דילמה אוףףףףף אז בהתחלה

smady a

New member
../images/Emo17.gifדילמה אוףףףףף אז בהתחלה

פצתי משמחה הופעה ועוד של ווטרססססססססס בטח הולכת אמרתי כמו גדולה. ובדקה ה90 עצרתי הכל רגע אמרתי המון אנשים צפיפות שערים מלאים שעות לחכות פקקים בכניסה אמרתי סמג''' את לא בת 16.......... וביטלתי את הגעתי להופעה ובלב שלם לחלוטין כיא ין אצלי באמצע. עכשיו אחותי מגיעה ומה מביאה לי הפתעהההההההההההההההה

smady a

New member
לאסי היום ההופעה שלו ממוש היוםםםםםם

הרמקולים יתפוצצו........... 1. אין לי כוחות 2. צפיפות כזו כבר לא ממש........ 3. חשבתי לשלוח את הבן שלי ניראה לי יגנבבבבבבבבבבבבב

smady a

New member
../images/Emo24.gifממוששששששש תמיר רוצההה

ניראהההההההה כברררררררררר

היוצרת

New member
נראה לך???? שאני אלך להצטופף שם?

אני אולי נראית בת 16
אבל ממש לא בת 16

נילקי1

New member
יוווו../images/Emo12.gifסמדיק את לא בת 16????

טוב, את יודעת מה דעתי.......
אני לא מאמינה שיהיו יותר מדי בני 16 בקהל, גם רוג'ר עצמו לא רחוק מרכישת יחידת דיור בבית אבות
מה אני אגיד לך ....קיבלת מתנה שווה ביותר. (על הכרטיס שלי, אגב, כתוב סכום גבוה בהרבה....) אחלה אחות יש לך. אני מתכוונת להגיע מוקדם ולהנות מכמה שעות של זולה על הדשא בלי תינוקות זוחלים לידי. לא בת 16 (ולא כל כך יפה, מודה) אבל ארגיש קצת יותר קרוב לזה לכמה שעות של התרגשות וציפיה.

מי דילמה? מה דילמה?

אז יהיו קצת פפקים? שיהיו, אז תזיעו מעט? לא נורא, אז יהיו הרבה אנשים? סבבה, כולם רוצים להנות, מה חשוב הגיל? לכו, שתו קצת בירה או משקה חריף אחר, תפסו ראש, רקדו לקצב הצלילים, תשתחרריייייייייייייי ותהני שיהיה לכם כייףףףףףףףףףףףףףףףף

smady a

New member
../images/Emo88.gifיש החלטה אמא טובה אני../images/Emo88.gif

הבן שלי הנשומה ילך להופעה. ישששששששששששששששששששש הוא בטח יהיה בהלם מכמות האנשים ועוצמת ההופעה. אל תדאגו כאמא "פולניה" הצמדתי אותו לשלוש אחיותיי ושני גיסים. עם ניידים צמודים חשבתי גם על איתורן חחחחחחחחחחח מה יותר כיףףףףףףףףףף שאני אלך או הוא ... בטח הואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

שבלולי1

New member
ראיתי בטלויזה מה הולך בלטרון ואני

ממש שמחה שלא הלכתי.. הולכת לשמוע ברדיו!

למעלה