוק כזה מרושע ומזוייף
מה לעזאזל נסגר עם סאם? ג'יזס, איזה סייקו! וביל מפתיע אותי עם כל הבגידות שלו בכולם! סוקי, אריק, המלכה...תהיה יציב בנאדם
כפרות על אריק! מעניין איך הוא הצליח להמלט מהמלט
אלסיד
לאפייט הזה הזוי לגמרי! נראה מה יהיה איתו... הוייט וג'סיקה חמודים! רק מה זאת הגופה הזאת בבית שלהם?
ג'ייסון וקריסטל היו משעממים כמובן
ובפינת הברוך שפטרנו שלנו: ראסל וטרה
שלא יחזרו יותר! (למרות שיש לי הרגשה שטרה תחזור
רק אני מקווה שזה יהיה כשיהיה לה שוב שיער |מקיא|

nogaash

New member
את באמת לא שמת לב?

פאם הוציאה אותו משם.. בין הערפד האבא לערפד הצאצא יש תקשורת טלפטית כזאת, הם יכולים להרגיש מתי אחד מהם נמצא בצרות ולמצוא אותו...

kidis

New member
באמת? מתי זה קרה?

אני חשבתי שבגלל שהוא חזק הוא יצא בניגוד לראסל שהיה מאוד חלש מהשמש.

Shiri from the block

Active member
היה קטע שפאם../images/Emo58.gif אמרה משהו על זה שהמלט נשאר לה בשיער.. אז מזה אנחנו אמורים להבין שהיא זאת שהצילה אותו.. (אני גם לא הבנתי את זה בהתחלה../images/Emo6.gif)

kidis

New member
בכל מקרה מזל שהוא ניצל

אני מאוד כעסתי על ביל באותו רגע

West Doll

New member
אויי עכשיו שאתם אומרים את זה...

זה הכי ברור אבר. איזה אהבלה יצאתי

Shiri from the block

Active member
וואי../images/Emo58.gif הצחוק הזה של סוקי היה נשמע כל כך הזוי ולא מתאים לה! לרגע חשבתי שזה איזה חלום או משהו.. זה היה מוזר. ג'ייסון וקריסטל לגמרי משעממים../images/Emo122.gif אוף איזה עלילה מיותרת! ../images/Emo45.gif לגבי ראסל וטרה

too addictive

New member
../images/Emo58.gif

מסכימה לגבי הצחוק של סוקי. זה היה ניראה הזוי ולא קשור לעלילה בשיט.

Yaki J

New member
../images/Emo58.gif מעבר לכך שזה הפך אותה לנסבלת לרגע

יש לי תחושה שזה מתקשר לכל "הוא יגנוב לך את האור" ומרמז משהו על כך שלדם של הערפדים שהיא מוצצת בהזדמנות כזאת או אחרת (ביל בעירוי, אריק) יש עליה השפעה שלילית בחזרה בדיוק כמו שהדם שלה משפיע עליהם.

גאולונת

New member
למה לא קשור לעלילה?

כמות הגופות.. וההתעללות שהיא עברה במשך הסידרה זה מדהים שהיא עדיין שפויה. בסצנה הזאת היא מזכירה את הסוקי שבספרים ואהבתי את זה...

למעלה