לקראת פרק 12 - הפרק האחרון

West Doll

New member
../images/Emo17.gifלקראת פרק 12 - הפרק האחרון

אל תדאגו, ההודעה הבאה היא ללא ספויילרים. אבל אני משערת שהתגובות אליה יהיו עם
מה אתם חושבים שיהיה בפרק רגע לפני שהוא מגיע? בואו שתפו קצת במחשבות שלכם ונראה עד כמה כולם חושבים אותו הדבר
האם אתם מתכוונים לראות שוב את העונה השלישית כשהיא תגיע ליס?

hadasusha

New member
if i'm here...

is the episode today or tomorrow? i don't know nothing anymore! i just wanna watch the season finall!!! why is it so hard!!!???

limors2

Active member
כולי תקווה../images/Emo58.gif

שאלסיד יחזור. אני לא עומדת בגעגועים אליו
אלסיד וסופי אן. כל עוד הם יהיו אני אצא מרוצה. וקצת אקשן בין אריק לסוקי יתקבל בברכה!

hadasusha

New member
מה לעזאזל? איך? ולמה?

לזה ממש לא ציפיתי... זה אפילו לא עלה לי במחשבה! איך אני אמורה עכשיו לחכות עד העונה הבאה? איזה טעם יש לחיים שלי?

לילי879

New member
רעיון הזוי אבל אולי אפשרי

תהיה מלחמה גדולה בין אנשי הזאב לאנשי הפנתר, כי כידוע חתולים וכלבים הם אויבים נצחיים, פנתרים וזאבים זה באקסטרים, אה כן וחדשה

West Doll

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

רק תזכרי לסמן ספויילר בפעם הבאה

reasonforall

Active member
../images/Emo58.gif נגמר

העונה נגמרה...וחבל גילינו העונה דברים חדשים - פנתרים, אנשי זאב, פיות, משנה צורה. אבל לא קיבלנו מספיק מידע!!! האמת שהפרק הזה מתאים לו להיות בדיוק באמצע העונה ואחריו פגרה קצרה, ואז חוזרים בכל הכח לפרקים חדשים. זאת העונה היחידה מה-3 שהסיפור העונתי לא נסגר. נתראה בעונה הבאה בקיץ!!

sapir aloud555

New member
חוץ מבערך 5 דקות - שיעממון.

לא מרגיש כאילו קרה משהו העונה. האמת, אין לי מושג למה אני ממשיכה לצפות בזה, אבל שיהיה.

West Doll

New member
למה?../images/Emo2.gif לא משנה גם אם יראו לי פרק שלם

של איזו אזכרה לאדל סטקהאוס אני עדיין אהיה מהופנטת

sapir aloud555

New member
שמחה שאת נהנית.

אני פשוט לא מרגישה כאילו הסדרה מתקדמת לאנשהו. עלילות המשנה משעממות, הדמויות הראשיות והמשניות מציקות, שחלקן ברור שלא יעשו משהו משמעותי ויעלמו בסוף העונה (ואפילו לא קראתי את הספרים) ובקיצור, שיעמום. בעונות קודמות עלילות המשנה נבנו על העלילה הראשית, ככה שאפילו אם היה משעמם זה יצר סוג של "בום" בסוף העונה. הפעם הכל הרגיש ריק כזה.

limors2

Active member
פרק לא משהו.../images/Emo58.gif

אלסיד וסופי אן הופיעו אז קיבלתי את מה שרציתי מהפרק (
), אבל ציפיתי שפרק סיום עונה יהיה קצת יותר מעניין. מה הסיכויים שסופי אן תצא בחיים מהמאבק מול ביל וניפטר גם ממנו וגם מטארה?
ושאריק יופיע מכוסה במלט עוד כמה פעמים?
You're a witch who's a nurse who's a dude.

reasonforall

Active member
לגבי עונה רביעית..../images/Emo58.gif רק לסיום עונה

אני צופה כאוס. בלאגן שלם. בעוד שתיהיה מלחמה בין כולם - הערפדים, בני אנוש, אנשי הזאב ופנתרים, סוקי תיהיה בעולם הפיות. באופוריה. ללא כל ידיעה על המתרחש בעולם.

nk29

New member
../images/Emo58.gifאני אצטט מה שכתבתי בפורום אחר

אני מזהיר שזה יהיה קצת ארוך.. כל המהפך שטרה / כברה קסאי עשתה - ישר לפרויקט של עידן רייכל. עם ראסטות עוד היה לה לוק אקזוטי קצת - אבל בלוק האפרו החדש - היא נראית כאילו יש לה חתול דרוס על הראש. והיא כל הזמן בוכה. הקטע עם ראסל וסוקי - העסקאות שהוא מציע לה - נקרעתי מצחוק עד הקטע שהיא שופכת את הכד - זה עשה בחילה. גודריק היפי. גודריק נועל סנדלים גודריק פרזנטור של "טבע נאות". כי הוא הכי יפה כשנוח לו.. המלכה הסקסית סופי אן - הדמות האהובה עליי (מישהו זוכר בת כמה היא?.. שכחתי..) לבושה בהתאם לקוד הלבוש של האלמנות, בשחור. ג'ייסון מחפה על קריסטל והלהקה שלה מה DEA , מחלק הסמים, ואנדי משעה אותו מלהיות שוטר. היה חסר לי שהמשפחה של קריסטל היו מופיעים בצורה יותר... חתולית... לפאייט רואה דם ומתים (הופעת אורח מעולה אגב של השחקן שגילם את רנה בעונה 1) - ומגלה שחסוס הוא ממשפחה של מכשפים - אמרתי את זה כבר מפרק 9 לפחות.. זה היה די שקוף. סתם ככה לא היו מכניסים את חסוס. הוא דמות שמקדמת את העלילה, ולא יותר מזה. הויט וג'סיקה - זוג מתוק - עוברים לגור ביחד - והוא מציע לה נישואין - תוך שאמא שלו (מה השם של הבהמה?) קונה רובה כדי להרוג את ג'סיקה. ניחוש שלי מה יקרה עם זה - כי ג'סיקה זו דמות שלא מופיעה בספר - הויט ייפגע ולא ג'סיקה, והיא תציל אותו בכך שתהפוך אותו לערפד. האחים לבית מרלוט - איזה מתח!! טומי נפגע או לא? או שפשוט שינה צורה לזבוב.... לא הבנתי למה לא שינה צורה הרבה לפני, כשסאם התחיל לרדוף אחריו... קלאודין וסוקי בבית הקברות אחרי שסוקי שומעת את האמת על ביל ומגרשת את ביל וכל הערפדים מהבית - ורצה לקבר של סבתא סטייקהאוס.. אוקייי.... מה יוצא לך מלדבר לקבר? את לא זוכרת שכל הפעמים הקודמות שהגעת לעולם הפיות היה דרך הבית קברות? מוזרה... ועוד יותר מוזרה - סוקי מבטלת כל הזמנה שהיתה אי פעם לערפדים, ודקה אח"כ ביל מגיע : "אני צריך לדבר איתך" והיא אומרת- "כנס" - מה נסגר? תהיי החלטית!!! תעמדי על שלך!! אבל אהבתי את האפקט שכשסוקימגלה את האינטרסים של ביל ומבטלת את הכניסה של ביל והוא ממש עף החוצה מהבית כאילו יש רוח שמעיפה אותו משם. לסיכום: עונה מעולה. השאירה ה מ ו ן שאלות פתוחות וזה טוב - כי זה משאיר חומר לעונות נוספות.נתראה בעונה 4 , בינתיים אני הולך לפתוח בקבוק דם אמיתי.

למעלה